Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2015 o 06:55, lis_23 napisał:



Z tego co pamiętam Dead King kontynuuje fabułę, więc najpierw przejdź podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 09:35, Ecko09 napisał:

>

Z tego co pamiętam Dead King kontynuuje fabułę, więc najpierw przejdź podstawkę.


Gdyby tak było to nie powinno się dać weń grać bez ukończenia fabuły, a tymczasem jest to możliwe po ukończeniu czwartej sekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem główny wątek. W sumie, zajęło mi to mniej czasu, niż się spodziewałem, od czwartej do jedenastej sekwencji czas minął błyskawicznie.
Cóż mogę powiedzieć? Fabuła jest fajna, ale ... strasznie krótka. Widzę tutaj syndrom AC III, czyli " za mało Rewolucji Francuskiej w Rewolucji Francuskiej ". Spodziewałem się czegoś więcej, a tymczasem to tak jakoś mija niepostrzeżenie. Za mały nacisk położono na wydarzenia historyczne, na zmiany w Paryżu, itp.
Nie zrobiłem jeszcze większości misji pobocznych więc zapytam, czy w grze jest ta misja, która była pokazywana na E3? chodzi mi o to zabójstwo podczas jakiejś egzekucji u stup Notre Dame?
Najbardziej wkurzały mnie zagadki Nostrodamusa, które sobie darowałem ( za trudne ;) ), oraz skrzynie na kłódkę ( nie mogę sobie trafić ;) ).
Obecnie gram sobie w Dead Kings i, kurczę, fajnie jakby zrobili AC w otwartym świecie z mapą wielkości GTAV lub W3 ( Ziemia Niczyja ), z jednym większym miastem i dwoma, trzema mniejszymi jak lokacja z dodatku, z terenami zielonymi, lokacjami podziemnymi, itp. Mogliby też położyć większy nacisk na elementy RPG i całkowicie zrezygnować z Animusa, z podświetlania postaci, obiektów, itp. z synchronizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie save w Unity. Otóż, zainstalowałem grę na nowym komputerze, chciałbym grę zacząć od nowa i stąd moje pytanie, czy jak wyłączę synchronizacje stanów zapisu Cloud przed włączeniem gry to czy będę mógł zacząć "świeżą" grę bez utraty tych zapisów co są w chmurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić mym żalem i smutkiem odnośnie AC: Unity i AC w ogóle, z góry dziękuje za cierpliwość i chęć przeczytania poniższego :)

Kupiłem AC: Unity, słyszałem, że gra jest felerna, że AC są coraz gorszej jakości, ale co tam, Paryż chętnie pozwiedzam pomyślałem, do tego minęło prawie 1,5 roku od premiery więc producent musiał się uporać z problemami!

Pomyliłem się, już 3 dzień mija od zakupu a jedyne co mogę obejrzeć to komunikat "program acu.exe przestał działać".

Support Ubi mi nie odpowiedział, ale wypróbowałem zalecenia innych użytkowników, którym odpowiedział i lipa, wciąż nie działa. Zaktualizowałem co się dało, zweryfikowałem pliki, ściągnąłem wszystko od nowa z wyłączonym antywirusem, odpaliłem jako administrator, usunąłem zawartość katalogu AC:U w dokumentach, wyłączyłem synchronizację w uplay, pewnie coś jeszcze próbowałem, ale już nie pamiętam.

W tym momencie rozważam zwrot gry (jeśli to w ogóle możliwe, bo klucz gry jest już przypisany) i bojkot produktów Ubi. Najwyraźniej testują graczy, sprawdzając jak duży bubel mogą wcisnąć. Taka chyba jest zresztą polityka korporacyjnych producentów gier. Kalkulują ile trzeba zrobić by sprzedaż utrzymać, zrobić jak najmniej, równocześnie wyciskając $ ile się da. Po co wydawać złożoną i ambitną grę skoro bubel też się sprzeda.

Trylogią Ezia i AC 3 byłem zachwycony, BF nie wspomne, z uwagi na rzeszę zwolenników ;) (zresztą wydałem 5 eu na steam''ie, więc nie wypada narzekać :D), w Rogue dopiero zacząłem grać, ale już rzucają się w oczy niedopracowana mimika i pewne animacje. Najgorzej jest z nienaturalnym zachowaniem statku na wodzie, zwłaszcza dziobu, po prostu rusza się skokowo, nieznacznie, ale wystarczająco by popsuć przyjemność jaką miałem z pływania w AC 3 (nie chodzi o specyfikacje, mój komp radził już sobie z lepszą grafiką ;). Jak to możliwe, by spartaczyć coś co już było zrobione dobrze w poprzedniej grze? ZDUMIEWAJĄCE.

Będę wdzięczny za konstruktywne sugestie i komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować