Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

13 minut z Infamous: Second Son

6 postów w tym temacie

I zaraz pojawią się ............, którzy napiszą:
- taką grafikę miałem 20 lat temu na kompie za 400zł gdzie wyciągałem ultra ze 120kl/s a nie tak jak tutaj ze spadkami do 15.

A co do samego materiału, fajnie się prezentuje jednak troszkę zbyt kolorowy ? Poza tym chciałbym zobaczyć w tej oprawie tornado albo rzucanie samochodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay bardzo fajny. Jak tylko wyjdzie troche gier to kupuje ps 4 :) pewnie ok. 2015r

Jeszcze co do grafiki: co w koncu z tymi dynamicznymi cieniami? W okolicy min 9:50 widac ze zolnierz rzuca cien mimo ze zrodlami swiatla sa reflektory. To samo przy koncowej scenie - ale to juz bardziej cut-scenka wiec nic dziwnego.

Ktos porafi mi to wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gameplay bardzo fajny. Jak tylko wyjdzie troche gier to kupuje ps 4 :) pewnie ok. 2015r
>
> Jeszcze co do grafiki: co w koncu z tymi dynamicznymi cieniami? W okolicy min 9:50 widac
> ze zolnierz rzuca cien mimo ze zrodlami swiatla sa reflektory. To samo przy koncowej
> scenie - ale to juz bardziej cut-scenka wiec nic dziwnego.
>
> Ktos porafi mi to wyjasnic?
> Jedyne co mnie tu razi, to te twarze. Jakby sobie wstrzyknęli botoks :/

To chyba dobrze, że widać cień? "Mimo , że źródłem światła są reflektory". Nie czaję. a to nie światło JAKIEKOLWIEK tworzy cień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 17:43, jendrek1988 napisał:

Nie czaję. a to nie światło JAKIEKOLWIEK tworzy cień?

Sluze pomoca - inFamous NIE POSIADA dynamicznych cieni rzucanych przez wszystkie zrodla swiatla. Jest to pokazane na gifie ponizej:
http://static.gamespot.com/uploads/scale_super/1518/15181305/2439547-0306150107-FdqNGl
Nie jest jednak tak, ze tych cieni nie ma W OGOLE. Sa, ale nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować