Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bądź szybki i zdobądź zaproszenie na seans Need for Speed

22 postów w tym temacie

Chyba wiele osób uznało, że jak konkurs jest z nagrodami dla pierwszych 15 osób, to jest już po ptakach. Błąd! Wciąż jest szansa, bo przecież nie każdy gramowicz jest z Warszawy i na dodatek ma w czwartek czas na kino :)
Czas do południa, więc walczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 11:24, Lucas_the_Great napisał:

Chyba wiele osób uznało, że jak konkurs jest z nagrodami dla pierwszych 15 osób, to jest
już po ptakach. Błąd! Wciąż jest szansa, bo przecież nie każdy gramowicz jest z Warszawy
i na dodatek ma w czwartek czas na kino :)
Czas do południa, więc walczcie!

Kiedy wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie jeśli tu będą zwycięscy - Film to chłam i zdobył strasznie niskie oceny


,,Średnia ocen w serwisie Metacritic to... 31/100 - najwyższa ocena to 60/100 od Variety Scott Foundas, ale nie brak również zawstydzających not pokroju 10/100 i 25/100. Wieeeeelka Szkoda, bo w głównej roli obsadzono jednego z moich ulubionych aktorów młodego pokolenia, a z treści recenzji wynika, że w filmie ani trochę nie wykorzystano jego potencjału."

Nie polecam brać udziału na kiepski film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jadę z kumplami z reala, modrih, lazar486, szykujcie plecaki i bierzcie popcorn. Nadchodzimy! Tylko nie wiemy jak załatwić odbiór biletów, gdyż przed czwartkiem w Warszawie pojawić się nie możemy... chociaż moglibyśmy wysłać po bilety naszego człowieka. Bardzo chcemy pojawić się w czwartek z osobami towarzyszącymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze lajkbass96 jesteśmy jako koledzy spięci i gotowi na czwartek, tylko problem z odbiorem biletów. Ale moglibyśmy kogoś przysłać po odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada jakiś kontakt z EA, w internecie są tylko stare dane kontaktowe, a zaproszenia mogę odebrać dopiero po godzinie 18.00, więc nie wiem czy, ktoś tam jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować