Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niech jedzą ciastka! Assassin’s Creed Unity na pierwszym materiale wideo

56 postów w tym temacie

Nie rozumiem. Dlaczego Black Flag to AC IV a Unity to po prostu "spinoff" jak Revelations czy Brotherhood? Sam podtytuł też nie mnie nie przekonuje, znowu dostaniemy propagandową papkę, że rewolucjoniści byli dobrzy, a władza zła do szpiku kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

banda nihilistycznych protokomunistów ogarniętych prymitywną, zezwierzęconą żądzą władzy

podnosi rękę na króla

hurr durr zgadnijcie kto będzie asasynem a kto templariuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 19:57, LukeMar napisał:

Wziąles dzis tabletki? bo piszesz brednie niestworzone i ewidentnie zerwal Ci sie kontakt
rzeczywistoscia!


BAN - Chciałeś potrollować to Ci trochę nie wyszło, nie mam zamiaru się z Tobą użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dno i metr mułu. Kolejny raz dokładnie to samo. Wyglada na to, że Ubi zbudowało sobie markę wartą electronikowskiej FIFY - co rok to prorok nic nie wnoszący do serii. A ludzie i tak kupią bo to przecież "asasin". Szumne zapowiedzi i rozczarowanie po premierze, niepoparte wynikami sprzedaży. Ale pewnie - kupujcie, podniecajcie się i narzekajcie, że nic się co roku nie zmienia poza grafiką i otoczeniem (swoją drogą Francja będzie mocno podobna do Włoch z drugiej części). Takie małe Deja Vu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:41, majkel666 napisał:

Dno i metr mułu. Kolejny raz dokładnie to samo. Wyglada na to, że Ubi zbudowało sobie
markę wartą electronikowskiej FIFY - co rok to prorok nic nie wnoszący do serii. A ludzie
i tak kupią bo to przecież "asasin". Szumne zapowiedzi i rozczarowanie po premierze,
niepoparte wynikami sprzedaży. Ale pewnie - kupujcie, podniecajcie się i narzekajcie,
że nic się co roku nie zmienia poza grafiką i otoczeniem (swoją drogą Francja będzie
mocno podobna do Włoch z drugiej części). Takie małe Deja Vu.


Grasz w ogóle w te FIFY? Grałeś w ostatniego Asasyna, czy tylko tak sobie piszesz? W każdej części serii bawilem się bardzo dobrze, "dwójkę" i "czwórkę" uważam nawet za jedne z najlepszych gier w jakie grałem.
Graleś już w następną odsłonę, żeby wiedzieć, że to dokladnie to samo? Bo np. Black Flag znacząco się różniło od "trójki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów widać, że będzie tylko jeden gnat. Ehhh... Serio? Francuska Rewolucja? Jeśli nie dadzą muszkietu na stałe, a powinni! To znowu wracamy do starych kotletów, tym razem nawet bez smaku zzzzzzz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zobaczymy co z tego będzie. Po AC3 zrezygnowałem z kupna czwórki (Liberation zresztą też), nawet mimo zachwalania jej. Asasyn mnie po prostu zmęczył już (plus dość poważne użeranie się z Tyranią Króla Waszyngtona - solidny minus dla Ubi u mnie). Może Unity zachęci mnie (oczywiście już wersja zbiorcza z DLC) do kupna, jeśli będę wyczuwał "asasyna w asasynie", że tak powiem, ale nie nastawiam się na to. Nie przesądzam nic po samym trailerze z alphy (na pewno i tak wspomaganym żeby ładniej wyglądał), ale kto wie? Jeśli chodzi o umiejscowienie fabuły to osobiście bym wolał tą osławioną już Japonię albo carską Rosję od Francji, ale tym nie pogardzę (zwłaszcza, że podobno ma się w grze także Londyn pojawić). Coś co by mnie zachęciło do powrotu to od strony fabularnej kontynuacja historii z trójki

Spoiler

, czyli co się stało po śmierci Desmonda, bo w następnych częściach raczej wątek Junony o ile wiem nie był zbytnio pociągnięty dalej

. Dobrze bym widział także jakieś większe nowości gameplayowe, ale cóż, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, "Assassiny" to są dobre gry, ale tak naprawdę to ciągle te same schematy, te same patenty na zabawę. Przeszedłem wszystkie części i choć jest to kawał jakości, to mam dosyć ogrywania ciągle tego samego. Marka się nie rozwija, ciągle sprzedaje nam się tak naprawdę to samo. Raz dodadzą statki, raz tworzenie przedmiotów, zmienią bohatera i na tym się kończą "innowacje". Wkurza mnie, że seria ma taką sprzedaż, bo nie zasługuje na to. Od nowych części powinniśmy oczekiwać więcej, a nie odgrzewania w nieskończoność. Ubi wie, co robi, kasuje grubą kasę przy małym wysiłku. Dokładnie ten sam patent znany z CODów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 00:57, Essau napisał:

Jasne, "Assassiny" to są dobre gry, ale tak naprawdę to ciągle te same schematy, te same
patenty na zabawę. Przeszedłem wszystkie części i choć jest to kawał jakości, to mam
dosyć ogrywania ciągle tego samego. Marka się nie rozwija, ciągle sprzedaje nam się tak
naprawdę to samo. Raz dodadzą statki, raz tworzenie przedmiotów, zmienią bohatera i na
tym się kończą "innowacje". Wkurza mnie, że seria ma taką sprzedaż, bo nie zasługuje
na to. Od nowych części powinniśmy oczekiwać więcej, a nie odgrzewania w nieskończoność.
Ubi wie, co robi, kasuje grubą kasę przy małym wysiłku. Dokładnie ten sam patent znany
z CODów.


To nie jest dokładnie to samo ...
CoDy opierają się przede wszystkim na multi a ludzie płacą co roku za kolejną porcję tego samego, tylko z innymi mapami do multi\AC opiera się przede wszystkim na singlu, na historii, na określonych realiach historycznych ( ponoć samo zbieranie materiałów historycznych do Black Flag zajęło ok. 9 miesięcy ) i to są te aspekty, które przyciągają graczy do tej serii.
Owszem, zmiany by się przydały ale co można by to zmienić poza przebudowaniem walki i parkuru?
walkę należałoby przebudować ale parkur jest chyba ok, choć można by dodać doń to i owo ale na tym kończą się moje pomysły na zmiany w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika jest ladna, ale wyglada mi to na CGI. W rzeczywistosci bedzie gorsza. Wystarczy popatrzec na te zdjecia z gry co wyciekly, grafika kiepsko wyglada. No ale coz, dowiemy sie wszystkiego za jakis czas. Francja taka najgorsza to nie jest, i w zasadzie ciesze sie ze to Francja, bo nie zdzierzylbym kolejnej czesci w Ameryce... Liczylem na Rosje, no ale co tam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 01:13, lis_23 napisał:

walkę należałoby przebudować ale parkur jest chyba ok, choć można by dodać doń to i owo
ale na tym kończą się moje pomysły na zmiany w serii.

Wywalić parkur, zrobić z tego skrytobójczą skradankę z prawdziwego zdarzenia. :D
A serio to mój portfel nie obraziłby się gdyby te gry wyglądały jak wyglądają, ale jednak wychodziły trochę rzadziej. Taki Splinter Cell choć miał okres w którym wychodził co rok, aż tak mojego funduszu nie obciążą, jak to próbuje zrobić Assassin's Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 15:54, Noxbi napisał:

> walkę należałoby przebudować ale parkur jest chyba ok, choć można by dodać doń to
i owo
> ale na tym kończą się moje pomysły na zmiany w serii.
Wywalić parkur, zrobić z tego skrytobójczą skradankę z prawdziwego zdarzenia. :D
A serio to mój portfel nie obraziłby się gdyby te gry wyglądały jak wyglądają, ale jednak
wychodziły trochę rzadziej. Taki Splinter Cell choć miał okres w którym wychodził co
rok, aż tak mojego funduszu nie obciążą, jak to próbuje zrobić Assassin''s Creed.


AC bez parkuru to by już nie było AC - ta gra nigdy nie była skradanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować