Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2014 o 07:30, logray napisał:

Udało się komuś otworzyć niebieską skrzynkę?

Do tej pory nie i osobiście daję sobie spokój. Nie mam zamiaru bawić się w jakiś społecznościowy syf czy latać z kimś innym po dachach. Gram sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 07:37, Damianuss1 napisał:

Do tej pory nie i osobiście daję sobie spokój. Nie mam zamiaru bawić się w jakiś społecznościowy
syf czy latać z kimś innym po dachach. Gram sam.

Z tego co widziałem na filmiku w sieci, to do niebieskich skrzynek wystarcza wysłanie assassyna w tej aplikacji mobilnej. Tyle, że na filmiku wspomnieli, że to jeszcze nie działa. Stąd moja ciekawość czy komuś się udało (czytaj naprawili buga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie od Ubisoftu znalezione na forum AC dla tych, którym znikają save''y, nie działa synchronizacja, nie zapisuje się gra:

Rozwiązanie problemu:

1. W pierwszej kolejności proszę o wykonanie poniższej instrukcji:

Proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji ''Uruchom jako administrator''.Proszę kliknąć na Zastosuj i OK.


2. Następnie, proszę o wykonanie kopii zapasowej folderu 1296 z poniższej lokalizacji:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\\1296.
(Folder "1296" może się inaczej nazywać, u mnie np to "720")

3. Proszę o wyczyszczenie powyższego folderu. Po jego opróżnieniu, bardzo proszę o uruchomienie gry z wyłączonym serwisem Cloud.
(Serwis Cloud wyłącza się w ustawieniach w Uplay)

4. W czasie uruchomienia gry, proszę ją zminimalizować i wkleić poprzedni zapis do folderu wcześniej wyczyszczonego.
(Ja zminimalizowałem podczas pokazywania się logo Ubisoft)

5. Proszę grę zamknąć, po czym uruchomić w dalszym ciągu z wyłączonym serwisem Cloud. Proszę uruchomić zapis i kontynuować grę do najbliższego punktu synchronizacji.

6. Po zapisaniu postępu, proszę o zamknięcie gry i ponowne uruchomienie gry, tym razem z aktywną usługą Cloud. Będzie Pan poproszony o wybranie synchronizacji zapisu, dzięki czemu ponownie będzie on dostępny w serwisie Cloud.

Nie wiem, czy można dawać link ( na niektórych forach nie wolno ) więc skopiowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało otworzyć niebieską skrzynię - w aplikacji mobilnej nie wystarczy wysłać gdzieś assasyna, trzeba wykonac 3 misje odblokowujące skrzynię (po 3 misje na jedną lokację na drzewku przy budowli).

A teraz wielka prośba - rozwaliło mi save game i wygląda na to, że żaden sposób nie działa by go odzyskać. Czy ktoś ma może save''a z Memory 5 s 1? Miałem też odblokowaną całą mapę, zrobionych sporo misji pobocznych, ale pal je licho, jeśli ktoś się podzieli save gamem to przynajmniej kilka godzin straconych odzyskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2014 o 16:01, Skie napisał:

A teraz wielka prośba - rozwaliło mi save game i wygląda na to, że żaden sposób nie działa
by go odzyskać. Czy ktoś ma może save''a z Memory 5 s 1? Miałem też odblokowaną całą
mapę, zrobionych sporo misji pobocznych, ale pal je licho, jeśli ktoś się podzieli save
gamem to przynajmniej kilka godzin straconych odzyskam...


Podany wyżej sposób nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 16:19, lis_23 napisał:


> A teraz wielka prośba - rozwaliło mi save game i wygląda na to, że żaden sposób
nie działa
> by go odzyskać. Czy ktoś ma może save''a z Memory 5 s 1? Miałem też odblokowaną
całą
> mapę, zrobionych sporo misji pobocznych, ale pal je licho, jeśli ktoś się podzieli
save
> gamem to przynajmniej kilka godzin straconych odzyskam...

Podany wyżej sposób nie działa?


Nie, ani inny, podany przez Ubi helpdeska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość od Ubi w sprawie acu.exe "przestał działać". Ale niestety u mnie nie pomogło. Może komuś jednak pomoże więc podsyłam co należy zrobić:

1. Proszę o zainstalowanie poniższych aktualizacji:

http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=21254
http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=15336
http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=14632


2. Proszę o wykonanie weryfikacji plików gry. Ta opcja widoczna jest po prawej stronie na przycisku Graj w aplikacji Uplay (po kliknięciu na strzałkę).


3. Proszę zainstalować najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej, za pomocą następującej strony internetowej:
http://www.realtek.com/downloads/

Aby wyszukać odpowiedni sterownik do Pańskiej karty dźwiękowej Realtek HD Audio proszę kliknąć:
Downloads > Computer Peripheral ICs > PC Audio Codecs > High Definition Audio Codecs > Software > Proszę zaznaczyć opcję ""I accept to the above"" > Next.

Proszę wybrać odpowiedni sterownik do Pańskiego systemu operacyjnego Windows 7 64-bit.
Aby pobrać sterownik należy kliknąć na jedno z dostępnych łączy po prawej stronie od właściwej wersji sterownika.

W razie jakichkolwiek problemów z instalacją sterownika bardzo proszę skontaktować się z producentem karty dźwiękowej (za pomocą strony http://www.realtek.com/contact/ ), lub producentem komputera.


4. Proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji ''Uruchom jako administrator''. Proszę kliknąć na Zastosuj i OK.


5. proszę o wyczyszczenie folderu Assassin''s Creed: unity z lokalizacji Dokumenty.


DAJCIE ZNAĆ CZY DZIAŁA. POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 00:14, Gniewny1j napisał:

Dostałem wiadomość od Ubi w sprawie acu.exe "przestał działać". Ale niestety u mnie nie
pomogło. Może komuś jednak pomoże więc podsyłam co należy zrobić:


Standardowa odpowiedź pomocy technicznej na problem: "Nie mamy pojęcia jak to naprawić, może robiąc te nikomu niepotrzebne rzeczy się uda". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwnie ta gra wygląda. Mam wrażenie, że wszystko jest jakieś takie podłużne w pionie, ale rozdzielczość mam dobrą ustawioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 01:02, Rick napisał:

> Dostałem wiadomość od Ubi w sprawie acu.exe "przestał działać". Ale niestety u mnie
nie
> pomogło. Może komuś jednak pomoże więc podsyłam co należy zrobić:

Standardowa odpowiedź pomocy technicznej na problem: "Nie mamy pojęcia jak to naprawić,
może robiąc te nikomu niepotrzebne rzeczy się uda". :)


Takie też wrażenie odniosłem... Oczywiście gdy odpisałem że to mi nic nie pomogło, to brak odpowiedzi..... Po prostu super kupić grę w dniu premiery i jeszcze w nią nie zagrać. Już nawet myslałem o jej crakowaniu, myślę żeby poszło, ale chyba nie o to chodzi przy kupowaniu gier w dniu premiery.... - ,-

Może ktoś się orientuj jak wygląda zwrot tego cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 23:01, Gniewny1j napisał:

Takie też wrażenie odniosłem... Oczywiście gdy odpisałem że to mi nic nie pomogło, to
brak odpowiedzi..... Po prostu super kupić grę w dniu premiery i jeszcze w nią nie zagrać.
Już nawet myslałem o jej crakowaniu, myślę żeby poszło, ale chyba nie o to chodzi przy
kupowaniu gier w dniu premiery.... - ,-

Może ktoś się orientuj jak wygląda zwrot tego cuda?

Dlatego już nigdy nie kupię gry w dniu premiery, tylko poczekam aż sytuacja się uspokoi i będą powydawane łatki (oraz spadnie cena). Podobnie nabrałem się z Batman Arkham Origins, kupiłem w dniu premiery i się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że te zagadki kryminalne stają się coraz trudniejsze. Coraz więcej poszlak, tekstu do przeczytania i przeanalizowania. Świetna odskocznia od latania po dachach i zabijania tych złych :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem podczas misji "konfrontacja"
Gdy walczę z "pewną osobą" której imienia nie zdradze aby nie psuc zabawy innym to trzeba wykonac QTE i tu pojawia sie problem gdyz naciskam caly czas E ale mimo to przegrywam, tzn wygrywam pierwsza sekwencje a w drugiej juz nie i tak w kolko. Raz nawet w akcie desperacji walczyłem z literką E przez pol godziny i nadal nic.
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, dziwnie ta gra wygląda. Wszystko jest jakieś takie niewyraźne, rozmyte, szczególnie twarze ludzi (nie wspomnę już o tym, że mam 20fps niezależnie od ustawień xD Ubi dawaj patcha szybko, bo mi łeb pęknie od grania w te grę). Czy to możliwe, że ta gra nie lubi się z rozdzielczością 1280x1024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 21:47, Malpisiont napisał:

Kupiłem asasyna i nie działa mnie na kompie.. POMÓŻTA ;c

Długo cię nie było: BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam co mówiłem wcześniej. Jednak wrogowie z wyższym poziomem są naprawdę trudni do pokonania. Nie daję rady parować ich ataków i po dwóch cieciach ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować