Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us sprzedało się w nakładzie 6 milionów kopii

27 postów w tym temacie

> Najbardziej przereklamowana gra w jaką kiedykolwiek grałem.
Sam jesteś przereklamowany, właśnie że to jest chyba jedyna gra która nie jest prze Hypowana i w pełni zasługuje na te wszystkie nagrody i wysokie noty. Fabularnie wymiata i ma "głębie", czyli coś co mało gier posiada. To GTA V jest przereklamowane. Żałuje że wcześniej nie zakupiłem TLoU i nie głosowałem w rankingach gier roku tylko na głupie GTA V :( Owszem GTA V jest świetna gra ale z tym budżetem inne firmy też by zrobiły taki tytuł, który jest kolejnym sequelem, a TLoU to przynajmniej nowe IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz i tak znajdzie się jakiś ^%#*&@@, który powie że gdyby to było na PC to byłoby o wiele lepsze, że tu grafika do niczego itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 6mln gier na 80mln konsol to w sumie taki sobie wynik. Ale szacun tak czy siak.
A co mają powiedzieć autorzy np. DIablo 3? 15 mln na miliard PC to fatalny wynik... A to i tak jeden z najwyższych wyników w historii gier PC. Że już nawet nie wspomnę o sprzedaży innych gier w porównaniu do konsol... A konsol jest 1000 razy mniej...

Swoją drogą to troll... Więc dziękuję za dyskusję. Chciałem tylko ci pokazać jak DEBILNY jest twój argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 6mln gier na 80mln konsol to w sumie taki sobie wynik. Ale szacun tak czy siak.
>
> A co mają powiedzieć autorzy np. DIablo 3? 15 mln na miliard PC to fatalny wynik... A
> to i tak jeden z najwyższych wyników w historii gier PC. Że już nawet nie wspomnę o sprzedaży
> innych gier w porównaniu do konsol... A konsol jest 1000 razy mniej...
>
> Swoją drogą to troll... Więc dziękuję za dyskusję. Chciałem tylko ci pokazać jak DEBILNY
> jest twój argument.

Twój jest niewiele mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co mają powiedzieć autorzy np. DIablo 3? 15 mln na miliard PC to fatalny wynik...
> A to i tak jeden z najwyższych wyników w historii gier PC. Że już nawet nie wspomnę
> o sprzedaży
> innych gier w porównaniu do konsol... A konsol jest 1000 razy mniej...
No tak, tyle, że nie każdy kto posiada peceta jest graczem :) Pewnie wśród posiadaczy komputerów osobistych jest jakieś 5% graczy a pewnie nawet mniej. Na Zachodzie czy w Japonii gra się przeważnie na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 11:25, Sauron920925 napisał:

Bardzo słaba gra ponieważ nie ma jej na Xboxa. Xbox 360 forever !!!


Kolarka jest lipnym rowerem bo nie nadaje się na zjazdy po lesie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle opinie są subiektywne i moja też taka jest.
Dla mnie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a dla przykładu wszystkie multi mogłyby nie istnieć :P
Takie CoD , czy Titanfall w ogóle mnie nie ruszają, ale nie neguję.

Kto co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować