Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II byłoby niegrywalne na konsolach, gdyby nie downgrade grafiki

43 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Gdyby oprawa graficzna Dark Souls II pozostała taka, jak na zwiastunach i screenach, gracze musieliby borykać się przez większość czasu z podobnymi problemami, jakie napotkali w pierwszej części w Blighttown (zwanym też czasem Lagtown).

Przeczytaj cały tekst "Dark Souls II byłoby niegrywalne na konsolach, gdyby nie downgrade grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak to będzie wyglądać na PC? - jeżeli tak, jak na starszych filmikach i optymalizacja będzie ok to zakupię, jeśli nie, to lepiej kupić kiedyś na PS3, gdyż większych różnic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC zawsze istnieje pole do popisu, jak firma się nie postara to zrobią to sami gracze. Wystarczy spojrzeć jak wygląda jedynka po odpowiednich modyfikacjach. Grafika wybitna nie jest, ale zdecydowanie nie razi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wydawali dark souls na pc to jakość grafiki tłumaczyli brakiem doświadczenia i umiejętności w tworzeniu gier na pc. Najwyraźniej w kwestii grafiki ten brak umiejętności zaczął rzutować na kolejną część. Czyżby ostatni graficzny progrmista został tam zwolniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli na PC będzie taka grafika jak na konsolach, to nie ma szans, żebym to kupił :).
> W IMIĘ ZASAD.
Tylko grafika się dla ciebie liczy? Obyś więc jej nie kupił, może grafika nie jest najlepsza... ale z pewnością po 10h w grze mogę stwierdzić, że jest to najlepsza gra w jaką zagrałem w tym roku, a i parę miesięcy poprzedniego można śmiało dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby oprawa graficzna Dark Souls II pozostała taka, jak na zwiastunach i screenach, gracze musieliby borykać się przez większość czasu z podobnymi problemami, jakie napotkali w pierwszej części w Blighttown (zwanym też czasem Lagtown).
Dark Souls II byłoby niegrywalne na konsolach, gdyby nie downgrade grafiki."


Najbardziej kretynskie tezy, jakie zdarzylo mi sie czytac w ostatnich miesiacach, jezeli nie latach o_O I oczywiscie nie chodzi tu o autora tych slow, ale o to jaka tresc soba niosa ...
Jawne usprawiedliwianie oszustwa, co do wygladu grafiki w grach i wrecz pochwalanie procederu wypuszczania wypasionych trailerow, celem sprzedania ostatecznie graficznej kupy.

"Tak tak kochani tworcy gier, wypuszczajmy kosmiczne trailery przeklamane graficznie do bolu, kuśmy klientow, a potem dajmy okrojone wersje gier, tlumaczac, ze przeciez ludzie powariowali, jezeli spodziewali sie, ze wydamy gre z taka grafika, bo to logiczne, ze taki silnik nie uciagnie stalej ilosci fps-ow. Robmy z ludzi kretynow! Mogli sie przeciez domyslic, ze z taka grafika, jak na trailerach, nie da rady. To przeciez logiczne!"

Mam peceta, ale bronie konsol, posrednio tez komputerow, przed takim nabijaniem w butelke. To gry pokazuje sie wypasione, zeby je potem pogarszac, czy powinno byc raczej na odwrot, jesli juz - zaskakiwanie odbiorcow coraz to lepsza jakoscia produktu, na calym etapie tworzenia?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli po prostu powiedzieć prawdę, że konsolę są zbyt słabe i zrezygnować z wypuszczania gry na konsolach. Po prostu. Czemu inni gracze mają cierpieć za tych, co grają sobie na tych trupach co są zacofane już w czasie premiery ? To hańba. Niech tworzą od razu z myślą dla platformy PC a nie robią bezmyślnie porty, która mają te same problemy co konsole czyli zła grafiką i przepiękne lagi na każdym zakręcie... Kosztuję to więcej, ale potem można zrezygnować z kłamstw, które się pokazuję na E3, że to super extra wygląda. Ja wiem, że na targach wszystko musi być podrasowane, żeby można było przyciągnąć większą ilość odbiorców, ale na boga, to można nazwać oszustwem w biały dzień. Dobrze, że chociaż się przyznają i pokazują prawdziwe obliczę gry, jeszcze przez zakupem ! I tak kupię na PC, bo Dark Souls było świetne i dało mi dużo radości i grafika nie ma tu za dużo znaczenia, ale nie lubię takich zabaw i żonglowaniem grafiką bo konsola jest najważniejsza.. Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę DS2 jest takie paskudne? Właśnie ogrywam Demon''s Souls i mi osobiście grafika się podoba(a jest to gra bodajże z 2008). Jakoś nie chce mi się wierzyć że w ciągu tych kilku lat seria nie zaliczyłaby choć minimalnego progresu jeśli chodzi warstwę graficzną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. DS 2 na konsole jest paskudne i nie zaliczylo progressu, a wrecz sie uwstecznilo. Grafika jest wazna, a patrzac na te drewniane potworki w tej grze, az sie odechciewa brnac naprzod...i niie sluchajcie glupot ... to tak, jakby mowic, ze liczy sie wnetrze czlowieka, a nie wyglad ... taaa a tu mi jedzie tramwaj. Czekamy na wersje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe chamskie oszustwo, a oni mają jeszcze czelność się usprawiedliwiać! Nie rozumiem jak gracze mogą jeszcze ich bronić. Ta branża to coraz większe bagno, gdzie jak widać słowo "etyka" jest nieznane. Dla mnie oni stracili na wiarygodności, a to jest podstawa w normalnie działającym środowisku biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby zrobili ładniej wyglądającą wersję na PC. Wystarczyłoby podnieść rozdzielczość wszystkich tekstur x2 i byłoby pięknie. To chyba nie jest takie trudne czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 21:44, KannX napisał:

Fajnie jakby zrobili ładniej wyglądającą wersję na PC. Wystarczyłoby podnieść rozdzielczość
wszystkich tekstur x2 i byłoby pięknie. To chyba nie jest takie trudne czy się mylę?

To załatwią moderzy. Natomiast wątpię czy uda im się naprawić oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To mogli się bardziej postarać.
Drogi kolego, nie o grafikę tu chodzi tylko o zaj......sty gameplay. DS i DS 2 to powroty do starej szkoły grania gdzie rysowało się ołówkiem na kartce papieru szkice mapy, nie było śmiesznych samouczków i wskaźników gdzie iść. Sam osobiście kończę dopiero pierwsze Dark Souls i przyznaję się bez bicia.... kilka razy musiałem zasięgnąć wiedzy z netu. Ale czy nie o to tu chodzi. O tą całą społeczność graczy którzy tak jak ty przeżywają te same męki i wspólnie wymieniają się spostrzeżeniami. Raz koś Ci pomoże, innym razem ktoś Cię zaatakuje. Panie i Panowie "czas umierać" :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować