Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - poznaj Żelazną Damę, Vivienne

21 postów w tym temacie

Nie mam nic przeciwko wątkom homoseksualnym, dopóki nie jest mi to narzucane...w Mass Effect 3 pod tym względem naprawdę nie było się do czego przyczepić. Jeśli podobne rozwiązanie będzie w Dragon Age: Inkwizycja to będzie ok. Co do samej gry to trzymam kciuki, ostatnia próba Bioware przed Mass Effect 4;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda,że w DA jest taka pewna bajkowość, a nie ma takiego mroku jak w Wiedzminie i Dark
> Souls.
Kanadyjczycy robią tą grę. Nie bez powodów w USA śmieją się z uprzejmości Kanadyjczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2 - A czy to właśnie nie jest zaleta? Często widzę takie komentarze, że DA:I jest "za kolorowe". No i świetnie. Byłoby nudno, gdyby każdy RPG był mrocznym, szaro-burym erpegiem. Tak przynajmniej mamy różnorodność ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coraz lepiej się zapowiada ta giera.
Twierdzisz to na podstawie screena i lakonicznego przedstawienia opisu jednego npc?

Przypomnę Ci coś. To jest EA. W EA WSZYSTKO PRZED PREMIERĄ WYGLĄDA NA HIT.
Po premierze zaś często otrzymujemy gniot, albo co najmniej jesteśmy bardzo rozczarowani efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kiepsko to wygląda na chwilę obecną i nie o grafikę mi tu chodzi. Wszystko wskazuje na powtórkę z rozrywki, czyli Dragon Age 2 z poprawioną grafiką - DA 2.5. Upychanie na siłę wszelkich możliwych odchyleń od normy też mogli by sobie darować. Ekipę wyglądającą jak trupa clownów z cyrku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 15:38, Kijkowaty napisał:

Twierdzisz to na podstawie screena i lakonicznego przedstawienia opisu jednego npc?

Na podstawie DAII, podtytułu DA3 i tego opisu. Yep.

Dnia 25.03.2014 o 15:38, Kijkowaty napisał:

Przypomnę Ci coś. To jest EA.

No i jedyne co mnie martwi u nich to polityka dot. DLC...

Dnia 25.03.2014 o 15:38, Kijkowaty napisał:

Po premierze zaś często otrzymujemy gniot, albo co najmniej jesteśmy bardzo rozczarowani efektem.

Kto jest ten jest. Jak na razie dostaję to czego oczekuję.
Solidnej dawki reakcji i kontrrewolucji; if you know what i mean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age 2 nie podobało mi się w romansach to, iż Hawke i FemHawke mogli być z każdym "romansowalnym" towarzyszem. Ta, bo każdy jest bi. Potrzeba więcej ograniczeń, nawet rasowych, jak było w Baldur''s Gate 2! Może ta pani nie lubi qunari? Albo ten pan ma chcice na krasnoludki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta część DA w ogóle również będzie miała możliwość wczytania stanu gry z poprzedniego DA ? Aby jakoś poprzednie wybory mialy znaczenie ? Tak jak to było w dodatku do DA, i DA II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Założę się że będzie lesbijką, coś jak Philippa Eilhart Dragon Age''u.
> Chyba we Wiedźminie 2 ;P

chyba problemy ze zrozumieniem 4 słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:22, Sanders-sama napisał:

Założę się że będzie lesbijką, coś jak Philippa Eilhart Dragon Age'u.

Gdzie tam, pewnie wszystkie potencjalne LI będą bi dokładnie jak w Dragon Age 2.

Ciekawe, ile w ogóle tych kompanów będzie. Na razie ujawniono 5 (Vivienne, Cassandra, Varric, Solas i Iron Bull). Jest już 2 magów i 2 wojowników, więc przydałby się dodatkowy rogue. Dobrze też by było, jakby oprócz Varrica pojawił się też jakiś inny dwarf (aczkolwiek nie rogue, tylko woj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:44, KRTcutter napisał:

Nie mam nic przeciwko wątkom homoseksualnym, dopóki nie jest mi to narzucane...w Mass
Effect 3 pod tym względem naprawdę nie było się do czego przyczepić. Jeśli podobne rozwiązanie
będzie w Dragon Age: Inkwizycja to będzie ok. Co do samej gry to trzymam kciuki, ostatnia
próba Bioware przed Mass Effect 4;).

Jeśli pomijamy retconowanie orientacji członków drużyny bo Bioware musi mieć parytet czy tragicznie napisane postacie to w sumie racja, nie ma za bardzo do czego się doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domagam się poprawności politycznej i wstawienia do gry postaci które są przeciwnikami związków homoseksualnych, kultywują tradycje rodziny, oraz są przeciw mieszaniu się ras.
Brak takich postaci to jawna dyskryminacja!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować