Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay The Amazing Spider-Man 2 w sieci. Są też screeny

8 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że trochę wysilili się przy zadaniach pobocznych i nie będzie czuć takiej monotonii, jak przy pierwszej części. Na trzecim foto gość z karabinem kolorem ubioru przypomina trochę Shockera ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ludziom, którzy fanami Spider-Mana nie są. Nie przeżywają zawodu z każdą kolejną informacją na temat kolejnej gry z nim w roli głównej.
Jestem wielkim przeciwnikiem Spider-Manów od Beenoxu. Żadna ich gra nie przypadła mi do gustu. Zwłaszcza ze Spider-Manem. Niestety ja się prawdopodobnie dobrej gry z tej serii nie doczekam, patrząc na zamiłowanie Activision do powierzania jej właśnie im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zazdroszczę ludziom, którzy fanami Spider-Mana nie są. Nie przeżywają zawodu z każdą
> kolejną informacją na temat kolejnej gry z nim w roli głównej.
> Jestem wielkim przeciwnikiem Spider-Manów od Beenoxu. Żadna ich gra nie przypadła mi
> do gustu. Zwłaszcza ze Spider-Manem. Niestety ja się prawdopodobnie dobrej gry z tej
> serii nie doczekam, patrząc na zamiłowanie Activision do powierzania jej właśnie im.
> Zazdroszczę ludziom, którzy fanami Spider-Mana nie są. Nie przeżywają zawodu z każdą
> kolejną informacją na temat kolejnej gry z nim w roli głównej.
> Jestem wielkim przeciwnikiem Spider-Manów od Beenoxu. Żadna ich gra nie przypadła mi
> do gustu. Zwłaszcza ze Spider-Manem. Niestety ja się prawdopodobnie dobrej gry z tej
> serii nie doczekam, patrząc na zamiłowanie Activision do powierzania jej właśnie im.


Ja mam to samo ale z grami Naruto które robi firma CyberConnect2, Ich gry może są dosyć wciągające systemy walki są dobre, ale błędy, nie dociągnięcia i ich lenistwo jest nie do przyjęcia. Naruto ultimate Ninja Storm cała seria to kopiuj wklej zmień trochę zasady gry i skończone byle żeby było coś innego, Z każdą częścią dochodzi od 7 do 12 postaci stare postacie nie dostają niczego nowego :/, każda z postaci różni się wyglądem 3 combosów, Tilt attak, Just i Ultimate jutsu naprawdę mało ciosów -_- jest tam o wiele więcej możliwości postacie są nie dokończone wszystkie. Story Mode powinno mieć więcej bossów w Anime walki były naprawdę fajne a oni nie zrobili z tego Boss fight tylko normalną walkę, inteligencja komputera jest na naprawdę niskim poziomie jak zaczynałem grać to pokonywałem komputera na najtrudniejszym poziomie trudności już po paru walkach na pewno mniej niż 10 walk. I to wszystko mogło by wyglądać lepiej taki system walki jak wymyślili ma wielki potencjał jednak oni to wszystko psują bo nie chce im się robić, po prostu są zachłanni na kasę. Sami fani robią o wiele lepsze rzeczy jako mody niż sama firma CyberConnect2. Z każdym zakupem gry czuje się jakby sprzedawali nam wersję beta, nie dokończony produkt, dodane nowe rzeczy nie zostały przetestowane i to my otrzymujemy zadanie żeby to przetestować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy filmik na youtube który ma więcej dislików niż likeów, który znam ^^ I całkowicie się z nimi zgadzam. Kolejna próba wyciągnięcia kasy z ludzi po taniości, brzydko, bez polotu i pomysłu. Będzie góra 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 12:48, Terem napisał:

Zazdroszczę ludziom, którzy fanami Spider-Mana nie są. Nie przeżywają zawodu z każdą
kolejną informacją na temat kolejnej gry z nim w roli głównej.
Jestem wielkim przeciwnikiem Spider-Manów od Beenoxu. Żadna ich gra nie przypadła mi
do gustu. Zwłaszcza ze Spider-Manem. Niestety ja się prawdopodobnie dobrej gry z tej
serii nie doczekam, patrząc na zamiłowanie Activision do powierzania jej właśnie im.


Też mnie smuci, że Spidey nie zaznał dobrej gry. Ta wygląda na kopię poprzednich. W tym materiale prawie wszystko przemawia przeciw grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować