Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2014 o 13:25, Pernia napisał:

moje CPU nie osiąga nawet 60% zużycia w tej grze, z innymi jest zresztą podobnie - i7
osiągnie może ze dwie klatki więcej bez różnicy, czy będzie to topowy Radeon czy GeForce.
Gra jest kopnięta jeżeli chodzi o optymalizacje i wykorzystywanie zasobów, kombinacja
CPU+GPU ma akurat mało do gadania.

Niestety to fakt, dziś zrobiłem test obciążenia procesowa i mimo że gra cieła się niemiłosiernie i widać było ogromny tłum procesor nie był wykorzystany w większym stopniu niż 45%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to troche dziwne macie też tak ?

Załączam Assassina wszystko fajnie pieknie gram do misji prawdopodobnie 3 albo 4 jak wychodze z tego budynku i tego gościa zabili (początek w sumie ) po czym ładuje mi sie gra i dupa.Po prawej stronie zaczynaja stać w miejscu te 2 prostokąty ktore są odpowiedzialne za wczytywanie po czym wyskakuje komunikat "Program ACU przestał działać" Macie tez taki sam problem ? i jak można go naprawic ??

Ps: napewno to nie wina komputera bo mam świeżo co kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 13:43, Matysm91 napisał:

Ps: na pewno to nie wina komputera bo mam świeżo co kupiony

Ubisoftowi to nie robi różnicy, ta gra poważnie buguje się na mniej więcej 80% PC-tów spełniających wymagania sprzętowe niezależnie od ich wieku. Więc obawiam się że pozostaje ci tylko czekać na jakieś patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra wygląda wręcz zjawiskowo, ale to wrażenie psują wspomniane już bugi. Ubisoft ma trochę dziwną politykę, dążą do osiągnięcia grafiki na genialnym poziomie, a zapominają o tym, że bohater ma ręce... W sensie, że podczas wpadania na inne osoby te jego dwie kończyny przenikają przez inne obiekty jakby ich w ogóle nie miał :D Nie wiem co tam nie włączyli, ale wygląda to komicznie.
A jeszcze jedno mnie zaskoczyło w tej krótkiej przygodzie z nowym AC- niby takie wysokie wymagania, niby spadki fps''ów, a jak przyłożę rękę do wiatraczka z tyłu obudowy to czuję zimne powietrze. Nie wiem co to za magia, ale mój procesor/karta graficzna potrafią się zgrzać przy starszych produkcjach, a tu nawet się nie męczą :D

EDIT:
Z tymi rękoma jeszcze dodam, że nie ma ich chyba cała Francja :D Spróbujcie dotknąć ramieniem Arno ramienia jakiegoś przechodnia- http://dspodcast.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/09/IMPOSSIBRu.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie godzinę. Oczywiście, wywaliło mnie z Uplay i chyba nic mi nie zapisało ale tylko zwiedzałem + kradzież dwóch kielichów ;)
Spełniłem w końcu swoje marzenie i wdrapałem się na Notre Dame, super wrażenie :P byłem też w środku, też robi wrażenie: oświetlenie, witraże, rozeta, dym z kadzideł. Gra fajnie operuje paletą barw: wchodząc do katedry, wszystko jest jasne, zagłębiasz się głębiej, lub skręcasz w bok i kolorystyka znowu się zmienia, jest już ciemniej ale nie ciemno. Grafika ma taki klimat obrazów olejnych i może trochę pasteli? Po opuszczeniu budynku wchodzisz w jasne światło, które po chwili uspokaja się i zmienia w panoramę przed nami. Uliczki wokół katedry wyglądają genialnie, odnosi się wrażenie, że całe miasto żyje. Byłem na dachach, na ulicach, przed katedrą oraz w tłumie przed katedrą i jak na razie, gra jest dla mnie płynna, większych bugów też nie uświadczyłem, prócz tego, co było w poprzednich odsłonach ( najgorszy pod tym względem był AC III ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 18:35, darth_16 napisał:

Mam pytanie: lepiej AC:U nabyć na PS3 czy PS4? :)

Na Ps3 możesz co najwyżej kupić sobie AC: Rouge, Unity jest tylko na PS4/Xbone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma dużo, bo sterownik Radeonów nie dość, że bardziej obciąża procesor, to jeszcze gorzej skaluje się z kolejnymi rdzeniami. Na Neogafie Durante mi wysyłał wykresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 19:06, darth_16 napisał:

Eh, faktycznie. No nic, dzięki za odpowiedź :)

Inna sprawa że warto kupić Rouge, tym bardziej jeśli lubiło się IV lub III. Bo z tą 1 ma podobną mechanikę a z III ma bardziej związaną historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 18:43, Henrar napisał:

Ma dużo, bo sterownik Radeonów nie dość, że bardziej obciąża procesor, to jeszcze gorzej
skaluje się z kolejnymi rdzeniami. Na Neogafie Durante mi wysyłał wykresy.

Masz je gdzieś zachowane? Poprosiłbym jak można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft wydał patcha 1.02, który "naprawia" problemy z wpadaniem w tekstury.
No tak niezbyt im się to udało https://www.youtube.com/watch?v=YB3AulDbgw8
W dodatku na PC i PS4 gra chodzi płynniej jeśli będziecie grać OFFLINE, ja mogę potwierdzić, że na PS4 jest poprawa po odłączeniu internetu (info z Reddita).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia przygoda z nowym Assasynem została brutalnie przerwana przez zawiśnięcie Arno w powietrzu obok sznura (czy jak to nazwać) rozwieszonego między budynkami. Nawet chciałem screena zrobić, ale okazało się, że zapisany obraz był cały czarny- niezła próba zatuszowania takich spraw Ubi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten patch nie naprawił zbyt wiele rzeczy. Zdążyłem pograć równe pół godziny, rozwiązałem jedną zagadkę związaną z morderstwem i podczas oskarżenia wyskoczył mi miły komunikat "program przestał działać".
Szkoda, mam nadzieję, że Ubi weźmie się wreszcie do roboty, bo gra jest ciekawa ale niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka w tej części jest rzeczywiście trudniejsza. Więcej niż 3 przeciwników i padam jak mucha. Mam jednak wrażenie, że jest ona dość powolna, ruchy bohatera albo są powolne albo to wina klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 11:33, Damianuss1 napisał:

Walka w tej części jest rzeczywiście trudniejsza. Więcej niż 3 przeciwników i padam jak
mucha. Mam jednak wrażenie, że jest ona dość powolna, ruchy bohatera albo są powolne
albo to wina klatek.


Bohater ogólnie jest jakby cięższy. Kiedyś można było walczyć z większą ilością przeciwników, nawet uzbrojonych, teraz trzech żołnierzy z bronią palną i leżysz, lepiej uciekać,

Spoiler

jak w Bastylii

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować