Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na dobry początek tygodnia: smocze screeny z Dragon Age: Inquisition

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jak przystało na grę osadzoną w epoce smoków, w Dragon Age: Inquisition można natknąć się na te niezwykłe stworzenia. Dowodem na to są nowe screeny z gry, dostępne do obejrzenia w naszej galerii.

Przeczytaj cały tekst "Na dobry początek tygodnia: smocze screeny z Dragon Age: Inquisition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co na screenie 75 robi JEDI? :)

Dobre oko, nie zauważyłem za pierwszym razem xD

Smoki takie jakby nie Dragon Ejdżowe. Poza tym nadal wygląda blado (dosłownie i przenośni). Ale Wiesiek się spóźni więc BioWare teraz ostro przyciśnie by wydać w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że wszystko będzie wyglądało dość sztucznie. Przeciwnicy, npc i bohaterowie nie będą dokładnie dopasowani do otoczenia i będą wyglądali jak wklejone plastikowe lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno zagram bo ostatnio strasznie malo gier RPG wychodzi (chodzi mi o AAA) wiec trzeba brac co daja. Mam nadzieje, ze gra bedzie conajmniej trzymac pozom poprzedniczek, a co do wygladu (grafiki) to nie mam wielkich wymagan. Bardziej interesuje mnie jak poprowadza fabule, zadania poboczne, jakie dadza mozliwosci kreowania naszej postaci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie i tyle. Przynajmniej Bioware pokazał już gameplay na którym można było ocenić to i owo... co nie można powiedzieć o pewnym Wieśku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sypią się hejty, sypią hejty z rękawów polskiej populacji ..... Jeden pan nie widzi, albo nie chce widzieć, że pod ogonem smoka znajduje się płat skóry, który zapewne pomoze utrzymać mu dobrą sterowność podczas lotu, a inni oceniają już z góry, przez pryzmat niepopularnej "dwójki", która przecież jest naprawdę fajna.... Nie chcą przyznać nieboraczki, że to sa ladne screeny, bo przeciez znajduje sie od razu duzo okreslen typ "sztuczne", "brzydkie", chociazby faktycznie takie nie byly (bo nie są). Aczkolwiek ufam, ze są jak najmniej podrasowane :D Jednak stawiam dolary, przeciw orzechom, ze gdyby te zdjecia dotyczyly innego tytulu, niz Dragon Age, to posypalyby sie ochy i achy ..... Ach marne uprzedzenia.

Ja natomiast napisze, ze screeny są smocze, a nawet smocz(n)e ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 10:31, Dragoon84 napisał:

niepopularnej "dwójki", która przecież jest naprawdę fajna....

Od kiedy walka non-stop z ogromna ilością głupich przeciwników jest fajna? Nie wspominając już o retconach, kiepskiej fabułe czy ciągłym wykorzystaniu jednej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 10:57, Martius0 napisał:

Nie wspominając
już o retconach, kiepskiej fabułe

Akurat fabuła IMO była okej. Przynajmniej nie jechała według tej samej kliszy co wszystkie inne gry Bioware. Niestety wygląda na to, że o trójce już nie będzie można tego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 11:02, mati285 napisał:

Akurat fabuła IMO była okej. Przynajmniej nie jechała według tej samej kliszy co wszystkie
inne gry Bioware. Niestety wygląda na to, że o trójce już nie będzie można tego powiedzieć.

Spróbowanie czegoś nowego to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy w DA2. Niestety ogólne wykonaniu fabuły jak i rozrywki leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt jaskrawa tonacja kolorów.
Oczy bolą od tego błysku.

Edit:
Co do fabuł 2.
Moim zdaniem:
Szkic fabuły i ogólne założenia bardzo mi się podoba, za to wykonanie jest koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 12:37, Frezko napisał:

Czy Varric nie był czasem blondynem ?

Był.
Ale Bioware ma to gdzieś.
Tak samo jak masę innych rzeczy.

Zginął Ci Anders w jedynce ? W dwójce i tak go zobaczysz, z durnymi wyjaśnieniami typu "Przeżyłem i już, a Tobie się przewidziało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że to nie Varik, tylko jego brat cioteczny. Zbyt kolorowo i znów przychodzi mi na myśli, że z dark fantasy nie ma nic wspólnego. W ogóle jak te postacie wyglądają ? O elfach nie będę wspominał bo o ile w jedynce wyglądali nieźle to w dwójce to była totalna porażka (płaskie twarze, wielkie brzydkie oczy i totalnie szczupła postura). Tutaj natomiast każdy będzie szczupły i łysy wahah. Taki Torchlight 2 a nie Dragon Age III. Co raz mniej mi się to podoba ;/ Ale ze względu na duży ubytek RPG-ów, to chyba zaryzykuje, ale dopiero po przyzwoitych i nie opłacalnych recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Dragon Age było kiedykolwiek dark fantasy? Raczej high. Z paroma mrocznymi motywami.

Oprawa oprawą. Poza tym, te screeny skądś wyciekły, nie wiadomo skąd, są tak małe, że to pewnie skany z jakiegoś pisma. Widać nawet, że ciut za jasne, nienaturalnie jasne.

Ja tam na DA3 czekam, cieszę się, że Wieśka przesunęli, bo będę miał czas to ogarnąć. System walki wygląda nieźle, grafika lepsza niż dziwaczny styl w DA2 - więc mi to już pasuje. Do tego otwarty świat i możliwość stworzenia postaci. Pewnie nie będzie rewelacji, ale fajna przygoda się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować