Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie hat-trick? EA znów jednym z kandydatów do tytułu najgorszej firmy w USA

36 postów w tym temacie

Titanfall na wyłączność której żałuje M$ + ogłaszanie DLC i sprzedawanie sezon passa nie znając zawartości to są elementy które źle świadczą o firmie (w 2 tygodniach je zauważyłem dlatego tylko je wymieniam). W tym nie tylko jest brane pod uwagę kto i co robi ale także JAK robi i jakie decyzje podejmuje.

Oczywiście nie wolno pomijać origina, tyle już istnieje a nadal jest tak beznadziejnym softem że to szok i każda gra go wymaga. Myślę że Origin był najgorszym pomysłem EA w historii, wycofanie się ze steama to był błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 13:20, fandango666 napisał:

ja też mogę głosować?

Jasne. Tylko potwierdzisz niski poziom tego plebiscytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Przecież EA ciągle dostaje taką nagrodę. A nowy dyrektor wykonawczy nic nie zmienia. Przecież wyszło Battlefield 4, Mass Effect 3, to nic nie się nie zmieniło. Tym razem Leo nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe by było jakby EA wygrało z Time Warner Cable, które ma tendencje do odcinania internetu użytkownikom za przekroczenie limity transferów plus podkupywania konkurencji, co powoduje,że staje się monopolistą.
Dodatkowo pokazuje to,że w Polsce mamy bardzo dobry internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rankingu biorą udział firmy, które wykorzystują pracowników, łamią prawo, monopolizują rynek itp. Banda internetowych nerdów, którzy świata nie widzą poza grami wideo i tak doprowadzi do "zwycięstwa" EA. Wyborne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W rankingu biorą udział firmy, które wykorzystują pracowników, łamią prawo, monopolizują
> rynek itp. Banda internetowych nerdów, którzy świata nie widzą poza grami wideo i tak
> doprowadzi do "zwycięstwa" EA. Wyborne xD

Niby tak, ale to wcale nie polepsza sytuacji EA. I tak wychodzi na to samo - dużo ludzi po prostu ma dość tej firmy i praktyk przez nią stosowanych. I, być może, trzecia wygrana z rzędu w tym plebiscycie zmusi EA do jakiejś zmiany na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle firm wykorzystujących pracowników, śledzących klientów, sprzedających prywatne dane rządowi, niewywiązujących się z zobowiązań, defraudujących pieniądze, monopolizujących rynek... a trzeba udupić wydawcę gier, bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować