Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śmierć to dopiero początek na nowym zwiastunie Diablo III: Reaper of Souls

30 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2014 o 22:46, scyzor napisał:

(pieśń frustrata)


Nie spodziewałem się, że ukłuję tu kogoś prosto w sedno i będzie się chamsko zachowywać w stylu kup okulary.

Codziennie u siebie na ekranie widzę PoE, także widząc ten zwiastun, który pokazuje to co jest w grze, widać, że w tej kwestii jest coś nie halo.

Ale dobra, przepraszam, że obraziłem perfekcję zwaną DIII, przepraszam, że w ogóle taki człowiek ma prawo żyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ktos z gramu moglby odpowiedziec na pytanie jak wyglada sprawa z dostepnoscia kolekcjonerek?
Zamowilem gdy tylko sie pojawila w gramie, potwierdzilem ale chcialbym sie dowiedziec czy sie nie okaze ze "nagle" ich zabraknie?
Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2014 o 09:38, Cygi napisał:

Nie spodziewałem się, że ukłuję tu kogoś prosto w sedno i będzie się chamsko zachowywać
w stylu kup okulary.

Codziennie u siebie na ekranie widzę PoE, także widząc ten zwiastun, który pokazuje
to co jest w grze
, widać, że w tej kwestii jest coś nie halo.

Ale dobra, przepraszam, że obraziłem perfekcję zwaną DIII, przepraszam, że w ogóle taki
człowiek ma prawo żyć. :D


Sarkazm nie jest potrzebny, bo prawda jest taka, że sam również wole grafikę z Diablo 3, bo taki styl iście malarski jest lepszy niż plastik z PoE.

Tak jak PoE ma parę elementów lepszych niż D3 to grafika, animacja i dźwięk D3 niszczą wszystko w tej dziedzinie, bo z każdym uderzeniem aż się czuje pierdo**** a w PoE to a tam chłopek palnie tak czy tak zawsze tak samo ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz niespodzianka - mój pierwszy post tutaj to ja pisałem w imieniu kogoś czy w swoim?

Jak widać co poniektórzy poczuli się jakbym sprofanował jakąś świętość.

Są granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 22:19, Cygi napisał:

A teraz niespodzianka - mój pierwszy post tutaj to ja pisałem w imieniu kogoś czy w swoim?

Jak widać co poniektórzy poczuli się jakbym sprofanował jakąś świętość.

Są granice...


Hmm ciekawe naprawdę ... ;p a poza tym, co ma to wspólnego z grafiką PoE? bo jeśli jest faktycznie w Twoim mniemaniu lepsza niż D3 to może coś napisz, co ma wspólnego z tematem rozmowy? a nie walisz teksty fanatyka.

Tylko nie pisz, że widzisz, co dziennie PoE na ekranie, bo to żaden argument ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 07:05, K_r_o_l_M napisał:

WITAM


Po pierwsze:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7322
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=12916

Dnia 21.03.2014 o 07:05, K_r_o_l_M napisał:

CZY WIADOMO COŚ CZY BĘDZIE PL W D3 NA PLAYSTATION 4 ?????


Po drugie: Nie używaj capsa, to nie niekulturalnie (oznacza krzyk).

Po trzecie: Na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych informacji. Wziąwszy jednak pod uwagę, że Diablo 3 na PS3 ma wersję polską, to można chyba bezpiecznie założyć, że i wersja na PS4 będzie ją miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtf?

Przeczytaj na spokojnie mój pierwszy post.
Już zauważyłeś?

Dwie krótkie uwagi, nawet oznaczone (jak widać nie wiadomo po co...) ":P".
I to wszystko. Ponieważ to jest opinia, jak każda inna.
Nic na to nie poradzisz. No, poza frustracją, że jest ktoś na świecie, któremu nie spodoboało się coś, co pochodzi od Blizzarda.

Najśmieszniejsze jest to, że widząc, w jaki sposób się tu wypowiadam, ktoś z awatarkiem z innej gry Blizzarda, twierdzi, że walę teksty fanatyka.

Hipokryzja?

Tu naprawdę nie można nawet źle spojrzeć na cokolwiek związanego z Blizzardem, bo zlatują się tacy jak ty i doszukują się teorii spiskowych.

Więc jeszcze raz, to, że ktoś ma inne zdanie, nic na to nie poradzisz, nic nikomu nie wmówisz, a jedyne co możesz zrobić to z tym handlować/siać paranoję/podnicać sobie żyły z rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

wtf?


No to super, że tam jest ":P" to, czemu się burzysz jak łowcy wiedźm? ja chce wiedzieć, czemu tak uważasz, ale jak do tej pory dowiedziałem się tylko jednego wszędzie widzisz wyznawców D3 ;p.

Każda opinia ma uzasadnienie nawet te głupie a w Twoim przypadku po prostu piszesz by nabijać posty ;p.

Nie jestem sfrustrowany tylko podirytowany nie tym, co piszesz o D3, bo mi to zwisa, ale Twoim poziomem rozmowy.

Dla tego z mojej strony eot a Ty dalej pisz niestworzone rzeczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Dwie krótkie uwagi, nawet oznaczone (jak widać nie wiadomo po co...) ":P".
I to wszystko. Ponieważ to jest opinia, jak każda inna.


I jak każda opinia w momencie gdy ktoś daje kontragumenty albo prosi o uzasadnienie może być rozwinięta. Bo człowiek rozumny umie rozwinąć swoją opinię jeśli jest ona czymś więcej niż "tak, bo tak".

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Nic na to nie poradzisz. No, poza frustracją, że jest ktoś na świecie, któremu nie spodoboało
się coś, co pochodzi od Blizzarda.


O właśnie natomiast oszołomy od razu przyjmują postawę zaczepno obronną w momencie jak nie są w stanie utrzymać lub wziąć w obronę głoszonego stanowiska.

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że widząc, w jaki sposób się tu wypowiadam, ktoś z awatarkiem
z innej gry Blizzarda, twierdzi, że walę teksty fanatyka.


J/W - iście dziecinne wycieczki osobiste, "awatarki" bzdety a argumentu na zadane przez niego pytanie nawet pół nie podałeś.

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Hipokryzja?


U ciebie - zakładam ogromna :)

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Tu naprawdę nie można nawet źle spojrzeć na cokolwiek związanego z Blizzardem, bo zlatują
się tacy jak ty i doszukują się teorii spiskowych.


Naprawdę polecam wybrać się do specjalisty, w każdym swoim poście mantrujesz o jakiś teoriach spiskowych, to już chyba schizofrenia bardziej niż zaawansowana.

Dnia 21.03.2014 o 08:45, Cygi napisał:

Więc jeszcze raz, to, że ktoś ma inne zdanie, nic na to nie poradzisz, nic nikomu nie
wmówisz, a jedyne co możesz zrobić to z tym handlować/siać paranoję/podnicać sobie żyły
z rozpaczy.


No ty zdecydowanie możesz - w momencie jak nie potrafisz wyrzucić nawet jednego argumentu za zdaniem które wygłaszasz. Pozostaje ci jedynie tupać nóżką, chyba, że się myślę i umiesz mu odpowiedzieć czemu oprawa audio-wizualna w PoE jest lepsza niż ta w D3 [konkretnie - bo np modele mają lepsza jakość, tekstury wyższa rozdzielczość, stylistyka jest lepiej dobrana, warstwa audio jest wyższej jakości itp itd.. Napisanie "burak jest lepszy niż marchewka bo ja wielki myśliciel tak uważam" to tekst poniżej poziomu brodzika intelektualnego]

Mogę dorzucić jeszcze do kotła fakt, ze najczęściej to głosiciele prawd objawionych, dokładnie jak ty, jak nie potrafią obronić swojej opinii rzucają jakiś bełkot o hejterach i tekst "to moja opinia, nie trzeba się z nią zgadzać". Jasne twoja - ale jak nie jesteś w stanie nawet minimalnie jej poprzeć argumentami, to najlepiej trzymaj ją dla siebie w domowym zaciszu, bo tu się jedynie kompromitujesz prezentując postawę oszołomów od racji najmojszych.

P.S.
Z mojej strony też EOT bo nie spodziewam się nic oprócz bełkotów o spiskach, fanbojach i tobie jedynym cudownym dziecku, ostatnim sprawiedliwym etc.
Ale dopisz jakiś błyskotliwy post w którym znów nie będzie nawet jednego argumentu tylko mantrowanie o spiskach, przynajmniej będzie wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować