Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2014 o 13:09, Henrar napisał:

Normalny tryb dobowy wyglądałby sztucznie w Unity przez to, jak zostało zrobione oświetlenie.


Chodzi o to, że jest ono całkowicie statyczne i niezmienne? Taki regres do jedynki .... jakoś w poprzednich odsłonach serii cykl dobowy nie przeszkadzał w wykonywaniu misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 13:31, lis_23 napisał:

Chodzi o to, że jest ono całkowicie statyczne i niezmienne? Taki regres do jedynki ....
jakoś w poprzednich odsłonach serii cykl dobowy nie przeszkadzał w wykonywaniu misji.

Inna technologia. W Unity oświetlenie jest o wiele bardziej szczegółowe niż w poprzednich częściach. Albo szczegółowe/realistyczne, ale statyczne albo dynamiczne i mniej szczegółowe.
http://en.wikipedia.org/wiki/Global_illumination

Jakby GI było dynamiczne, to jeszcze więcej sprzętów by sobie z tym nie poradziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy na PS4 można włączyć napisy angielskie? Ubi Polska ma tendencję do dawania nam wersji polsko-czesko-rosyjskiej jeśli chodzi o AC, więc jestem ciekaw. Wszakże na opakowaniu widnieje mały, niebieski znaczek "ENG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 12:44, lis_23 napisał:

Mam jeszcze pytanko: gdzie wpisać kod na DLC z Empiku?

W zestawie znajdują się:
Pakiet Pruski – kamizelka pruska i sztucer klonowy.
Pakiet Muszkietera – kaptur z oblężenia Maastricht i rapier z hiszpańską rękojeścią.
Pakiet Strzelecki – kaptur lipskiego regimentu i pistolet o podwójnej lufie.

Uplay go nie przyjmuje, kod ma szesnaście znaków.



Ja go wklepywałem w Uplay i przyjęło (najpierw wybrałem AC:U a potem zdaje się po lewej stronie było "Zrealizuj kod"). Jakby co wklepywałem go z myślnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2014 o 14:56, CatInABag napisał:

Ja go wklepywałem w Uplay i przyjęło (najpierw wybrałem AC:U a potem zdaje się po lewej
stronie było "Zrealizuj kod"). Jakby co wklepywałem go z myślnikami.


Już jest ok, pomyliłem " G " z " 6 " ;) starość i ślepota nie radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą Assassin''''s Creed: Unity zakupiłem tę grę wczoraj i do dziś w nią nie zagrałem :/ . Po odpaleniu gry przez uplay wyskakuje mi okienko po chwili oczekiwania pojawia się okno że, " Program ACU.exe przestał działać " Jest ktoś w stanie mi pomóc ? Dodam iż komputer spełnia wymagania gry minimalne, ale spełnia.

Karta NVIDIA GeForce gtx 660
Procesor Intel Core i5 - 4570 CPU 3.20
8 GB
DirectX
kartę graficzną zaktualizowałem już do najnowszej wersji. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie :) Ja też miałem taki sam problem jak wy. Przy przycisku "GRAJ" macie strzałkę w dół (w Uplay startowym AC Unity). Klikacie na nią i macie tam "zweryfikuj pliki". Czekacie, aż wam zweryfikuje do końca i będziecie mieli opcję "NAPRAW". Pobierze wam małą łatkę ( w moim przypadku było to 16 mb). Po pobraniu powinno wam ruszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że gdyby ludzie przeczytali wymagania minimalne gry i przestali ją odpalać na słabszym sprzęcie, to większość zarzutów o słabej wydajności gry by najzwyczajniej w świecie zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 18:00, Sipso napisał:

Problem w tym, że bardzo często wymagania są zawyżane. Nic dziwnego, że ludzie dają swoim
komputerom szanse.
Poza tym Unity jest jakie jest... Czyli kiepsko zoptymalizowane.

https://www.youtube.com/watch?v=SgpzT5V5Mgs

W trakcie rozgrywki działa dobrze jedynie na cut-scenach są duże problemy z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 18:00, Sipso napisał:

Problem w tym, że bardzo często wymagania są zawyżane. Nic dziwnego, że ludzie dają swoim
komputerom szanse.

To teraz jest to ich wina i własnej głupoty, bo nie uwierzyli wymaganiom minimalnym. Po to są podawane, by wiedzieć na czym można komfortowo grać.

Dnia 16.11.2014 o 18:00, Sipso napisał:

Poza tym Unity jest jakie jest... Czyli kiepsko zoptymalizowane.

Bo na trzech Titanach nie osiąga 60FPSów? Nie rozśmieszaj mnie. Nikt nie będzie ograniczał swojej gry, by tak na nich chodziła. Gracze mają jakieś dziwne wyobrażenie, że jak kupili drogi sprzęt, to nagle muszą grać w 60FPSach*. Guess what, wcale nie muszą.
Oto właśnie wynik działania PCtowych fanbojów na forach i czasów końca poprzedniej generacji, gdzie wszyscy się przyzwyczaili, że PCty odpalają konsolowe porty na Ultra.

Dnia 16.11.2014 o 18:00, Sipso napisał:

TB to żadna wyrocznia jeżeli chodzi o techniczne aspekty gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 17:04, Creative_21 napisał:

Witam, mam problem z grą Assassin''''s Creed: Unity zakupiłem tę grę wczoraj i do dziś
w nią nie zagrałem :/ . Po odpaleniu gry przez uplay wyskakuje mi okienko po chwili oczekiwania
pojawia się okno że, " Program ACU.exe przestał działać " Jest ktoś w stanie mi pomóc
? Dodam iż komputer spełnia wymagania gry minimalne, ale spełnia.

Karta NVIDIA GeForce gtx 660
Procesor Intel Core i5 - 4570 CPU 3.20
8 GB
DirectX
kartę graficzną zaktualizowałem już do najnowszej wersji. Proszę o pomoc.


Ja spełniam zalecane i też nie mogę odpalić, dużo osób ma ten błąd. Już pisałe mdo Ubi wysłałem raporty msinfo i dxdiag, zobaczymy czy coś poradzą. Weryfikacja plików nic nie daje robiłem ją 10x? To samo odinstalowałem i zainstalowałem z neta. Też nie pomogło, poprstu jest to bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Ubi chciało jakoś urozmaicić ten arsenał, ale niektóre bronie przyprawiają mnie o takiego banana na twarzy zwłaszcza pistolety :P. Miecze wyjęte z jakiegoś totalnego fantasy, zabawnie niektóre ostrza wyglądają naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś stwierdziłem, że zagram sobie całkowicie od nowa, z ustawionym językiem francuskim ,a nie angielskim tak dla klimatu. Nie wiem czy jestem dzisiaj ślepy czy jaki ale nie moge znaleźć nigdzie zmiany użytkownika czy nowa gra. Od razu mówię, że przechodzenie ponownie wspomnień mnie nie interesuje. Chcę zacząć od nowa grę ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 13:01, Dalvert napisał:

takiej opcji. Co jest grane?

Francuskie głosy pasują idealnie, nie pożałujesz. Co do savów, może spróbuj z pamięci konsoli wykasować pliki?

@Edit
Nie wiem na czym grasz, zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 13:16, Damianuss1 napisał:

> takiej opcji. Co jest grane?
Francuskie głosy pasują idealnie, nie pożałujesz. Co do savów, może spróbuj z pamięci
konsoli wykasować pliki?

@Edit
Nie wiem na czym grasz, zonk.


PC
Znalazłem coś tutaj: https://support.ubi.com/en-US/FAQ/9/4043/how-do-i-delete-my-save-file-in-assassins-creed-unity/kA030000000ej5QCAQ
Niestety usunięcie tego folderu nic nie daje - po uruchomieniu gry dalej jest opcja kontunuuj, a plik który usunąłem pojawia się znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakies 8-9% ukończonej gry, zrobione pare misji, dzisiaj po południu skończyłem jedną z zagadek, wbijam teraz i nie mam mojej gry, musze rozpoczynać wszystko od nowa. Co jest grane, ktoś już miał taka sytuacje? Ubi zaczyna mnie coraz bardziej wyprowadzać z równowagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge już edytować wcześniejszego postu, po 2 resecie Uplay i chwili przerwy wróciło do normy.

Co do rozgrywki, Grafika Radeon HD 6950 1 GB, ram 8 GB i działa to dosyć mozolnie, na nisko-średnich detalach rozdzielczość 1440-900. Grać się da ale szału nie ma. Brak czasami dźwieków rozmowy, kilka glichy już napotkałem :P osobiście jestem fanem assasyna ale czekam na jakieś większe poprawki i może odrobine lepsza optymalizacje jeśli im się uda. Jak nie to za rok planuję dopiero zmianę grafiki na jakiegoś GeForca 970 jak nieco stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj mi sie pojawiło to samo chcę kontynuować rozgrywkę jestem po 7 sekwencjii ale niestety gra sie zawiesza laduje się i wywala program acu.exe przestał działąć posiadam gtx 980 ale to nei ma znaczenia jaki sprzet oni musieli coś zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować