Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall dostępny na Steam

13 postów w tym temacie

Bardzo fajnie. Niedawno, gdy kosztował 99 centów, zakupiłem sobie The Fall na telefon. Wersję PC na pewno także sobie zafunduję.

@ Paweł Pochowski
"Głównymi bohaterami gry są Benie Saxsonie i Annie Kelso." coś chyba tu odmiana przez przypadki się posypała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 10 euro na pewno nie kupie. Jednak jak bedzie na jakiejś wyprzedaży za 2 euro to pewnie się skuszę. Deus Ex: Human Revolution strasznie mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie będzie stać, za 5 euro wezmę na Summer Sale. A jak nie, to jak Wojman poczekam na lepszą cenę. Ale wcześniej muszę przejść Deus Ex: Human Revolution Director''s Cut (mimo przejścia podstawki i dodatku, to wydanie DC kupiłem. Zawsze to +1 do calaków na Steamie, a jeszcze karty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z reckami graczy na steam i niestety wyszło tak wyszło... poczekam aż mocno stanieje, a stanieje zapewne bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaufam recenzjom userów steama. Zresztą obecnie szyskuje się wysyp dobrych pozycji: dlc do castlevanii, dlc do bioshocka infinite, dlc do rome 2 i dodatek do diablo3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy to pierwszy sygnał o portowaniu gier z mobile na duże maszyny... Chociaż nie, przecież Galaxy on Fire 2 już przeszło tą drogę... No ale w sumie to fajne pograć sobie najpierw na fonie, a później na kompie;) Tylko trochę duplikuje się sprawa fabuły, ale za to mamy w końcu normalne sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 23:13, Hayeck napisał:

Ciekawe, czy to pierwszy sygnał o portowaniu gier z mobile na duże maszyny... Chociaż
nie, przecież Galaxy on Fire 2 już przeszło tą drogę...

TĘ drogę przeszło już sporo gier. Bez wyszukiwania mogę podać dwa moje ulubione tytuły: M&M: Clash of Heroes i Sid Meier''s Ace Patrol (jeśli liczyć Pacific Skies też to trzy). Oprócz tego sporo gier niezależnych debiutujących na markecie Google Play i iTunes a wysyp ich teraz na Greenlighcie Steama.
EDIT: Chyba Plague inc jest tu dobrym przykładem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 16:23, Heartbreaker napisał:

Jak mnie będzie stać, za 5 euro wezmę na Summer Sale. A jak nie, to jak Wojman poczekam
na lepszą cenę. Ale wcześniej muszę przejść Deus Ex: Human Revolution Director''s Cut
(mimo przejścia podstawki i dodatku, to wydanie DC kupiłem. Zawsze to +1 do calaków na
Steamie, a jeszcze karty).


Director''s Cut czym sie rózni?

Co do The fall:
Myślałem, że gierka będzie prostsza w obsłudze (mniej klawiszy np do kontroli wszystkich czynności), ale póki co zapowiada się fajnie. Jest dużo itemów i perków, ciekawe, czy staczy rozgrywki na kupno chociaż połowy. Jestem po 1 wszej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zwykłego Deus Ex różni się nazwą oraz wprowadzonymi usprawnieniami (łatwiejsze walki z wrogami, wszystkie DLC wbudowane w grę, brak tego złotego filtru itp.).

Kupiłem go w sumie dlatego, że miałem 80% zniżki (za posiadanie Deus Exa i dodatków), a gra poza osiągnięciami, dodaje karty kolekcjonerskie, których to podstawka nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować