Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2014 o 19:28, Henrar napisał:

Anyway, 74 na metacritic i spada.


Trochę obiektywizmu, a nie szukania taniej sensacji niczym z brukowców. Oceny dopiero napływają i średnia na tę chwilę wynosi 75, więc gdzie spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:28, Henrar napisał:

This is a $60 video game set in revolutionary Paris that continually spams you to sign
up for Ubisoft services via locked-away in-game content.

No co może Ubi chciało troszkę więcej "rewolucyjnych" klimatów zasponsorować graczom? :P
Talleyrand ze spółką za coś balować i spekulować musieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 19:33, Henrar napisał:

Gra z mnóstwem bugów, mikrotransakcjami i problemami z wydajnością (PC i konsole), co
zresztą jest wspomniane w recenzjach - haterzy. Mhm. W sumie taka opinia od Ciebie mnie
nie dziwi - ktoś tutaj kupił w końcu najdroższą edycję gry, c''nie?


Najdroższą? Zwykła edycja kosztuje 150 zł, a NTE to koszt 219 zł. Rzeczywiście, najdroższa ;)
Btw. najdroższa edycja gry kosztuje 550 zł + wysyłka i jest dostepna tylko na Uni Store.
Bugi jak bugi, zdażają się wszędzie. Widziałem pierwszy filmik z cyklu " Gramy " i już wiem, że gra ma klimacik znany z powieści Dumasa i że Arno jest znacznie sympatyczniejszym bohaterem, niż Eizo czy nawet Edward. Do tego mamy Paryż, wąskie uliczki, spadziste dachy i Notre Dame ;) jest skradanie, wsobodne schodzenie w dól i sporo nowych animacji ( np. nie wchodzi się już tak bezproblemowo na spadziste dachy, jest tu taka fajna animacja chodzenia w pewnym przykucnięciu, bardzo fajnie to wygląda ). Dla mnie, zalet jest więcej niż wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:47, Kraju napisał:

Trochę obiektywizmu, a nie szukania taniej sensacji niczym z brukowców. Oceny dopiero
napływają i średnia na tę chwilę wynosi 75, więc gdzie spada?

Chwilę wcześniej wynosiła 79. Tendencja jest raczej spadkowa. Anyway, więcej niż 80 nie będzie. Ta gra to zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:57, Henrar napisał:

Chwilę wcześniej wynosiła 79. Tendencja jest raczej spadkowa. Anyway, więcej niż 80 nie będzie.


Raz spadkowa, raz wzrostowa. Zatrzyma się na jakichś 76-77 punktach, więc nie tak źle.

Dnia 11.11.2014 o 19:57, Henrar napisał:

Ta gra to zawód.


Najlepszy dowcip jaki usłyszałem tego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:58, Kraju napisał:

Raz spadkowa, raz wzrostowa. Zatrzyma się na jakichś 76-77 punktach, więc nie tak źle.

Jak na AAA, na MC, to tragedia ;)

btw user score, jest kozacki ;)
PC 3.7; X1 4.4, ps4 6.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:58, Kraju napisał:

Najlepszy dowcip jaki usłyszałem tego dnia. :D

Chcesz mi wmówić, że siedemdziesiąt parę procent na metacritic dla wcześniej wysokoocenianej serii nie jest zawodem? Oczywiście, że jest. Ta gra jest przepełniona bugami i ewidentnie widać, że nie powinna była wyjść w tym roku. Gdzie jest ten efekt pracy ponad 1000 ludzi nad grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to prawda co piszecie to chyba powinienem przestać zamawiać pre-ordery :D
Watch Dogs, AC Unity, Rome II, ile ja kasy przez to ostatnio tracę to szok normalnie :p
Ja poczekam jednak z ostateczną oceną, aż grę odpalę (jeśli się uda, bo optymalizacja z tego co słyszę im nie wyszła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy iść i wydać te 240 cebulanów na grę z tak dużą ilością błędów itd. Niepokojące są te recenzje, a szczególnie ta od Kotaku któremu wierzę naprawdę. Gry są coraz droższe nie oszukujmy się, a kupowanie bubla mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 23:56, Damianuss1 napisał:

Tak się zastanawiam czy iść i wydać te 240 cebulanów na grę z tak dużą ilością błędów
itd. Niepokojące są te recenzje, a szczególnie ta od Kotaku któremu wierzę naprawdę.
Gry są coraz droższe nie oszukujmy się, a kupowanie bubla mija się z celem.

Obecnie szczerze to nie poleca się jej kupować na żadną platformę. Gra jest tak tragicznie zoptymalizowana że nawet na konsolach potrafi zrobić pokaz slajdów już nie wspominając o PC gdzie dobija rekordów legendarnie złego Dead Rising 3 jeśli chodzi o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi ma doświadczenie w zawalaniu optymalizacji. Watch_Dogs na dobrą sprawę, nawet kilka miechów po premierze działa wyjątkowo kiepsko, tak więc dla mnie afery związane z ACU niestety nie są niczym zaskakującym. Oby z Far Cry 4 było inaczej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 11:33, PtaQ15 napisał:

Ubi ma doświadczenie w zawalaniu optymalizacji. Watch_Dogs na dobrą sprawę, nawet kilka
miechów po premierze działa wyjątkowo kiepsko, tak więc dla mnie afery związane z ACU
niestety nie są niczym zaskakującym. Oby z Far Cry 4 było inaczej.
Pozdrawiam.

W sumie to raczej kwestia ich olewczego podejścia: po co opytmalizować to tylko strata czasu i gotówki którą możemy zarobić. Strasznie szkoda bo ubi obecnie ma w ręku kilka najlepszych marek a politykę przyjmuje na poziomie EA jeśli nie gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 11:42, Tomoya-kun napisał:

najlepszych marek a politykę przyjmuje na poziomie EA jeśli nie gorszą.


Naturalnie, pomijając aspekty stricte technologiczne, ich flagowe marki to bardzo dobre gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 14:33, SplitGrave napisał:

No tak, gra CUDOWNYM trafem działa lepiej na słabszym xboxie one.

Daj spokój, prawda jest taka, że i tu i tu jest klapa z tymi klatkami. Kosztem mniejszej rozdzielczości miało być stabilne 30fps. Gdzie ta stabilność? Ubi co jest z wami?

Kupiłem w końcu swoją kopię. Brakuje mi tak bardzo nowego asasyna i w ogóle gier tego typu, że zwyczajnie się przemogłem. Baaardzo jestem ciekawy czy się wciągnę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może wam się już nudzić spam o moim zamówieniu, ale muszę zapytać :p
Mam niby wysłane i zrealizowane, a na pocztę 10.11 przyszło mi, że mam czekać na jakiś kod odbioru od Empiku. Kodu nie ma, więc opłaca mi się iść zapytać czy możesz sama gra już jest? Mam po drodze, więc czas tu nie gra żadnej roli, chodzi mi o to tylko czy będą chcieli w ogóle ze mną gadać jak przyjdę bez kodu :p
A co do samej gry- dociąga dużo na PC z Uplay? Bo łącza jakiegoś mega nie mam i zastanawiam się czy dam radę zagrać w czwartek wieczorem, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 15:33, Radekl2 napisał:

Wiem, że może wam się już nudzić spam o moim zamówieniu, ale muszę zapytać :p
Mam niby wysłane i zrealizowane, a na pocztę 10.11 przyszło mi, że mam czekać na jakiś
kod odbioru od Empiku. Kodu nie ma, więc opłaca mi się iść zapytać czy możesz sama gra
już jest? Mam po drodze, więc czas tu nie gra żadnej roli, chodzi mi o to tylko czy będą
chcieli w ogóle ze mną gadać jak przyjdę bez kodu :p
A co do samej gry- dociąga dużo na PC z Uplay? Bo łącza jakiegoś mega nie mam i zastanawiam
się czy dam radę zagrać w czwartek wieczorem, czy nie.


Ja o 9 rano dostałem smsa jak i maila że gra jest do odbioru w salonie i tyle, ja zamawiałem na swoje konto i odebrałem na nazwisko bez żadnych kodów. Instalacja 5 płyt trwa tyle że zdązyłem przesłuchać całą płytkę soundtrack 70pare min :D A z internetu dossało jakies ponad 800mb na obecną chwilę i już mogłem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wywala błąd podczas odpalania? Lunch zwyczajnie się sypie i wyskakuje mi informacja że program przestał działać. A dokładnie ACU.exe. Zrobiłem aktualizacje sterowników i nic nie pomogło. Mam GTX 780, więc nie mam mowy że sprzęt mam za słaby... Poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, ja dostałem SMSa kilka minut po tym jak wsiadłem do autobusu oddalającego się od Empiku :)
Ale już odebrałem, strasznie dużo tych płyt :D Może uda mi się chociaż włączyć jutro na chwilę, żeby sprawdzić czy chociaż menu działa :)
Jak uda mi się coś w weekend pograć to podzielę się tutaj moimi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować