Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

To jakaś kpina !!! Czuje się oszukany !! Kupiłem grę która NIE DZIAŁA !! Jak można wypuścić na rynek grę która ma nawet nie może się uruchomić !! Fixa dalej nie ma na to !! ŻENUJĄCE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie płaci za manianę :P - http://www.ppe.pl/news-32127-ubisoft_traci_na_gieldzie_i_obiecuje_poprawienie_bledow_w_assassin_s_creed__unity.html

Najdziwniejsze, że frameratem zajmą się później. Trochę to rozumiem bo najpierw chcą poprawić błędy uniemożliwiające dalszą rozgrywkę. Niemniej baty po plerach dla osób, które wypuściły to na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się już gra ściągnęła, niedługo sprawdzę jak działa na moim sprzęcie. Patrząc na te wszystkie komentarze cieszę się, że grę dostalem jako gratis :D
Black Flag zakupiłem kilka dni po premierze dzięki bardzo dobrym opiniom branżowych mediów i graczy, Unity pewnie bym kupiłem za 30 zł w wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, przeszedłem 16%( ładnych parę godż.) i dupa, co chwila mnie wywala, albo błąd Acu.exe albo freeeeezzz , gra się zawiesza ale dość dziwnie, wszystko staje odgłosy są, można wejść do mapy pogrzebać w menu ale sama gra staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra po wyłączeniu synchronizacji pionowej, cieni nvidii, zastąpieniu HBAO+ przez SSAO, wyłączeniu wygładzania krawędzi i efektu bloom. Gra działa dobrze na 660TI 3GB, wszystkie inne opcje na maksa, cały bufor pamieć na karcie 3GB zajęty więc gra na pewno potrzebuje kart z dużym Vramem, 2GB nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zamówiłem 10 listopada w Empiku. Paczka miała zostać wysłana (do salonu) dzisiaj, tj. 13.11. Ale status nadal jest "czeka na kompletację". Produkt w sklepie nie jest już dostępny. Miał ktoś z Was taką sytuację kiedykolwiek? Jest się czym martwić, czy paczka powinna być do odbioru jutro/w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pograłem 20min i powiem tak. Ogólnie wygląda obiecująco- dla mnie grafika jest bardzo ładna i tak to sobie wyobrażałem. Podczas biegania po mieście mam jakieś 40-43fps, ale zabawa zaczyna się w scenkach między misjami gdzie nie mam więcej jak 20- oczywiście tutaj też są wyjątki, bo raz przez dłuższy czas miałem 60 :D
Co do nagłych spadków- są. I powinni to zmienić. Trochę przeszkadza, ale da się żyć (na tyle, że przeszedłem dopiero jedną misję) :)
Uprzedzając pytania mam GTX770, w ustawieniach nie nie grzebałem, a zapomniałem zapamiętać jakie mam fabryczne. Nie mogę teraz sprawdzić, bo po wyjściu z gry Uplay "umarł" i nie mogę nacisnąć "graj", bo już jest niby naciśnięte (wiem, dziwnie brzmi, ale to Ubisoftu sprawa). Nie mam teraz zbytnio czasu ani ochoty na restart systemu czy samego Uplay.
Więcej może napiszę jutro.
Całe szczęście, że gra w ogóle odpaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również pograłem. Generalnie jestem dość mocno zaskoczony (pozytywnie). Gram od kilku ładnych godzin z ustawieniami na ultra i gra chodzi bardzo dobrze. Naturalnie zdarzają się chwilowe "chrupnięcia" ale to raczej sprawa marginalna, która w żaden sposób nie odbija się negatywnie na samej rozgrywce.
Jeżeli chodzi o warstwę stricte merytoryczną, to wstrzymam się ze swoją opinią dopóki, dopóty gry nie przejdę w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak ta gra wygląda na PS4 nijak ma się do tego co wcześniej prezentowały portale growe. Jedno trzeba przyznać, Unity prezentuje się naprawdę pięknie. Od samego początku polubiłem też głównego bohatera. Ciekawi mnie jak jego osobowość wypłynie w dalszej części gry :).

Fun jest niesamowity, leję na to, że postacie przenikają przez obiekty łącznie z moją, która miejscami potrafi się schować prawie cała w jakiejś teksturze komina. To co mnie również pozytywnie nakręciło to fakt, że pierwszy raz najprawdopodobniej w życiu gram nie z angielskim, a francuskim dubbingiem. Brzmi to fantastycznie. Problemem są jednak dość szybko przewijające się polskie napisy, a co za tym idzie z francuskiej gadki nie rozumiem nic. Nie zmienia to jednak faktu, że zostaję przy francuskich głosach.

Screeny są oczywiście mojego autorstwa.

20141114005626

20141114005637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym, że gra nie działa i z ciekawości opaliłem ją na mojej starej karcie (580gtx). Gra ruszyła. Z rozpędu zobaczyłem też część tej animacji z templariuszami. Spodziewałem się slideshow ze względu na zbyt mało ramu na karcie, a tu szok, bo było całkiem płynnie. Na tym skończyłem zabawę do czasu, aż dotrze do mnie nowa karta i co pewnie potrwa dłużej, aż uPlay ożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to często bywa, dużo zależy od specyfikacji sprzętu. Jak wspomniano w przytoczonym tutaj linku z PCLab posiadacze Radeonów potrzebują znacznie mocniejszego procka by pograć płynnie, niż użytkownicy kart GeForce.
Za to bugi naprawdę "udały się" twórcom. Ludzie lewitujący nad ziemią niczym na niewidzialnych deskorolkach albo robiący sobie wyścigi w niewidzialnych bolidach czy teleportujące się na ulicy drugie połówki z przechadzających się po mieście par, to tylko te bugi, które zauważyłem po obejrzeniu paru gameplayów. Cóż zawsze można to wytłumaczyć, że to w końcu Animus i poprzez błędy synchronizacji nastąpiło pomieszanie się rzeczywistości. I to by było wytłumaczeniem wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 11:55, Wszystkozajete napisał:

posiadacze Radeonów potrzebują znacznie mocniejszego procka by pograć płynnie, niż użytkownicy kart GeForce.

Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 12:21, Pernia napisał:

Co ma piernik do wiatraka?


Napisałem to co wyciągnąłem z lektury tekstu z linku http://pclab.pl/art59163-20.html.
Cytat: Osobnym zagadnieniem jest optymalne wykorzystanie procesora przez sterowniki kart graficznych. Tutaj mamy powtórkę z poprzednich części serii Assassin’s Creed, jak i wielu innych gier. Radeon R9 290X, by osiągnąć ten sam wynik co GeForce GTX 970, potrzebuje procesora szybszego aż o 50-60%. To wygląda mniej więcej tak: Core i7 @ 4,5 GHz + Radeon = Core i7 @ 3 GHz + GeForce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje CPU nie osiąga nawet 60% zużycia w tej grze, z innymi jest zresztą podobnie - i7 osiągnie może ze dwie klatki więcej bez różnicy, czy będzie to topowy Radeon czy GeForce. Gra jest kopnięta jeżeli chodzi o optymalizacje i wykorzystywanie zasobów, kombinacja CPU+GPU ma akurat mało do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować