Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwierajcie szyki, oto minimalne wymagania sprzętowe Watch Dogs

55 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2014 o 11:09, kesik93 napisał:

> A kto powiedział, że akurat obsuwa spowodowała zmianę grafiki ? Jest materiał grany
na
> PS4 co widać a nowy game play to na cholera wie czym był grany ...

Nowy gameplay też był grany na PS4, to potwierdzone. Więc filmami z 2013 nie ma co się
sugerować, ta gra tak nie będzie wyglądać. Tu masz aktualny gameplay z PS4 http://www.youtube.com/watch?v=s1JQ5ZATbEs
Ubosoft przeszedł sam siebie, zrobili grę która na PS4 wygląda gorzej niż GTA V na PS3...
Wymagania z kosmosu, gra wygląda tragicznie. Pentium D i 1GB Ramu powinno to uciągnąć
a nie Quad i 6GB....
GTA V na PC pójdzie na złomie i zapewne będzie wyglądać lepiej niż to coś...

Porażka jak to wygląda na ps4,nastepny argument by nie zarażac si egowniana konsolką.Next gent??Next joke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 11:38, Blutoniumboy napisał:

Lecz faktem jest fakt isz,nawet na PC na"low" będzie wyglądać lepiej niż na konsiole
każdej obecnej generacji.


Wiesz bo grałeś? Czy może jesteś beta testerem kilku platform? Ludzie fakt jest taki, że coś obcięli i wygląda inaczej. Pokazali inne ujęcia w innej porze dnia nie wiadomo na jakiej wersji sprzętu na jakiej kopii gry. Potem wyszedł story trailer, który cholera wie jak był modyfikowany bo nie miał przedstawiać gameplaya.

Poczekajcie a zobaczymy. Pamiętacie jaki był hejt na AC4 ? odpalcie sobie choćby tutaj na portalu archiwalne newsy. Jechaliście na tą grę jak nie wiem a co finalnie się okazało ? Gra spełnia oczekiwania i była OK. Wszystko nie pasuje Wam a nie macie pojęcia jak to wygląda. Trailer to zmontowany film z różnych ujęć. Pamiętacie trailer AC4 z konferencji Sony na PS4 ? Ciął się i chyba im się zwiesił całkiem w pewnym momencie a było to w okolicach maja gdzie zostało parę miesięcy do premiery. A rzeczony moment w grze nie sprawił żadnych problemów. Więc opanujcie się bo jak typowi Polacy narzekacie a macie marne pojęcie jak to tak naprawdę wygląda. Na PC będzie lepiej na bank ... bo taka jego uroda i specyfikacja na konsolach będzie tak jak sobie zaplanowali, że ma być. Wiecie co to dla mnie zmienia ? NIC - będę chciał zagrać na konsoli to zagram bez względu jak to będzie wyglądać. Poczekajmy z tym hejtowaniem na porównanie wtedy zobaczymy. A teraz to jak oglądać telewizor u sąsiada przez okno i twierdzić, że zła jakość jest. Będzie lipa to powtórzy się historia z AC1 będzie godnie to powtórzy się historia z AC4 ...

A pokaż mi sceny z tego trailera http://www.youtube.com/watch?v=s1JQ5ZATbEs na trailerze z 2012 czy 2013 ? Jest pokazane zupełnie inne ujęcie, inna pora dnia. To wiesz jak pokazać AC4 z trailera z walki na morzu a potem pokazać jakiś prosty game play z małej wysepki gdzie się nic nie dzieje. Człowieku po prostu poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podając te wymagania chyba chcieli ludzi rozśmieszyć bardziej, bo chyba nikt ich nie bierze na poważnie ;>. Założe się że na dwurdzeniowym ruszy w 25-30 klatkach/s :). P.S Przetestuje specjalnie na dwurdzeniowcu gdy wyjdzie ;>, no chyba że tak niezoptymalizowana jest wtedy uwierze w te wymagania a tak to MARKETING!

fandango666 Pójdzie ci bez problemu i na dwurdzeniowcu zapewne i jakieś grafice z serii 9xxx GT :), a na 560 to na wysokich/b wysokich odpliasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem odpalając nowego Thiefa, że bardzo dużo zmieniło się w moim postrzeganiu "low detail". Odpaliłem grę na wysokich wymaganiach- było ok, natomiast na benchmarku zdziwiła mnie do czasu do czasu liczba spadających klatek. Przestawiłem na low odpaliłem grę... i po paru minutach grania zapomniałem, że to low:P. Pewnie, że dla wyjadaczy różnica między low a extreme jest widoczna gołym okiem w 50 aspektach, ale należy pamiętać, że to co uważaliśmy za "wypas" 6 lat temu dzisiaj jest standardem na low.
Ktoś wyżej napisał, że na słabszym sprzęcie (głownie kartach graficznych nie można odpalić nowych bajerów i to potężna strata. Tak jest, natomiast zawsze przypomina mi się w tym miejscu TressFX z TR... Ach jaki to skok miał być o matko. Tymczasem włosy Lary walały się jak szalone po ekranie, ich tekstura przypominała taśmę wyciągniętą z kaset magnetofonowych, wszystko przebija jednak fakt, że poddany efektowi został jedynie kucyk panny Croft. Grzywa na pot przylepiona do czoła. Można to dostrzec już w pierwszych sekundach gdy, gry L. wisi głową w dół. Kto nie widział podsyłam link - obróciłem zdjęcie, aby podkreślić partaninę twórców.
http://zapodaj.net/b9db3c3f50df0.jpg.html

Co do jakości obawiam się, że prezentacje były mocno podkolorowane. Nie raz już widzieliśmy prezentacje konsolowych wersji, a ekran podłączony był do pc zamkniętego w szafie. Tyle samo razy okazywało się,że pojęcie optymalizacji na blaszakach jest twórcom obce. Obawiam się, że niedługo wszystkie prezentacje będą "odpalane" na kombajnach z dwucyfrowymi liczbami rdzeni i GB ramu, paroma kartami graficznymi używanymi do TWORZENIA gier, a nie do grania. Potem każdy z nas odpali grę w domu i .. będzie jęk zawodu. Ubi przesuwa ten "twór" już tyle czasu, że powinien być piękny i śmigać na średniej klasy sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzięki etenral, bo jeszcze nie nie kumam tego do końca, trzeba się dokształcić w tym zakresie w końcu w jakimś wolnym czasie:) ale cieszy mnie fakt, że nie odkładałem takiego siana na marnę, bo komp z 2011 na premiere arkham city specjalnie i do tej pory wszystko śmiga bez szarpnięć najmniejszych;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 14:09, Eternal101 napisał:

Pójdzie ci bez problemu i na dwurdzeniowcu zapewne i jakieś grafice
z serii 9xxx GT :), a na 560 to na wysokich/b wysokich odpliasz.


Dx11 i SM 5.0 to nie GF serii 9xxx, nie wprowadzaj ludzi w błąd dopóki niewiele więcej wiadomo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 14:49, kodi24 napisał:

> Pójdzie ci bez problemu i na dwurdzeniowcu zapewne i jakieś grafice
> z serii 9xxx GT :), a na 560 to na wysokich/b wysokich odpliasz.

Dx11 i SM 5.0 to nie GF serii 9xxx, nie wprowadzaj ludzi w błąd dopóki niewiele więcej
wiadomo;

A czy ja napisałem że 9xxx mają DX 11? Wskąz mi takie zdanie, napisałem tylko że pewnie będzie również działać na takim sprzęcie ;>. Tak samo jak thief 4, Assassin 4 i wiele innych gier, pewnie i BF 4 by działał gdyby nie to że ma opcję tylko DX 11, więc dla mnie te wymagania to ściema na maksa (z resztą od dłuższego czasu wymagania to pic na wode).


doctorwho No i to chodzi właśnie firmom produkującym podzespoły ehh... Że ludzie jeszcze wierzą w bajeczki pt "wymagania ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować