Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy polską datę premiery Xbox One!

22 postów w tym temacie

A jakież to usługi dla Polaków będzie oferował Microsoft ze swoim magnetowidem, bo to przecież na nie jest zorientowany Xbox One? No bo chyba nie chcą sprzedawać tego wyłącznie jako konsoli? Któż to wtedy zakupi po doświadczeniach z dotychczasowym polskim live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jakież to usługi dla Polaków będzie oferował Microsoft ze swoim magnetowidem, bo to
> przecież na nie jest zorientowany Xbox One? No bo chyba nie chcą sprzedawać tego wyłącznie
> jako konsoli? Któż to wtedy zakupi po doświadczeniach z dotychczasowym polskim live?
Netflix będzie*


* oferta dostępna tylko dla mieszkańców USiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana regionu + IP z UK/US i prawdopodobnie będzie wszystko dostępne. Ale kto by chciał się bawić w VPNy na routerze by ten magnetowid mógł odpalać śmieszne seriale albo filmy. Nie przewiduje sukcesu, pomijając gry, na bazie multimediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy połowę marca- do września trochę daleko... A PS4 już jest... Tańsze... Wydajniejsze... I najprawdopodobniej z lepszymi tytułami ekskluzywnymi :S (pryzmat poprzedniej generacji) Oj chyba wielu osobom ciężko będzie poczekać do września ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale NIE dzięki! Nie widzę sensu kupować słabszego sprzętu, ze znikomą ilością usług dostępnych w PL i to rok po światowej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:03, Darqing napisał:

dzięki, ale NIE dzięki! Nie widzę sensu kupować słabszego sprzętu, ze znikomą ilością
usług dostępnych w PL i to rok po światowej premierze.

Skąd wiesz co będzie dostępne we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Skąd wiesz co będzie dostępne we wrześniu?


Doświadczenia??! Ale gorąco liczę na Iple i Taniec z Gwiazdami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zabawni są ludzie, którzy hejtują coś, czego nawet nie widzieli. Poza tym KAŻDY kto chce kupić Xboxa One w Polsce może to zrobić bez większego problemu razem z gwarancjami itp.


> I najprawdopodobniej z lepszymi tytułami ekskluzywnymi :S (pryzmat poprzedniej generacji)


Co do tytułów ekskluzywnych piszesz tak tylko dlatego że Sony jeszcze nic ciekawego nie zaprezentowało. Ja jednak nie muszę patrzeć przez pryzmat poprzedniej generacji bo już wiadomo że w przeciągu najbliższych dwóch lat na XOne ukażą się takie tytuły jak Gears of War, Halo czy Fable Legends. Jeżeli będą to gry tak dobre jak poprzednie odsłony tych serii to będą bić na głowę (zresztą tak jak to miało miejsce w 7 generacji) jakikolwiek możliwy ex z PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja jednak nie muszę patrzeć przez pryzmat poprzedniej generacji bo już
> wiadomo że w przeciągu najbliższych dwóch lat na XOne ukażą się takie tytuły jak Gears
> of War, Halo czy Fable Legends. Jeżeli będą to gry tak dobre jak poprzednie odsłony tych
> serii to będą bić na głowę (zresztą tak jak to miało miejsce w 7 generacji) jakikolwiek
> możliwy ex z PS4

Każdy ma swoje gusta. Mnie żaden exclusive do Xboxa 360 nie przekonał. A mówiąc o tytułach na wyłączność dla Sony wcale nie mam na myśli Uncharted, The Last of Us, God of War czy Killzone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kieeedyś X360 sprawię sobie, więc na X1 przyjdzie w moim domu poczekać jeszcze dość sporo lat.

Xbox ma świetne exclusive''y, ale nie tak liczne jak PlayStation, no i nie tak unikatowe w swej formie. Shooter, shooter, jRPG, jRPG, shooter, strategia, wyścigi...

W przypadku PS-a czasem ciężko mi określić gatunek danej gry, a to czyni ją wyjątkową.

W kwestii exclusive''ów nowej generacji póki co PlayStation się nie popisało, ale to, jak sądzę, tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:44, YaoGuai napisał:

Co do tytułów ekskluzywnych piszesz tak tylko dlatego że Sony jeszcze nic ciekawego nie
zaprezentowało.


Problem w tym, że MS też nie.

Dnia 18.03.2014 o 15:44, YaoGuai napisał:

Ja jednak nie muszę patrzeć przez pryzmat poprzedniej generacji bo już
wiadomo że w przeciągu najbliższych dwóch lat na XOne ukażą się takie tytuły jak Gears
of War, Halo czy Fable Legends. Jeżeli będą to gry tak dobre jak poprzednie odsłony tych
serii to będą bić na głowę (zresztą tak jak to miało miejsce w 7 generacji) jakikolwiek
możliwy ex z PS4


Przecież ostatnie odsłony wszystkich tych serii to najsłabsze ich części. xD Zresztą te nowe części tworzone są przez inne studia (Gearsy bez Epic, Halo bez Bungie, Fable bez Molyneuxa), także sytuacja nie wygląda za ciekawie. Pewniakiem pozostaje tylko kolejna Forza, chyba że odstawią taką szopkę jak przy piątej części. Założe się o skrzynkę piwa, że sytuacja będzie wyglądała jak w poprzednich generacjach Xboksa - z początku fajne exclusivy, później susza, a pewnie i w niektóre pogram sobie później na PC. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o tym, że Microsoft chciał zlikwidować używki. I innych świetnych postulatach z konferencji ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że Microsoft upora się nagle z ZAiKSem i doda chociażby Xbox Music w Polsce, kiedy całej reszcie firm się to nie udało?

Dnia 18.03.2014 o 15:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Jeżeli będą to gry tak dobre jak poprzednie odsłony tych serii to będą bić na głowę (zresztą tak jak to miało
miejsce w 7 generacji) jakikolwiek możliwy ex z PS4

Najlepszy post tego tygodnia. Dawno się tak nie uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i jestem zadowolony, grafika jest swietna poziom jaki prezentuje dobrej klasy pc, ciekawe funkcje itp, wczesniej mialem ps3 i x360 z konsoli sony jedyne gry warte uwagi to seria uncharted i the last of us, tu mamy fable gearsy byc moze kotor 3 quantum break ryse forza itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować