Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II ukończone w dwie godziny

23 postów w tym temacie

> Najwyraźniej to "II" w tytule ma tutaj podwójne znaczenie...
Uwierz mi że laik nie skończy tej gry w 2h, ten typek co speedrunował musiał wielokrotnie grać w DS i bardzo dobrze umieć grać w tą serie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uwierz mi że laik nie skończy tej gry w 2h, ten typek co speedrunował musiał wielokrotnie
> grać w DS i bardzo dobrze umieć grać w tą serie gier.
W newsie jest jak wół napisane, że właśnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 14:38, Macura01 napisał:

Fallout 2 został ukończony w kilkanaście minut. No i co z tego?


Morrowind w 7 minut.

Kto podbija stawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 14:36, maggit napisał:

W newsie jest jak wół napisane, że właśnie tak było.

A czy ja napisałem żę w newsie tego nie ma? Przestańcie się ludzie przyczepiać o byle pierdołę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludzie, którzy przechodzą erpegi w kilka minut/godzin siedzą przy danej grze dużo więcej godzin niż zwykły śmiertelnik. To po prostu pokazanie jak bardzo lubią i znają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Uwierz mi że laik nie skończy tej gry w 2h, ten typek co speedrunował musiał wielokrotnie grać w DS i bardzo dobrze umieć grać w tą serie gier."

a dlaczego sadzisz, ze musial wielokrotnie grac i to bardzo dobrze w te gre ? co jest trudnego w omijaniu przeciwnikow ???
To co mnie najbardziej smieszy w tej grze, to wlasnie to, ze bedac nawet laikiem mozna swobodnie mijac wszystkich przeciwnikow a i tak mozna te gre ukonczyc - a do tego zeby mijac wrogow nie trzeba wielkiej wiedzy i wielu godzin grania w DS. Ja tez nie jestem wielkim znawca DS, a spokojnie gram w te gre omijac wiekszosc wrogow. Paradoksem jest to, ze w wielu recenzjach gra jest chwalona wlasnie za system walki, atak naprawde mozna przejsc cala gre kompletnie go pomijajac. Wbrew pozorom DS wcale nie jest gra trudna, a wrecz przeciwnie jest to gra dosyc latwa, no sorry ale takak jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 16:20, bobobo napisał:

Mam nadzieję,że lista bossów jest przynajmniej 2 razy większa niż ta na tym filmie O_o


Nie mam zamiaru oglądać, ale pewnie tak, stawiam na to, że skupił się na bossach ważnych do ukończenia gry. Jak to zazwyczaj w przypadku podobnych biegów bywa. Pełne pewnie też się pojawią, ale czas nie będzie tak imponujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a dlaczego sadzisz, ze musial wielokrotnie grac i to bardzo dobrze w te gre ? co jest
> trudnego w omijaniu przeciwnikow ???
> To co mnie najbardziej smieszy w tej grze, to wlasnie to, ze bedac nawet laikiem mozna
> swobodnie mijac wszystkich przeciwnikow a i tak mozna te gre ukonczyc - a do tego zeby
> mijac wrogow nie trzeba wielkiej wiedzy i wielu godzin grania w DS. Ja tez nie jestem
> wielkim znawca DS, a spokojnie gram w te gre omijac wiekszosc wrogow. Paradoksem jest
> to, ze w wielu recenzjach gra jest chwalona wlasnie za system walki, atak naprawde mozna
> przejsc cala gre kompletnie go pomijajac. Wbrew pozorom DS wcale nie jest gra trudna,
> a wrecz przeciwnie jest to gra dosyc latwa, no sorry ale takak jest prawda.
Omijasz 80% wrogów w grze i mówisz, że gra jest łatwa?
Pozdrawiam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Omijasz 80% wrogów w grze i mówisz, że gra jest łatwa?
Pozdrawiam ozięble."

ano jest i jak widzę trudno ci się z tym pogodzić, a przepraszam bardzo, gdzie jest napisane - musisz pokonać wszystkich wrogów ?
właśnie to jest dla mnie najśmieszniejszy paradoks DS, że gra jest tak zrobiona że nie musisz pokonać wszystkich wrogów. zawsze słyszałem legendy jaka to jest trudna gra, ale to sami twórcy ja zepsuli, a wystarczyło tak ją skonstruować, że aby przejść do następnej części mapy musisz pokonać każdego, a tak to okazuje się, że ten legendarny poziom trudności DS jest dziecinny. To już każda inna gra jest od niej trudniejsza - czy możesz ukończyć chociażby Gears of War na poziomie Wariat omijając przeciwników ? nie, musisz ich wszystkich zabić i to jeszcze np. w określonym czasie i nie ma huhu, żeby to obejść, bo tak to wymyślili twórcy.
dlatego trochę mi ciebie szkoda, chcesz ginąć w DS twoja sprawa, ale pierdyliard innych graczy po prostu omija wrogów, bo gra na to pozwala. tak wiem, jesteśmy cwaniakami, ale to twórcy gry okazali się w tym momencie megalamusami, bo nie dopatrzyli tego drobnego szczegółu.
pozdrawiam z mega uśmiechem :) jak rozumiem gry jeszcze nie ukończyłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować