Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2014 o 14:07, Nathnin napisał:

Powtórka z WD Ubi chyba nadal myśli że robi gry na PS 3 i Xboxa 360 :D.

Strasznie rozmazane tekstury otoczenia i postaci, oświetlenie dużo gorsze niż na trailerach
ogólnie downgrade taki że boję się o FC 4 ;/ (nie wpłynie to na decyzję i pre ordera
nie cofne) jeśli tak mają wygląda gry na NG od Ubi to słabo lekko ;/, zobaczymy co tam
na PC''tach wyskrobali.

I oceniasz to po kilku screenach w bardzo słabej jakości? Po za tym raczej to świadczy o ograniczonej mocy konsol skoro firma dla której są one głównym targetem ma takie problemy z optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z francuskiej wersji na PS4. http://www.youtube.com/watch?v=9J9sObzVCv8 Wygląda okej, ale brakuje jednak tego czegoś... co było pokazywane wcześniej. Imponuje ilość tych ludków, ale widać niestety jak się tekstury wrednie doczytują na naszych oczach. Spójrzcie na gościa po prawej stronie na 0:09, w pewnym momencie dorysowuje mu się reszta ubrania hehe. W momencie kiedy gość wpatruje się w miasto na szczycie tej katedry, wygląda ładnie, ale wiem też że mogłoby to wyglądać lepiej. A może zwyczajnie bredzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 15:09, ZubenPL napisał:

I oceniasz to po kilku screenach w bardzo słabej jakości? Po za tym raczej to świadczy
o ograniczonej mocy konsol skoro firma dla której są one głównym targetem ma takie problemy
z optymalizacją.

Nope screeny sa w HD ready bodajże i powinny nawet w takiej rozdzielczości prezentować się lepiej. Do tego co to za NG skoro druga gra wychodząca tylko na nie ma problemy by na niej działac. Druga sprawa żę Ubisoft Kijów to optymalizacyjni partacze, co pokazali przy AC III gdzie ciął się na wszystkich 3 platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa żę Ubisoft Kijów to optymalizacyjni partacze, co pokazali

Dnia 01.11.2014 o 17:57, Nathnin napisał:

przy AC III gdzie ciął się na wszystkich 3 platformach.


Wystarczyło mieć kartę od Nvidii żeby się nie ciął, ja miałem tylko parę bugów i dziwne zjawisko przy szybkim obrocie kamery ( ekran na ułamek srkundy stawał się biały ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl wyskakuje że edycji kolekcjonerskiej z figurką już brak i mogę dodać go do listy życzeń. Ktoś ma jakieś źródło gdzie mógłbym zamówić bo nie wiem czy na allegro to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 18:19, Przemkoj napisał:

Na gram.pl wyskakuje że edycji kolekcjonerskiej z figurką już brak i mogę dodać go do
listy życzeń. Ktoś ma jakieś źródło gdzie mógłbym zamówić bo nie wiem czy na allegro
to dobry pomysł.


http://www.empik.com/assassin-s-creed-unity-notre-dame-edition-pc-ubisoft,p1099312148,multimedia-p

Cena trochę wzrosła ( ja mam pre order za 219 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 18:02, lis_23 napisał:

Wystarczyło mieć kartę od Nvidii żeby się nie ciął, ja miałem tylko parę bugów i dziwne
zjawisko przy szybkim obrocie kamery ( ekran na ułamek srkundy stawał się biały ).

Miałem GTX 460 i skoki z 60-20 fpsów były w dniu premiery.

BTW Konsole sobie kart Nvidii nie wsadzą, bo ktos nie potrafi gry zoptymalizowąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.11.2014 o 19:24, Nathnin napisał:

Miałem GTX 460 i skoki z 60-20 fpsów były w dniu premiery.


Ja miałem wtedy GTX 570 i I5-2500K i 8GB RAM.
W trójce bardzo podobało mi się pogranicze, etapy zimowe oraz tekstury, które były ostre. Pamietam fajne ślady po wozach na ziemi.

Wracając do Unity to są podejrzenia, że gameplay z E3 był z PC i że konsole to średnie ustawienia z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 19:31, lis_23 napisał:

Wracając do Unity to są podejrzenia, że gameplay z E3 był z PC i że konsole to średnie
ustawienia z PC.

Patrząc po screenach wcale bym się nie zdziwił. Czyli cięcia gier czas zacząć (szybciej niż sie spodziewałem ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 10:10, lis_23 napisał:


Jeszcze tylko nieco ponad tydzień! Swoją drogą zauważyliście jak kiepsko z hitami w tym roku jest w ostatnich miesiącach? AC Unity, Dragon Age nowy, Far Cry 4 i koniec. Każda z tych gier w listopadzie, nic w grudniu. Dawno takiej biedy nie było chyba.

EDIT: O jasna cholera, tych ludzi na ulicy jest OD CHOLERY Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2014 o 11:53, Ecko09 napisał:


Jeszcze tylko nieco ponad tydzień! Swoją drogą zauważyliście jak kiepsko z hitami w tym
roku jest w ostatnich miesiącach? AC Unity, Dragon Age nowy, Far Cry 4 i koniec. Każda
z tych gier w listopadzie, nic w grudniu. Dawno takiej biedy nie było chyba.

EDIT: O jasna cholera, tych ludzi na ulicy jest OD CHOLERY Oo


Dwa tygodnie ( 13 listopad, akurat mam nockę ;) ).
Heh, AC Unity, Far Cry 4, DA Inkwizycja, CoD, GTA V na " next geny ". W grudniu mamy tylko " The Crev ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 11:53, Ecko09 napisał:

EDIT: O jasna cholera, tych ludzi na ulicy jest OD CHOLERY Oo

A no jest. Pięknie to wszystko wygląda. Jest moc.

PS: Prawie jak na woodstocku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 12:06, lis_23 napisał:

Dwa tygodnie ( 13 listopad, akurat mam nockę ;) ).
Heh, AC Unity, Far Cry 4, DA Inkwizycja, CoD, GTA V na " next geny ". W grudniu mamy
tylko " The Crev ".

Za dużo tego : P. Stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 10:10, lis_23 napisał:

Kolejny game play z PS4:

Zastanawia mnie ta smuga ciągnąca się za mieczem po zamachnięciu nim. Nie dość, że jest kanciasta to jeszcze zmienia kolor na jakiś czerwony... co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 18:25, lis_23 napisał:

Cena trochę wzrosła ( ja mam pre order za 219 zł ).


No tak nie pomyślałem o empiku a przecież mam salon w mieście do odbioru :) Dzięki, 20 zł więcej ale czego to się nie robi dla kolegi Edwarda na półce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 19:52, Shinigami napisał:

E to nie takie głupie, będzie pretekst by się ogolić xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 20:01, Deusolbert napisał:

E to nie takie głupie, będzie pretekst by się ogolić xD.


Coś w tym jest, choć wcale się nie zdziwię jak ktoś będzie płakał bo w jego kraju żelu w markecie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 19:52, Shinigami napisał:

Wypływamy na szerokie wody absurdu. Chcesz DLC? Kup żel do golenia. Ubisoft potrafi :D

>
Z tego co czytałem to tylko w USA.

Z innej beczki: jak myślicie, kiedy " wycieknie " jakiś gameplay z wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować