Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #170

8 postów w tym temacie

Materiał z kamerką GoPro bardzo fajnie wyszedł.

Co do pierwszego materiału tego z papryką. Może już przestaniecie to wrzucać? :/ W każdym odcinku jest to samo jaki jest sens oglądać w kółko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:57, MicMuss napisał:

Materiał z kamerką GoPro bardzo fajnie wyszedł.

Co do pierwszego materiału tego z papryką. Może już przestaniecie to wrzucać? :/ W każdym
odcinku jest to samo jaki jest sens oglądać w kółko to samo.

Zabawnie patrzeć jest, jak inni cierpią dla mojej rozrywki. Dla różnorodności jest reszta materiału, temu i dla HPG zazwyczaj znajduje się miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale te teksty o Diablo pojawiające się od niedawna mnie miażdżą. Aż się łezka w oku zakręciła, jak się zobaczyło ten tekst o Mefisto i lataniem na niego po 200 razy... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, "w to się grało" jest wszędzie. Najpierw kwejk, teraz gram, ciekawe gdzie zobaczę ich reklamę następnie, bo to jest już irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supermana już co prawda oglądałem, ale filmik jest naprawdę dobry.
Egoraptor z papryczką mnie ubawił, ale lubię powtarzalne dziadostwo więc pewnie obejrzę jeszcze sporo maltretujących się gości próbujących coś z siebie wykrztusić łykając składniki granatów dymnych.

Skoro dodaliście kącik obrazkowy (liczę na jego powrót za tydzień) to może tak... gifowy, albo tematyczny? Pewien portal ma kącik Dark Souls. Cotygodniowy segment z random gry byłby ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować