Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wycieczka po technicznej alfie Heroes of the Storm

13 postów w tym temacie

> Pogromca lola i doty i tyle w temacie.
Cóż pogromcą LoLa i DOTY tej gry raczej bym nie nazwał, ale z pewnością reprezentuje się lepiej od Infinity Crisis, które mnie do gustu nie przypadło (ciągłe zacinanie się gry, błędy itd). Podoba mi się możliwość przetestowania czempiona przed jego kupnem, lecz to że kolejne rodzaje rozgrywki odblokowujemy przez kończenie questów, a nie doświadczenie w grze (lvl), niespecjalnie mi się podoba (mogłem to źle zrozumieć, więc proszę mnie poprawić, jeżeli w poradniku mówili coś innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 22:08, Kopiec napisał:

Spokojnie, nikt rozsądny nie odejdzie od LoLa ani od Doty2 dla tego szmelcu.


Not sure if troll or...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Spokojnie, nikt rozsądny nie odejdzie od LoLa ani od Doty2 dla tego szmelcu.
>
> Not sure if troll or...
...no cóż, patrząc na to co obecnie zaprezentowali to jakoś szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Spokojnie, nikt rozsądny nie odejdzie od LoLa ani od Doty2 dla tego szmelcu.
>
> >
> > Not sure if troll or...
> ...no cóż, patrząc na to co obecnie zaprezentowali to jakoś szału nie ma
To wersja alpha, a nie beta więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 20:04, KannX napisał:

Fajną ma koleś ksywkę - "Cloaken". Kevin Odbytnica, Odbytnik lub Odbytowiec.

Jeśli już to kloake, ale już kloaken oznacza ścieki, kanalizację. Co do cloak to znalazłem takie definicje (cenzuralne):
cloak -a coat that makes you invisible (a w jeszcze bardziej potocznym znaczeniu wszelkie formy maskowania optycznego).
cloak - one who lacks the skill to contribute balanced team work in an MMO. Also known as train mobber, skill-less peon and fearless noob (w sumie to zahacza o temat ;)
cloak -to smoke marijuana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 10:36, zadymek napisał:

Jeśli już to kloake, ale już kloaken oznacza ścieki, kanalizację. Co do cloak to znalazłem
takie definicje (cenzuralne):
cloak -a coat that makes you invisible (a w jeszcze bardziej potocznym znaczeniu wszelkie
formy maskowania optycznego).
cloak - one who lacks the skill to contribute balanced team work in an MMO. Also known
as train mobber, skill-less peon and fearless noob (w sumie to zahacza o temat ;)
cloak -to smoke marijuana.


A to ciekawe co piszesz. Cloaken okrutnie skojarzyło mi się z KLOAKĄ :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować