Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody BAFTA rozdane. Zwycięża znów The Last of Us!

6 postów w tym temacie

"Najlepsza brytyjska gra" - trochę to naciągane, nad GTA siedziało kilka studiów z R*, no ale niech już będzie - trzon to ludzie z Edynburga ;-)

GTA V skończyłem już dawno temu, ale do gry wracam i zaskakuje mnie ona cały czas. Wczoraj odpaliłem "na chwilę", żeby po prostu pojeździć, powłóczyć się, a skończyło się na machnięciu kilku "activities" ;-). Wybrałem się najpierw (grając Franklinem) z Michaelem do baru (efekt upojenia alkoholowego niszczy), a potem do kina.

Akurat trafił się film animowany dla dorosłych o "najbardziej samotnym brytyjskim robocie na świecie", który mnie po prostu zmasakrował :) Uśmiech od ucha do ucha :). No, ok choćby i tylko za to nagroda za "najlepszą brytyjską grę" im się należy - czuje się przekonany ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w TLOU ani gta, jednak moim skromnym zdaniem, to pierwsze to gra na max 4 razy, za to gta v można się bawić kilka lat, sam się jeszcze w iv bawię mimo tego że nic tam nie ma;p ale mody całe szczęście ratują grę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie grałem w TLOU ani gta, jednak moim skromnym zdaniem, to pierwsze to gra na max 4
> razy, za to gta v można się bawić kilka lat, sam się jeszcze w iv bawię mimo tego że
> nic tam nie ma;p ale mody całe szczęście ratują grę;D

Tu nie jest doceniany multiplayer a całokształt. Jeżeli nad singlem siedzisz w GTA parę lat to.. znajdź sobie dziewczynę/kolegów/rodzine/hobby ;)

PS. Oczywiście TLoU mnie nie dziwi, a i o dziwo nie mam żadnych zastrzeżeń co do wygranych w tych kategoriach. I tearaway to świetna gra i GTA 5. Tylko ten Bioshock Infinity trochę tak na siłę ale cóż, duzo nie zabrali więc i oni moga być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to było cięte kafar:) myślałem, że można mieć różne hobby, ale skoro twierdzisz, że jak się gra to non stop i nie można mieć dziewczyny itp, to zachowaj to dla siebie:) jak mógłbyś wywnioskować, nie grałem w żadne z tych gier, więc niby jak mógłbym wiedzieć co jest lepsze? może jednak bym wolał TLOUS? co za gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować