Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Far Cry 4 pojeździmy na słoniach?

27 postów w tym temacie

Taki dowcip stary mi się przypomniał:

Pani w szkole kazała Jasiowi ułożyć zdanie o słoniu;
Na drugi dzień przychodzi Jasiu i mówi:
- Gdzieś daleko w Himalajach słoń powiesił się na jajach.
Pani mówi:
- Jasiu ,zmień te zdanie na jutro.
Przychodzi Jasiu na drugi dzień i mówi:
- Gdzieś daleko w Himalajach słoń powiesił się...
- Jasiu! - krzyczy pani!
Jasiu:
-. .. za trąbę i.....
.... jajami drzewo rąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 16:46, BluesBoy napisał:


Na imprezach zapewne wszyscy stawiają Ci drinki a panny składają niemoralne propozycje.
Szacun za bycie takim wodzirejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety FC3 na dłuższą metę był nudnawy. Mam nadzieje że poradzą sobie z tym, a i oczywiście tym razem nie pocisną na pokazać podrasowanego wyglądu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar
Nie wiem, w których momentach FC3 był nudnawy ;p Po skończeniu kampanii żal mi było, że wbiłem platynę i chciałem jeszcze. Pewnie jeszcze kiedyś powrócę do tej części, no chyba że FC4 będzie przynajmniej tak dobry, i tak grywalny, i tak wciągający jak przygody Jasona Brody''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skonczeniu FC4 stwierdzilem ze to najlepszy fps w historii czemu zasluzyl na taka ocene?
Ogromny swiat wypelniony piekna soczysto zielona dzungla. Niemal niezauwazalne momenty ladowania wiec mozna bylo zunac ze tos wiat bez spoin. jedyna gra tego typu gdzie teren gry mozna bylo zwiedzic wzdluz i wszerz bez ladowania na piechote,samochodem etc. Plywanie pod woda, polowania na zwierzeta. Jedyn a gra gdzie dodatkowe czynnosci nie byly tylko niepotrzebnymi dodatkami ale zywotnie waznymi czynnosciami. Nie zapolujesz na zwierzatko nie bedziesz mial kabury na bron etc. Dobra jak na fps fabula oraz niezwykle klimatyczny glowny przeciwnik w pierwszej czesci gry. Najgoretsza scena milosna w fpsach. System zdobywania doswiadczenia. System zdobywania wplywow. Elementy rpg ogolnie w tym otrzymywanie i wykonywanei zadan etc. Cala masa rzeczy z czego w zasadzie nic nie bylo niepotrzebne a wszsytko dawalo przyjemnosc.
Reasumujac dlatego przyznalem tej grze miano najlepszego fpsa wszechczasow mimo ze jest mase gier, ktore pod wieloma wzgledami byly lepsze od niego ale zadna nie posiadala tylu roznych elementow wykonanych na takim poziomie, ktore wspolgraly ze soba tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 17:38, CDRV napisał:

Po skonczeniu FC4 stwierdzilem ze to najlepszy fps w historii czemu zasluzyl na taka
ocene?
Ogromny swiat wypelniony piekna soczysto zielona dzungla. Niemal niezauwazalne momenty
ladowania wiec mozna bylo zunac ze tos wiat bez spoin. jedyna gra tego typu gdzie teren
gry mozna bylo zwiedzic wzdluz i wszerz bez ladowania na piechote,samochodem etc. Plywanie
pod woda, polowania na zwierzeta. Jedyn a gra gdzie dodatkowe czynnosci nie byly tylko
niepotrzebnymi dodatkami ale zywotnie waznymi czynnosciami. Nie zapolujesz na zwierzatko
nie bedziesz mial kabury na bron etc. Dobra jak na fps fabula oraz niezwykle klimatyczny
glowny przeciwnik w pierwszej czesci gry. Najgoretsza scena milosna w fpsach. System
zdobywania doswiadczenia. System zdobywania wplywow. Elementy rpg ogolnie w tym otrzymywanie
i wykonywanei zadan etc. Cala masa rzeczy z czego w zasadzie nic nie bylo niepotrzebne
a wszsytko dawalo przyjemnosc.
Reasumujac dlatego przyznalem tej grze miano najlepszego fpsa wszechczasow mimo ze jest
mase gier, ktore pod wieloma wzgledami byly lepsze od niego ale zadna nie posiadala tylu
roznych elementow wykonanych na takim poziomie, ktore wspolgraly ze soba tak dobrze.


wszystko ładnie pięknie..ale niestety ja stopniowo wymiękałem po tych wizjach narkotycznych, po spotkaniu z gosćmi z dżungli w tych tatuazach, ta cała otoczka mistyczna - tak ni w ..ni w oko... . i pomimo tego wszystkiego co wymieniles wyżej, gdzies tak w połowie gry uswiadomilem sobie, że tracę coraz bardziej zainteresowanie historia dziejaca sie na ekranie..i niestety, gra wyleciała z dysku..byc moze problem w tym, ze po tym co juz w zyciu przeczytałem, rozegrałem, obejrzałem, historia o zeswirowanym gosciu okraszona mistycznym bełkotem tubylców zwyczajnie mnie nudziła... a pamietam jak maniakalnie zagrywałem sie w FC1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 19:46, castlerock napisał:

wszystko ładnie pięknie..ale niestety ja stopniowo wymiękałem po tych wizjach narkotycznych,
po spotkaniu z gosćmi z dżungli w tych tatuazach, ta cała otoczka mistyczna - tak ni
w ..ni w oko... . i pomimo tego wszystkiego co wymieniles wyżej, gdzies tak w połowie
gry uswiadomilem sobie, że tracę coraz bardziej zainteresowanie historia dziejaca sie
na ekranie..i niestety, gra wyleciała z dysku..byc moze problem w tym, ze po tym co juz
w zyciu przeczytałem, rozegrałem, obejrzałem, historia o zeswirowanym gosciu okraszona
mistycznym bełkotem tubylców zwyczajnie mnie nudziła... a pamietam jak maniakalnie zagrywałem
sie w FC1


W FarCry pierwszym była znakomita swoboda wykonywania misji i ciągle się szło naprzód żadnych głupich zbierania kwiatków czy innych pierdół nie mówiąc o powrotach do wiochy by brać nowe misje blee. Dla mnie gra skończyła się na pierwszej części i dodatkach na xboxa.

FarCry 3 jak by nie patrzeć dać kolesiowi miecz i tarcze to rpg by z tego mogło być hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety FC3 na dłuższą metę był nudnawy. Mam nadzieje że poradzą sobie z tym, a i oczywiście
> tym razem nie pocisną na pokazać podrasowanego wyglądu <3
Racja. Po ukończeniu wątku, porobieniu misji myśliwego do ulepszenia ekwipunku, przejęciu obozów i przejściu co-op''a nie było tam już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry 3 jest jedną z najlepszych strzelanek ostatnich lat i jednocześnie jednym z najlepszych sandboxów :) Wiadomo jednak, że jak ktoś tego typu gier, z otwartą mapą, nie lubi, to raczej przy FC3 będzie się męczył i nudził.
Mam nadzieję, że FC4 będzie grą podobną, tylko jeszcze lepszą :D Przede wszystkim więcej rozbudowanych misji pobocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 21:42, Renchar napisał:

W FarCry pierwszym była znakomita swoboda wykonywania misji i ciągle się szło naprzód
żadnych głupich zbierania kwiatków czy innych pierdół nie mówiąc o powrotach do wiochy
by brać nowe misje blee. Dla mnie gra skończyła się na pierwszej części i dodatkach na
xboxa.

FarCry 3 jak by nie patrzeć dać kolesiowi miecz i tarcze to rpg by z tego mogło być hahaha



Amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Racja. Po ukończeniu wątku, porobieniu misji myśliwego do
>ulepszenia ekwipunku, przejęciu obozów i
>przejściu co-op''a nie było tam już co robić.

No, jakby w "jedynce" było co robić po ukończeniu głównego wątku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.

Zrób liniowego do bólu FPS''a - źle.
Zrób rozbudowanego pierdułkami FPS''a - źle.

Faktycznie chyba 90% odbiorców FPSów toleruje w nich tylko tryb multi.
Wróć... Przecież Arma III nie miała nawet kampanii singleplayer i też marudzili, że źle.

Jeśli FC4 będzie tak dobry jak trójka, to łykam jak pelikan rybę.
Mogę nawet i ganiać na wielbłądzie, jeśli gnać się bedzie tak samo miło przez knieje, jak w trójeczce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę mnie ominęło. Jedynkę uwielbiałem (m.in. za piękne widoczki), ale dwójce podziękowałem za współpracę po około godzinie. Tak nudnej, irytującej gry nie widziałem już dawno - idę sobie do przodu, rozwalam posterunek, pomykam pół kilometra dalej, ale z jakiegoś powodu muszę zawrócić i co? Posterunek znowu stoi, pełna obsada i wszyscy mają do mnie o coś pretensję. Do tego co chwilę zacina mi sie broń (serio, panowie twórcy? Mieliście kiedyś broń w rękach? Bo raczej w prawdziwej nie ma zacięć co 20 strzałów :/ ) i pozostaje tylko quickload. Po czymś takim trójkę odpuściłem sobie kompletnie, a tu widzę, że ludzie się nią zachwycają... Czyżby trzeba było upolować ją na letniej wyprzedaży Steamowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować