Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pillars of Eternity ma dobrze znanego pecetowcom wydawcę

9 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2014 o 09:08, Karfein napisał:

Tylko że Paradox lubi spamować DLC.

Jesli Obsidian zgodziloby sie na DLC spam to juz NIGDY nie zbiora kasy na zaden Kickstarterowy projekt, a renoma biura upadnie (bo przeciez nie po to zbierali kase na Kickstartera, zeby teraz jakis wydawca wymuszal na nich swoja polityke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że to nie jest tradycyjna współpraca z wydawcą, która zazwyczaj trwa niemal od początku procesu tworzenia gry.

Wasteland 2 podpisało taki deal, Divinity nowe też, nic dziwnego, że i Pillars. Deweloperzy nie mają raczej doświadczenia i pracowników, żeby zajmować się dystrybucją. Tu chodzi też przecież o wydania pudełkowe i różne dodatki dla kolekcjonerów. Gra już jest praktycznie gotowa, Paradox nic nie będzie wymuszać, bo doskonale wie czym ma być Pillars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszelkie obawy odnośnie DLC i tak dalej rozwiewał już sam obsidian, Paradox odpowiada tylko za reklamę i sprzedaż gry w sklepach, nie dawali pieniędzy na produkcję (przynajmniej nie jako firma, bo kilku pracowników wsparło grę jako backerzy :) ) więc też nie mieszają się do gry jako takiej.

I w sumie lepiej chyba nie można było wybrać wydawcy, bo reklamy Crusader Kings 2 czy Leviathan Warships to perełki same w sobie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować