Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niech jedzą ciastka! Assassin’s Creed Unity na pierwszym materiale wideo

56 postów w tym temacie

> Patrzcie jaka tu jest piekna "grafika z gry" a ona ma juz pare dobrych lat: http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I
>
>
> Tylko czy wtedy ktoś twierdził, ze jest to grafika z gry?
> w przypadku najnowszej odsłony nawet przed filmikiem pisze, iż jest to wersja alpha gry,
> więc oprawa graficzna w finalnej wersji może być lepsza lub gorsza ale nie należy od
> razu zakładać najgorszej opcji tylko dlatego, że WD okazał się być ... tylko grą ( choć
> poczekamy i zobaczymy, jak będzie się prezentować na PC ).
Ok to mi jeszcze moze powiesz jak ten filmik ma sie do screenow ktore wyciekly wczoraj, widzisz jakas roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 18:42, LukeMar napisał:

Ok to mi jeszcze moze powiesz jak ten filmik ma sie do screenow ktore wyciekly wczoraj,
widzisz jakas roznice?


Ale o co Ci chodzi?
screeny są z wersji alpha gry, widać wyraźnie, że brakuje nań wielu elementów a skoro nad grą pracują od trzech lat to mogą to być screeny z 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Libertyni z Ubisoftu i następny Assassin''s Creed, dziejący się podczas kontrowersyjnej po dziś dzień rewolucji francuskiej. Wątpię żeby przedstawili prawdę historyczną kiedy to np. motłoch paryski gwałcił i bestialsko mordował kobiety, dzieci, starców czy inwalidów głównie ze strony arystokracji i duchowieństwa. Również ciekawi mnie to, jak przedstawią postacie historyczne, takie jak Robespierre, Marat, Danton czy markiza de Sade ,pokrótce pisząc, bestialskich rzeźników którzy nie cofali się przed niczym żeby zniszczyć klasyczny porządek świata (ludobójstwo w Wandei) .
No cóż wątpię żeby pokazali prawdę, pewnie stworzą typową opartą na zachodnim kodeksie moralnym propagandówkę, a prosty lud weźmie ją sobie do serca jako prawdę absolutną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak.Wydaje mi sie ze to jest teaser CGI bo nie mozliwe zeby graficznie az tak
> rewolucyjnie to wygladalo.To by byla prawdziwa miazga jak by naprawde nowy ACC byl tak
> bardzo nex genowy.
> Jak dla mnie wyglada to zbyt dobrze i zbyt pieknie zeby bylo prawdziwe.
>
> Aha do ludzi na ktorym ta grafika nie zrobila najmnijszego wrazenie to sa to poprostu
> slepcy ;) bo oni oczekuje cos w stylu Avatara Jamesa Camerona ;).Raczej to sa zwykle
> dzieciaki;)

Dokładnie. Nie wiem, co za tępe osoby twierdzą, że grafika np. Watch Dogs się pogorszyła. Jest taka sama odkąd pierwszy raz grę pokazali, a gorsza jakość wynika z tego, że filmiki są też ze starych konsol. Jeśli chodzi o Unity, to dostaliśmy tutaj filmik z alphy i rozumiem, że dzieci nie widzą w tym nic ładnego, bo dla nich to już skończony produkt oraz pewnie zbyt szaro to wszystko wygląda... Proszę was. Każda lokacja gry ma dostosowaną do siebie tonację barw i tak było w każdej części. AC4 było kolorowe, bo to odpowiadało klimatowi. Moim zdaniem grafika wygląda tak dobrze, jak w poprzednich częściach, a nawet lepiej, a to alpha. Jednak nie sama grafika zwraca tu moją uwagę, a ilość osób przy egzekucji. Tłum wygląda fenomenalnie i jeśli naprawdę w alphie w grze można zobaczyć już tak skomplikowane mechanizmy, to można śmiało mówić, że to next gen, a na dodatek gra jest tworzona z myślą o nowych konsolach i dobrych PC, więc to samo mówi za siebie. Podsumowując, haterzy dorośnijcie, filmik fenomenalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ślicznie, ale ta seria potrzebuje czegoś o wiele więcej. Nie zdzierżę już chyba kolejny raz tej samej mechaniki i do znudzenia powtarzających się zadań typu śledzenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda ślicznie, ale ta seria potrzebuje czegoś o wiele więcej. Nie zdzierżę już chyba
> kolejny raz tej samej mechaniki i do znudzenia powtarzających się zadań typu śledzenie
> itd.
Faktycznie, ale zobaczymy co z tego będzie. Poza tym mimo tych powtarzających mechanik, tak jak COD, co roku każdy i tak kupi... dla fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 19:15, Triderus napisał:

Libertyni z Ubisoftu i następny Assassin''s Creed, dziejący się podczas kontrowersyjnej
po dziś dzień rewolucji francuskiej. Wątpię żeby przedstawili prawdę historyczną kiedy
to np. motłoch paryski gwałcił i bestialsko mordował kobiety, dzieci, starców czy inwalidów
głównie ze strony arystokracji i duchowieństwa. Również ciekawi mnie to, jak przedstawią
postacie historyczne, takie jak Robespierre, Marat, Danton czy markiza de Sade ,pokrótce
pisząc, bestialskich rzeźników którzy nie cofali się przed niczym żeby zniszczyć klasyczny
porządek świata (ludobójstwo w Wandei) .
No cóż wątpię żeby pokazali prawdę, pewnie stworzą typową opartą na zachodnim kodeksie
moralnym propagandówkę, a prosty lud weźmie ją sobie do serca jako prawdę absolutną.


Tylko czy to akurat gry są od pokazywania prawdy?
poza tym, dla nas to chyba lepiej, że ów klasyczny porządek zniszczono?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 19:15, Triderus napisał:

Wątpię żeby przedstawili prawdę historyczną kiedy

W AC2

Spoiler

Wycenzurowali fragment jak Caterina Sforza była uwięziona

, więc nie pokażą tego w taki sposób. Ale sama rewolucja daje możliwości pokazania bardzo "barwnej" linii fabularnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co obrzucać siebie dzieciakami ?
Osobiście uważam że grafika pokazana na filmiku jak już mówiłem w pierwszym poście jest ładna lecz nie żeby mówić o wielkim zachwycie. Oczywiście wiadomo że do premiery jeszcze sporo czasu a gra tworzona od kilku lat. Tak więc w ogólnym obrazie wygląda całkiem dobrze, lecz pierwsze co rzuciło mi się w oczy to uliczka i jej chodnik, oraz sklepy z dużą ilością okien według mnie może wyglądać to lepiej, użyłem słowa "może" bo jak każdy wie praca nad grą pewnie nadal trwa, wiec wszystko będzie wiadome w dniu premiery. Co do samych screenów wydają mi się strasznie kanciaste i takie hmm... bez polotu. Niestety nie można stwierdzić z jakiego dnia pochodzą te screeny. Cóż, jest to moje zdanie, nie każdemu musi pasować. Zaś dla mnie gra może wyglądać jak AC 1 , byleby gra była udana. Kiedyś nie liczyła się grafika, wolę dostać wspaniałą fabułę i średnia grafikę niżeli super naszpikowaną efektami grę która trwa 2 godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potraktuję to jako zwyczajny zwiastun gry, która jeszcze nie ma tła wizualnego, bo przecież to co prezentują to nie jest real-footage. Ogólnie nazwa jest beznadziejna i widać tutaj pełen nieład po odejściu od historii Desmonda. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę takich w sumie fajnych realiów, zmarnowanych na nowego Asasyna po którym nie spodziewam się, że wprowadzi już cokolwiek nowego, ciekawego i dobrego zarazem. Fani serii w większości narzekają, że realia nudne, a ja z kolei bym z chęcią zobaczył coś w tych klimatach, pod warunkiem jednak, że nie związanego z marką AC ;p Jak długo można latać po dachach i zarzynać templariuszy? Black Flag wprowadził ponoć nieco odświeżenia, ale Reveletions i "trójka" tak mnie zanudziły, że póki co Asasynów mam dosyć. I pewnie jeszcze długo tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować