Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie osiem milionów dolarów premii dla szefa Activision

14 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2014 o 16:14, Trolowarzysz napisał:

"Janukowycz przemysłu growego"


Bobby nie jest niczemu winny. Co najwyżej może odpowiadać za zeszmacenie pewnych marek, nie całego przemysłu.
Winni są ludzie, którzy kupują produkty Activision, bo to oni nakręcają tę chorą machinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samą jego premię w Polsce mogła by powstać świetna gra AAA zrobiona przez ~50 osobowy zespół. Wiem, że to przypadek ekstremalny, ale przez grono podobnych pasibrzuchów, których w każdej firmie pełno co drugi wydawca krzyczy "Na grach AAA nie da się zarobić!" Budżety sięgają kosmicznych wielomilionowych kwot, a graczy kroi się kilka razy na jednym egzemplarzu gry, który sam w sobie jest drogi, DLC, mikrotransakcje, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z nadzieją na adekwatne zdjęcie uśmiechniętego arcy-prezesa i hehehe, oto on :D Mój nędzny dzień jest kompletny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest o tyle zabawne, że ze wszystkich wydawców Activision ma w miarę normalną politykę w sprawie DLC, DRM i używek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za samą jego premię w Polsce mogła by powstać świetna gra AAA zrobiona przez ~50 osobowy
> zespół. Wiem, że to przypadek ekstremalny, ale przez grono podobnych pasibrzuchów, których
> w każdej firmie pełno co drugi wydawca krzyczy "Na grach AAA nie da się zarobić!" Budżety
> sięgają kosmicznych wielomilionowych kwot, a graczy kroi się kilka razy na jednym egzemplarzu
> gry, który sam w sobie jest drogi, DLC, mikrotransakcje, itd.
Najlepiej płaćmy mu kromką chleba i szklanką wody. Pensja adekwatna jest do obowiązków i stanowiska. Jak widać pod jego kierownictwem Acti stało się największym wydawcą i utrzymuje tron od dobrych kilku lat, więc się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować