Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay trailer Oddworld: New `n` Tasty

13 postów w tym temacie

Kolega wyżej świetnie to ujął - stare gry we wspomnieniach potrafią wyglądać znacznie lepiej, niż jest to w rzeczywistości. Nowy Oddworld wygląda tak, jak na rok 2014 przystało. Całość prezentuje się świetnie (szczególnie spodobała mi się gra świateł), a klimat oryginału został oddany chyba bezbłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat nie podoba się jak działa kamera. Zawsze była zwyczajnie z boku, a teraz tak lekko się porusza, żeby było widać co z przodu, a co z tyłu. Wolałem jak była jaka była, a przelazłem wszystkie części po pare razy, więc jestem fan :D. No ale mimo wszycho czekam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden taki remake - spoko, ale jak oni chcą potem jeszcze Exoddusa męczyć w ten sposób, to w życiu się nie doczekamy kolejnych części Oddworld Quintology :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 20:12, LESZ3u napisał:

Kolega wyżej świetnie to ujął - stare gry we wspomnieniach potrafią wyglądać znacznie
lepiej, niż jest to w rzeczywistości. Nowy Oddworld wygląda tak, jak na rok 2014 przystało.
Całość prezentuje się świetnie (szczególnie spodobała mi się gra świateł), a klimat oryginału
został oddany chyba bezbłędnie.


Gra zestarzała się pięknie, niczym dobre wino; poza rozdzielczością (oczywistość, inne czasy) naprawdę nie można jej nic zarzucić. Nadal prezentuje się wręcz magicznie.
Remake wydaje się być bardzo wierny oryginałowi, ale zgodzić się muszę z przedmówcami - kamera, uparcie odmawiająca utrzymania kąta prostego względem płaszczyzny sceny/tła po prostu psuje cały efekt... W Abe''s Oddysee wyobraźnia podpowiada, że bohater rzeczywiście przemierza ten jakże wspaniale wykreowany świat, tutaj zaś twórcy zdają się sprowadzać gracza na ziemię, krzycząc "bzdura, zobacz - to tylko iluzja, Abe porusza się po torze, obraz pozbawiony jest głębi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Ok, kamera nie jest ustawiona nieruchomo ale cóż, musieli coś zrobić poza samym podrasowaniem grafiki.
Ja tam czekam na ten tytuł i na pewno zagości on w mojej kolekcji razem ze starszymi braćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu waszych narzekań odnośnie kamery puściłem sobie trailer raz jeszcze, bo nie załapałem o co Wam chodzi. Po ponownym obejrzeniu obejrzałem trzeci raz i dalej nie rozumiem :)
Takie narzekanie dla samego narzekania. Chcielibyście taka samą platformówkę jak kiedyś tylko z nową grafiką ? Zresztą to tylko trailer. Poczekajmy jak się gra będzie prezentować finalnie i jakie będą odczucia z rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować