Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są widoki na kontynuację South Park: Kijek Prawdy

13 postów w tym temacie

Dobre to bylo , ze zrobili to w klimacie 3 odcinków SouthParku które były parodią Gry o Tron (17 sezon odc 7,8,9) oraz dodali do tego klimat podwórkowej zabawy. Główny wątek przezabawny i ciekawy, jedyne co mi sie nie podobało to to, ze po prostu bezmyślnie zbierasz wszystko co spotkasz,a podczas sprzedawania junku sprawdzasz czy to ci sie nie przyda. No i to , że po godzinie gry wlaczylem Poziom trudności Hardcore bo bylo za latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakie plany ma Ubisoft odnośnie DLC do South Park''a, bo narazie cisza a jak się tak dobrze sprzedała i ma takie wysokie oceny to pewnie zaraz poleci 4-5 dlc''ków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby nie mówić o poziomie humoru w tej grze :D naprawdę produkt jest dobry w swoich ramach. Twórcy uchwycili moim zdaniem w 100% klimat serialu i jego parodiowanie wszystkiego i wszystkich. Jest to mieszanka naprawdę wybuchowa

Spoiler

[szczytem był wielki salutujący Zit Hail płód w opasce nazistów :D

Gra jest tytułem obowiązkowym którzy lubią odstawić czasami na bok skrupuły i cieszyć się zarówno genialnym jak i debilnym poziomem żartów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nie wiele było gier, które przechodziłem "na raz". Nie chodzi o to, że gra krótka i na jedno posiedzenie, zwyczajnie nie mogłem się od niej oderwać i grałem dopóki nie zobaczyłem napisów końcowych :) Ostatni raz takie "zjawisko" odnotowałem przy drugim Bioshocku. Tedy jak najbardziej oczekuję kolejnej części, bo gra zacna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwię się tylko o fabułę kontynuacji. To z czym mieliśmy do czynienia było genialne - fuzja odcinków opartych na Władcy Pierścieni (z sezonu 6) i tych z ostatniej trylogii Black Friday. Ciężko będzie znaleźć twórcom drugi tak dobry i elastyczny temat na fabułę przewodnią (Imaginationland ? naaaah...). Większość odcinków stanowi oddzielną całość, która idealnie nadaje się do questów pobocznych, czy minigierek. Pozostaje mieć nadzieję, że wątek główny nie będzie "zlepkiem" stu odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy jestem jakie plany ma Ubisoft odnośnie DLC do South Park''a, bo narazie cisza
> a jak się tak dobrze sprzedała i ma takie wysokie oceny to pewnie zaraz poleci 4-5 dlc''ków

Też mnie to bardzo ciekawi, z tego co wiem Trey Parker i Matt Stone zapowiadali, że nie będzie żadnych DLC nie licząc tych dodatków premierowych. Komentarz Treya na temat DLC "f**k that"

Sam chcę kupić grę, ale jak mają wyjść to wolę poczekać na full packa. Jak w przypadku Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz SP:SoT przeszedlem juz 3razy :P (zlodziej, zyd, wojownik) zostala mi jeszcze droga maga ^^ Najwazniejsze w produkcji to fakt ze jest przeznaczona dla fanow serialu SP. Ci co ogladali wszytkie odcinki rozpoznaja mase postaci, przedmiotow uzytych w serialu ^^ oraz rozpoznaja pewne teksty postaci. Jak stworza kolejne questy do tej produkcji to swietna wiadomosc... to jak dodanie "kolejnego dnia" w SP. i mozna tutaj dodawac dowoli, nieco traktujac to jako kolejny odcinek serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2014 o 18:48, Pryka napisał:

Też mnie to bardzo ciekawi, z tego co wiem Trey Parker i Matt Stone zapowiadali, że nie
będzie żadnych DLC nie licząc tych dodatków premierowych. Komentarz Treya na temat DLC
"f**k that"

>

Zapowiadali, że nie będzie DLC z wyciętej zawartości, która miała pierwotnie trafić ;) Co do DLC/Kontynuacji to fajnie byłoby dostać coś z superbohaterami :D The Coon i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na kontynuację a właściwie inne "Universum"

Professor Chaos
Mysterion
Coon

Kto oglądał serię ten wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować