Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Czyli taką samą jak kolega Gniewny1j, który pisał, że mu też wyskakuje ten błąd. Więc albo coś jest nie tak z tym modelem karty graficznej, albo to grubszy problem z całą rodziną kart 7xx. Mam 760 więc zacząłem się obawiać.

PS. Mogłem się nie wyrywać z tym pre-orderem i zaczekać spokojnie na Far Cry''a 4. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Unity jest ten sam problem co był z Watch Dogsami. W przypadku WD gra nie wczytywała save''a, a teraz gra w ogóle nie chce wejść do menu. Zapewne po raz kolejny jest to wina Uplaya. Już raz czekałem półtora meisiąca na patcha od Ubi. Bardzo się zdenerwuje jak po raz kolejny będzie mnie to czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:45, Kraju napisał:

Czyli taką samą jak kolega Gniewny1j, który pisał, że mu też wyskakuje ten błąd.
Więc albo coś jest nie tak z tym modelem karty graficznej, albo to grubszy problem z
całą rodziną kart 7xx. Mam 760 więc zacząłem się obawiać.

PS. Mogłem się nie wyrywać z tym pre-orderem i zaczekać spokojnie na Far Cry''a 4. :/



"Stary" to nie wina karty :) tylko z ta gra jest cos nie tak -ew. stery moga byc lipne jak to czasem bywa ... z dyskiem SSD na PCIex wysztstkie gry smigaja na ultra a tutaj ni chuchu nie chce wejsc do menu nawet. Chodzilo mi o rozwiazanie problemu bo niektorzy pisza ze im smiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:56, blackwoolf666 napisał:

"Stary" to nie wina karty :) tylko z ta gra jest cos nie tak -ew. stery moga byc lipne
jak to czasem bywa ... z dyskiem SSD na PCIex wysztstkie gry smigaja na ultra a tutaj
ni chuchu nie chce wejsc do menu nawet. Chodzilo mi o rozwiazanie problemu bo niektorzy
pisza ze im smiga.


Brałem pod uwagę to, że gra może mieć jakiś konkretny problem z tą kartą, ale jak się okazuje, ludzie na różnych konfiguracjach mają właśnie ten problem. Jest to samo, co było z Watch Dogsami, a więc najprawdopodobniej to wina Uplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:58, Kraju napisał:

było z Watch Dogsami, a więc najprawdopodobniej to wina Uplaya.


Było? :> Watch_Dogs ciągle jest technologicznym szrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze Ubisoft zaoszczedzil kase na beta testach . Po co wypuszczac GOTOWy produkt jak "wszelaki plebs" moze przetestowac to ZA DARMO ? polityka firmy baaaaaardzo mnie zniechecila do zakupow w pszyszlosci . Ciekawe ile mamy czekac na tego FIXa ? jak w najblizszym czase nic sie nie zmiecni to oddaje gre na reklamacje i beda zwracac pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 23:03, PtaQ15 napisał:

Było? :> Watch_Dogs ciągle jest technologicznym szrotem.


Chodziło mi o to, że save nie chciał się wczytać, co po ponad miesiącu naprawili. Co do innych problemów technicznych to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 14:33, SplitGrave napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=clQfCP3NFuc

No tak, gra CUDOWNYM trafem działa lepiej na słabszym xboxie one. Kolejny dowód na to,
ile MS płaci za robienie gównianych optymalizacji pod PS4. Ta sama sytuacja była w Call
Of Duty Ghost.

Chryste, co za bzdury ja tu czytam od ciebie, to ja nie...
a) AC ma na konsolach bottlenecka na procesorze. CPU w Xboksie jest szybsze niż w PS4, stąd ten framerate.
b) Ghosts na Xboksie działa w 720p, na PS4 w 1080p. Nie dziw się, że framerate jest nieco niższy, skoro konsola Sony ma drobne 2.25 raza więcej pikseli do wyświetlenia na jedną klatkę obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 23:32, Kraju napisał:

Działa Wam w poprawnie Uplay? U mnie nagrody za punkty nie chcą się wczytać.


Chodzi Ci o "Nagrody za punkty" ? - mi tez nic sie nie wyswietla
Gra dalej nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:45, ZubenPL napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=clQfCP3NFuc&list=UU9PBzalIcEQCsiIkq36PyU jak widzimy nie
spełna rok po premierze potęga nowych konsol wyczerpana i to w 900P i 25FPSach :D


Miało być kinowo? Miało. To jest. Ubisoft dotrzymał słowa. Teraz trzeba zająć się promocją kolejnej gry.
Mam nadzieję, że pre-ordery im się zgadzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:56, blackwoolf666 napisał:

> Czyli taką samą jak kolega Gniewny1j, który pisał, że mu też wyskakuje ten
błąd.
> Więc albo coś jest nie tak z tym modelem karty graficznej, albo to grubszy problem
z
> całą rodziną kart 7xx. Mam 760 więc zacząłem się obawiać.
>
> PS. Mogłem się nie wyrywać z tym pre-orderem i zaczekać spokojnie na Far Cry''a
4. :/


"Stary" to nie wina karty :) tylko z ta gra jest cos nie tak -ew. stery moga byc lipne
jak to czasem bywa ... z dyskiem SSD na PCIex wysztstkie gry smigaja na ultra a tutaj
ni chuchu nie chce wejsc do menu nawet. Chodzilo mi o rozwiazanie problemu bo niektorzy
pisza ze im smiga.


Trochę się cieszę że nie tylko u mnie, pisałem na forum uplay i tam również ludzie mają tem problem. A problem jest raczej z grą a nie ze sterownikami ponieważ nie działała mi na starszych sterach i na nowych. Ogólnie czuję nie smak, i Ubi dołączył do zadznego grona wydawców których gry będę kupował miesiąc po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować