Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2014 o 21:43, Kadaj napisał:


Tym bardziej, że domniemane screeny z ustawień max i low różnią się tylko efektami...


Ja właśnie liczę na efekty: oświetenie, cząsteczkowe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 21:43, Kadaj napisał:

Przeglądam sobie właśnie wątek na Neogafie (niektórzy już grają w wersję na PC) i z tego co piszą, ciężko liczyć ze zadziała na słabszym sprzęcie. : /


Właśnie dlatego nie cierpię przejśc między generacjami. Grafika, fizyka itd. robią postęp o 10-15%, a wymagania na PC rosną w tempie 150%-200%. Najlepszy przykład: Call of duty: Ghost.

Ehh, ciężkie jest życie zwykłego pecetowca. Master race my ass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 23:55, DonDiablo1906 napisał:

Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale podobno na karcie graficznej GTX 780, to gra ledwo
działa w 30 fpsach. Czyżby optymalizacja aż tak skopana?


Bo gościu miał ustawioną jakąś jedną opcję strasznie sprzętożerną, bez tego jest ponoć 50-60fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli czas odzwyczaić się od myśli, że mój GTX 770 i i5-4670 pociągnie wszystko bez większych problemów. Nie nacieszyłem się tym tak długo jak myślałem, ale cóż- postęp :p
Mam jeszcze jedno pytanie dla zamawiających na empik.pl- dostaliście może ten jakiś kod bonusowy, który po założeniu bractwa odblokowuje bonusy? Ja zamówiłem i opłaciłem w piątek, a nic mi jeszcze nie przyszło.
Niby napisali, że wysyłają raz w tygodniu, ale w który dzień to już nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem optymalizacji na PC, ponoć pojedynczy GTX 980 nie starcza do gry na ultra w FFULL HD, ale jakoś cięzko mi w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia ultra to takie gdzie wszystkie sówaki są przesunięte na prawo i każda możliwa opcja odpalona. Czyli jak dodadzą tam jakieś bardziej zaawansowane opcje typu wolumetryczny dym lub młga do tego furtechy lepsze ciennie itp. to żadna konfiguracja z single gpu nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/SUjF5f.jpg

Na mojej karcie powinno być ok na ultra ale 60 kk/s nie będzie, ponoć 30-40 i mnie to wystarczy. Liczę właśnie na ten dym z filmików z E3.

Opis wszystkich ustawień graficznych:

http://www.geforce.com/whats-new/guides/assassins-creed-unity-graphics-and-performance-guide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Mam nadzieję, że te bonusy nie mają jakiś twardych ograniczeń datowych i zdążę znaleźć jakieś bractwo :)
Przestańcie pisać już o tych wymaganiach, bo zaczynam się martwić czy pogram płynnie z dość dobą grafiką czy raczej będzie to pokaz slajdów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co z zamówieniami na edycję Notre Dame z konsoleigry.pl ? Kolekcjonerki totalnie zniknęły ze strony bez słowa wyjaśnienia - myślicie, że się po prostu skończyły, czy był jakiś problem z dostawą do sklepu? Ergo - powinienem się martwić o moje zamówienie, czy będzie okej?

Sklep póki co milczy, ale rozgrzeszam z powodu trwającego święta.

PS. pierwsza recenzja na Polygonie - niezbyt optymistyczna http://www.polygon.com/2014/11/11/7192467/assassins-creed-unity-review-xbox-one-PS4-PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 18:07, Lord_Wojny napisał:

Wie ktoś może co z zamówieniami na edycję Notre Dame z konsoleigry.pl ? Kolekcjonerki
totalnie zniknęły ze strony bez słowa wyjaśnienia - myślicie, że się po prostu skończyły,
czy był jakiś problem z dostawą do sklepu? Ergo - powinienem się martwić o moje zamówienie,
czy będzie okej?


Raczej skończyły się egzemplarze, dlatego kartę produktu ze sklepu wycofali. Sprawdź szczegóły swojego zamówienia - jeżeli nic się nie zmieniło, to znaczy, że jest wszystko ok.

PS. Na GOL-u gra dostała ocenę 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=930892

Mikrotransakcje takie piękne.

Anyway, 74 na metacritic i spada.


I cytacik:
I tried to open a treasure chest, but was told I needed the Assassin’s Creed companion app to open it, with no additional information or context.

I tried to open another treasure chest, and was told I needed to sign up for Assassin’s Creed Initiates to open it.

When I paused the game, the second option in the pause menu is an eStore that lets you spend real money on time-saving boosts, bonus in-game currency, and so-on.

This is a $60 video game set in revolutionary Paris that continually spams you to sign up for Ubisoft services via locked-away in-game content.[/I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2014 o 19:28, Henrar napisał:

Anyway, 74 na metacritic i spada.


Internet jest pełen hejterów. Ja zamierzam się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 19:30, lis_23 napisał:

Internet jest pełen hejterów. Ja zamierzam się dobrze bawić.

Gra z mnóstwem bugów, mikrotransakcjami i problemami z wydajnością (PC i konsole), co zresztą jest wspomniane w recenzjach - haterzy. Mhm. W sumie taka opinia od Ciebie mnie nie dziwi - ktoś tutaj kupił w końcu najdroższą edycję gry, c''nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować