Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niech jedzą ciastka! Assassin’s Creed Unity na pierwszym materiale wideo

56 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2014 o 17:13, dixu napisał:

Graficznie nie wygląda na "och" "ach"
Ciekawi mnie zaś sama rozgrywka. Mam nadzieję ze Ubi się postarało

Moim zdaniem, graficznie jest bardzo klimatycznie, jak pokazali Notre Dame i tłum w dole to aż się przypomniał Disney''owski " Dzwonnik z Notre Dame " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że to ubisoft to teraz w głowach przestawić sobie o jakieś 30% gorszą grafikę i nie będzie zawodu ;)

Swoją drogą tytuł jest beznadziejny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw spadającej gilotyny na końcu materiału mógłby sugerować, że akcja będzie się dziać dokładnie pod koniec XVIII wieku kiedy to panowała podczas i po rewolucji francuskiej "moda" na egzekucje poprzez ścięcie na gilotynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to grafika z gry, to wygląda genialnie.
Szkoda tylko, że akurat to wydarzenie historyczne będzie tłem.
Powoli nudzą mi się tradycyjne budynki. Szkoda że to nie Japonia jednak... Trochę oryginalności by było, a tak znów to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film trzeba traktować tylko i wyłącznie jako potwierdzenie gdzie będzie toczyć się akcja tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 18:05, Darkstar181 napisał:

Ładna grafika.

A nie, zaraz, to ubisoft, więc trzeba liczyć że parę miesięcy przed premierą nagle się
pogorszy :D


Już tak nie przesadzajcie, dla mnie, np. już AC III wyglądał ok ale teraz oczekuję czegoś więcej, skoro to niby pierwszy AC na tzw. " next geny ", szkoda tylko, ze to nie silnik Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy mają do tej grafiki, dla mnie wygląda super :) Może wolałbym nieco inne realia (albo Japonia, albo Dziki Zachód :P) ale i tak z chęcią pogram. No i może będzie nieco więcej assassyna w assassynie niż w część IV (nie mówię, że jest zła ale jak dla mnie to nie czuć w niej, że to ta sama seria i mogła by to być po prostu osobna gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika z gry....malo co nie padlem ze smiechu. I jak taki Ubi ma nie robic graczy w konia za pomoca trailerow skoro oni reprezentuja taki poziom jak " koledzy" wyzej. Grafika z gry...[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LukeMar dokładnie śmiechu warte a co do tego francuskiego to mam nadzieję że zmienią system walki na bardziej wymagający a jak nie to kał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 18:12, LukeMar napisał:

Grafika z gry....malo co nie padlem ze smiechu. I jak taki Ubi ma nie robic graczy w
konia za pomoca trailerow skoro oni reprezentuja taki poziom jak " koledzy" wyzej. Grafika
z gry...japi@%$ole


Ja z tym śmiechem poczekałbym do pierwszych gameplayów z obecnej wersji gry a nie z wersji alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze i w końcu tylko "PC i next geny". To mi klimatem zaczyna przypominać AC2. Więc może znowu wrócę do asasyniarni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Wydaje mi sie ze to jest teaser CGI bo nie mozliwe zeby graficznie az tak rewolucyjnie to wygladalo.To by byla prawdziwa miazga jak by naprawde nowy ACC byl tak bardzo nex genowy.
Jak dla mnie wyglada to zbyt dobrze i zbyt pieknie zeby bylo prawdziwe.

Aha do ludzi na ktorym ta grafika nie zrobila najmnijszego wrazenie to sa to poprostu slepcy ;) bo oni oczekuje cos w stylu Avatara Jamesa Camerona ;).Raczej to sa zwykle dzieciaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 18:23, Deturis napisał:

Wygląda bardzo dobrze i w końcu tylko "PC i next geny". To mi klimatem zaczyna przypominać
AC2. Więc może znowu wrócę do asasyniarni. :)


Mi klimatem przypomina też trochę jedynkę i chyba pierwszy zwiastun z tym dzwonem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No puscili trailer a wiekszosc odebrala to jako gameplay...szkoda ze jeszcze nie ma preorderow bo patrzac na ta grafike z gry to biore zanim wszystko wykupia. I tak kreci sie marketingowa machina napedzajac sprzedaz, bazujac na naiwnosci a czasem wrecz glupocie przecietnych graczy. Heh zal. Ale kto jest glupszy: ten co kradnie czy ten co sie daje beszczelnie okradac? Patrzcie jaka tu jest piekna "grafika z gry" a ona ma juz pare dobrych lat: http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaka tu jest piekna "grafika z gry" a ona ma juz pare dobrych lat: http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I

Tylko czy wtedy ktoś twierdził, ze jest to grafika z gry?
w przypadku najnowszej odsłony nawet przed filmikiem pisze, iż jest to wersja alpha gry, więc oprawa graficzna w finalnej wersji może być lepsza lub gorsza ale nie należy od razu zakładać najgorszej opcji tylko dlatego, że WD okazał się być ... tylko grą ( choć poczekamy i zobaczymy, jak będzie się prezentować na PC ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować