Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raven`s Cry - o wierności realiom historycznym, systemie walki i magii w grze

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wiemy już, że w Raven’s Cry nie zobaczymy piratów w roli sympatycznych lekkoduchów – ma być brutalnie, tak, jak w rzeczywistości. Studio Reality Pump podzieliło się kolejnymi informacjami dotyczącymi nadchodzącej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Raven's Cry - o wierności realiom historycznym, systemie walki i magii w grze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Debiut 7 maja i zero promocji, trailerów itp..........
No a potem będzie gadanie że słabo się sprzedała liczyliśmy na więcej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy ta gra przyciągnie mnie do siebie tak samo jak i Age of Pirates: Opowieści
> z Karaibów, przy którym spędziłem sporo czasu :)

Również mam taką nadzieję, tylko że w moim przypadku punktem odniesienia są Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły/Sea Dogs 2... AC4, mimo że samo w sobie świetnie, to jednak nie to samo, co PotC w 2003 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mają być przedstawione w możliwie realistyczny sposób"
---------
"Jako kapitan statku, będziecie mogli sami stanąć przy armacie i z niej wycelować."
"ciężko opancerzone galeony."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie goście z Reality Pump pokazali, że żyją! Jak skończą Raven''s Cry czekam na zapowiedź Two Worlds II i wieści o Sacrilegium. Oby wreszcie udało się RP tchnąć życie w grę w którą tworzą, bo w serii Two Worlds bywało z tym różnie. Sporo było niespójności a świat wydawał się tylko makietą, choć w "dwójce" pod tym względem było o niebo lepiej niż w pierwszej części. Dziwię się też, że niecałe dwa miesiące przed premierą nie widzieliśmy jeszcze gameplaya. Coś czuję, że premiera zostanie ponownie przełożona na drugą połowę roku, znając Reality Pump. Mam takie wrażenie, że pracują oni trochę chaotycznie przez co ich gry nie mają tego "czegoś". A co z Mirosławem Dymkiem? Chyba on był szefem Reality Pump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco, produkcja warta zainteresowania. Niestety nowy Assassin’s Creed IV, to w mojej ocenie najgorsza odsłona tej serii. Już bardziej nie mogli uprościć tej gry, walka morska to tragedia. Mam nadzieje że Ravens Cry będzie bardziej wymagająca, zmuszająca do myślenia, z odrobiną realizmu (żegluga i walka morska), niż to PG3 w bardzo słabym AC4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować