Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Webmastering - HTML, PHP, JavaScript, edytory - temat ogólny

1333 postów w tym temacie

TABELA [HTML]

<table>
<tr><td>blablabla</td><td colspan=4></td><td>bla bla bla </td></tr>
<tr><td>blablabla</td><td>bla bla bla </td></tr>
<tr><td>blablabla</td><td>bla bla bla </td></tr>
<tr><td>blablabla</td><td>bla bla bla </td></tr>
<tr><td>blablabla</td><td>bla bla bla </td></tr>

Jest 5 wierszy wiec wszystkie się rozszerzą o iles tam px i bede przerwy miedzy tymi wierszami. Jak zrobić aby tylko ostatni wiersz sie rozciagal w przypadku dlugiego tekstu. Chodzi o to zeby srodkowa kolumna rozszerzajac sie w dół rozszerzala tylko ostatni wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moje drugie zapotrzebowanie na waszą pomoc :
Chce sprawdzić czy użytkownik rejestrujący sie podaje dobry email. Jak to sprawdzić ? Niechodzi mi o to czy jest jego czy nie, to sprawdze innym sposobem. Ale chodzi mi o samo jego istnienie - jak sprawdzić ? Znalazłem jakąś funkcje w necie CheckEmail ale ona nie dziala tzn caly czas mi pokazuje ze email jest bledny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:01, Radziula napisał:

I moje drugie zapotrzebowanie na waszą pomoc :
Chce sprawdzić czy użytkownik rejestrujący sie podaje dobry email. Jak to sprawdzić ? Niechodzi
mi o to czy jest jego czy nie, to sprawdze innym sposobem. Ale chodzi mi o samo jego istnienie
- jak sprawdzić ? Znalazłem jakąś funkcje w necie CheckEmail ale ona nie dziala tzn caly czas
mi pokazuje ze email jest bledny


Przeslij mi Twoj kod na mejla albo podaj mi mejlem swoje GG i pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ten post sie tu nadaje. Mam problem z forum phpbb – nie wiem jak poprawnie zbanować usera. Teoretycznie jest zbanowany, ale ciągle pisze. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:49, lurynowicz napisał:

Używasz czystego PHPBB czy jakiejś modyfkacji?


Czystego, chyba (mojeforum.net). Rozwiązałem już problem - usunąłem konta tych dwóch użytkowników na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:11, Krakers15 napisał:

Czystego, chyba (mojeforum.net). Rozwiązałem już problem - usunąłem konta tych dwóch użytkowników
na stałe.

Zawsze mogą założyć nowe. Jeśli mają stałe IP to ujdzie - jeśli zmienne to jest problem. :( niestety w phpBB niechodliwy jestem bo ten skrypt średnio mi się podoba i mało się tym bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę lamerskie pytanie, a mianowicie:
Jak zrobić wcięcia w HTML? Tylko tak, żebym powiedzmy w jednej linijce miał pojedyncze wcięcie, a w drugiej podwójne? I żeby to było w czystym HTML.
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam napisać program, który zapisze kod w C w HTMLu, mam kilka pytań i byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
Otóż zauważylem, że często w takich konweerterach używa się znaczników pre i code. Czy to ozancza, że nowa linia, tabulacja, itp. są traktowanie normalnie? Nie trzeba używać br? Czy zamiast np. & trzeba wpisywać &, a zamiast " ", czy to też odpada i mogę normalnie je wpisywać?

I drugie pytanko? Nie widzę sensu, żeby przed każdym pokolorowanym fragmentem pisać font color, pogryubiać itp. Jak zrobić style? Znalazłem coś takiego jak span class, ale mam pytanie - Czy można spany zagnieżdzać? Bo chciałbym ustawić globalny styl, który będzie używany tram gdzie innego nie ustawię?

Z góry dziękuję, i mam nadzieję, że napisałem w miarę jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy zna się ktoś na Publisherze ? .. ógłby mnie ktos po nim oprowadzić ? .. Bardziej w kwesti.. hm... technicznej niz graficznej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi wypisać z html "komendy" na pogrubienie tekstu, przekreślenie, zmiana rozmiaru, zmianę koloru... i inne takie podstawowe...plz:] / potrzebne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować