Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2014 o 20:14, Shinigami napisał:

> E to nie takie głupie, będzie pretekst by się ogolić xD.

Coś w tym jest, choć wcale się nie zdziwię jak ktoś będzie płakał bo w jego kraju żelu
w markecie nie ma ;)

Hmm widać goli się na żywca albo chodzi niczym małpka owłosiony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 20:16, lis_23 napisał:

Z tego co czytałem to tylko w USA.


Damn, trzeba będzie ebay odwiedzić, żeby przywdziać zieloną piżamkę. Same kody też ktoś będzie pewnie sprzedawał, rynek na to jest.

Dnia 05.11.2014 o 20:16, lis_23 napisał:

Z innej beczki: jak myślicie, kiedy " wycieknie " jakiś gameplay z wersji PC?


To już takiego nie było? Specjalnie nie śledzę informacji na temat gier Ubisoftu, ale dzisiaj niektórzy konsolowcy podnieśli lament jak się dowiedzieli, że materiały z Division były z mocnego PCta. Więc w ich przypadku wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie takie sklepy jak electro.pl oraz konsoleigry.pl? Tam najtaniej można dostać Unity, ale nie znam tych sklepów, więc nie wiem czy właśnie tam zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:52, Kraju napisał:

Znacie takie sklepy jak electro.pl oraz konsoleigry.pl? Tam najtaniej można dostać Unity,
ale nie znam tych sklepów, więc nie wiem czy właśnie tam zamawiać.

Ja zamówiłem na electro dziabolo III, a 2 kumpli 2x wow i generalnie problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC:U i inne gry Ubisoftu (które mają premierę w najbliższym czasie) zniknęły ze Steam. Podobno dotyczy to tylko UK, a ten problem chyba każdy ma. Ciekawe tylko, czy jest to zagrywka w stylu EA, że ich nowe gry omijają Steam, a dostępne są tylko na Originie.

Gry zniknęły następujące:

AC:U
The Crew
Far Cry 4

Ciekawe jeszcze jak się ma sprawa z osobami, które złożyły przedpremierowe zamówienia na te gry w serwisie Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 00:43, DonDiablo1906 napisał:

Ciekawe jeszcze jak się ma sprawa z osobami, które złożyły przedpremierowe zamówienia
na te gry w serwisie Steam.

Kupili więc zagrają. Tak było z grami EA. Tyle, że DLC już sobie raczej nie dokupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 00:43, DonDiablo1906 napisał:

Ciekawe jeszcze jak się ma sprawa z osobami, które złożyły przedpremierowe zamówienia
na te gry w serwisie Steam.

W przypadku Heroes VI i Far Cry 3, które mam na Steam od razu dostałem klucze do aktywacji tych gier na Uplay, tak więc żadnego problemu nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 08:11, Damianuss1 napisał:

Ktoś mi podpowiedział aby sprawdzić czy np w empiku nie ma DZISIAJ lub w Poniedziałek
gry na półce. Możliwe to to aby sprzedawali wcześniej?


Zdarza się, że gra ląduje na półkach dzień przed premierą, sam tak kupiłem Skyrima, praktycznie dokładnie 3 lata temu (dzień przed 11.11), w Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bym się zdenerwował, bo zamówiłem właśnie tam z dostawą do salonu (sorry gram.pl, było taniej) i miły pan z obsługi klienta odpisał mi, że najwcześniej grę będę mógł odebrać 14.11 co oznacza, że nie zagram w weekend :(
Wyobrażałem sobie to trochę inaczej. Myślałem, że zamawiając grę po prostu "zdejmą" jedną z półki dla mnie, a przewidywałem, że 13 AC będzie już w sklepie.
Nie wiem jak to działa- zamawiał ktoś z Was kiedyś tak w Empiku? Opłaca mi się mimo wszystko iść w czwartek do salonu i zapytać?

Druga sprawa- mam Intel Core i5-4670 i wszystkie znaki (jest to nowszy model, raczej droższy i powinien być wydajniejszy) wskazywały na to, że pogram bez problemu, nawet za bardzo się tym nie przejmowałem. A tu na can you run it nie spełniam wymagań nawet minimalnych.
Wiem, że ta strona nie jest w 100% miarodajna, dlatego pozwolę sobie zapytać Was o zdanie- nie będzie problemów? Mój procesor jest lepszy od i5-2500k? Wiem, że niby tamten można podkręcić, a mój nie...

A jeszcze co do samej gry- zapowiada się genialnie, oby nie było tak jak z Watch Dogs. Szkoda tylko, że mam ostatnio mniej czasu na gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 11:42, Radekl2 napisał:

To bym się zdenerwował, bo zamówiłem właśnie tam z dostawą do salonu (sorry gram.pl,
było taniej) i miły pan z obsługi klienta odpisał mi, że najwcześniej grę będę mógł odebrać
14.11 co oznacza, że nie zagram w weekend :(
Wyobrażałem sobie to trochę inaczej. Myślałem, że zamawiając grę po prostu "zdejmą" jedną
z półki dla mnie, a przewidywałem, że 13 AC będzie już w sklepie.


Oj, nie tak to działa .... ostatnio parę razy się naciąłem:
zamówiłem " Risen 3 " z artbookiem, gra miała premierę we czwartek/piątek? a mój " pre prder " przyszedł dopiero po weekendzie, dlatego zakupiłem po prostu grę z salonu. Podobnie było w przypadku " Śródziemie Cień Mordoru ", zamówiłem wersję z metalowym pudełkiem i tu także '' pre order " przybył trzy dni po premierze i także zakupiłem kopię z salonu. Ostatnio Empik pozytywnie mnie zaskoczył, dostarczając mi film " Hobbit Pustkowie Smauga Wersja Rozszerzona " na Blu-Ray dwa dni przed premierą ale za to, podwyższyli mi cenę pre ordera " Dragon Age Inkwizycja " ze 130 na 150 zł ... cielawe, czy cenę AC U też mi podniosą? ( teraz EK Notre Dame Edition kosztuje prawie 250 zł, a ja zamówiłem ją za 219 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh... Ja już zapłaciłem, więc nie będę brał drugiej kopii z salonu, bo nie chce mi się bawić w jakieś zwroty potem.
No nic. Dzięki za zniszczenie mojej nadziei, że jednak jakimś cudem zagram w kolejny weekend :D
Widać, że miałem złe wyczucie, serio liczyłem, że to jest taka jakby "rezerwacja" tego co i tak przychodzi do salonu, a tu okazuje się, że wysyłają dwa razy- raz dostawa normalnie na półki, a drugi raz zamówienia :D Bezsensu :)
Ja zastanawiałem się czy nie brać edycji Bastylii, ale zrezygnowałem. Ale jak ktoś ma ochotę dorzucić te 40zł to chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 12:03, Radekl2 napisał:

Meh... Ja już zapłaciłem, więc nie będę brał drugiej kopii z salonu, bo nie chce mi się
bawić w jakieś zwroty potem.
No nic. Dzięki za zniszczenie mojej nadziei, że jednak jakimś cudem zagram w kolejny
weekend :D

Dnia 08.11.2014 o 12:03, Radekl2 napisał:

Ja zastanawiałem się czy nie brać edycji Bastylii, ale zrezygnowałem. Ale jak ktoś ma
ochotę dorzucić te 40zł to chyba warto.


Ja jednak liczę na to, że dostanę swoją EK 13 listopada.
Edycja Bastylii poszła w Empiku cenowo w dół na PC - 173,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 12:16, lis_23 napisał:

Ja jednak liczę na to, że dostanę swoją EK 13 listopada.


Dobra, to będziemy trwać w tej nadziei razem :D
Cenę widziałem, nie wiem kiedy obniżyli, ale jak ja zamawiałem podstawową wersję to ta była jeszcze droższa niż na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w salonie Empik i nie ma nic oprócz reklam, że premiera 13stego, ale dowiedziałem się, że w poniedziałek mają dostawę więc zawitam i zobaczymy :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować