Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front zadebiutuje w czerwcu

13 postów w tym temacie

Po słowach Marka Tymińskiego każdy oczekuje gry bez bugów, crashy, z rozwiniętą fabułą i urozmaiconym contentem, a znając ich poprzednie średniaki i crapy raczej nie ma na co liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gorles Będzie :) czytałem gdzieś na jakimś forum, ponadto będzie możliwość skradania się i zabijania z ukrycia, nożem ( o tak! ) Świetna wiadomość ! gra wyjdzie zaraz przed moimi urodzinami :D
@spidi1812 Nie spotkałem gry w której nie było by żadnych problemów, a co do średniaków pierwszy Ghost Warrior podobał mi się, druga część gorsza, zgadzam się, ale nie miałem większych problemów z GW jeśli chodzi o lagi. zobaczymy, już niedługo wychodzi, i mam nadzieję że po wyjściu gry będę mógł spokojnie odpisać Ci że się myliłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest już konkretniejsze info na temat premiery tej gry. Dosyć długo kazali sobie czekać na Enemy Front ale mam nadzieję że warto:) Właśnie dawno już nie mieliśmy okazji grać w FPS''a z czasów II Wojny Światowej. Myślę że dla wielu fanów wcześniejszych CoD i MoH będzie to idealny tytuł i pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na to że nie będzie błędów gry tworzone są przez ludzi nie przez maszyny. Każda gra ma błędy bez wyjątku czy była hitem na miarę Cod-a itd. Ja liczę na niezłą rozgrywkę i ta jest dla mnie najważniejsze, Trailer który był w tamtym roku wyglądał bardzo ładnie a dziś z tego co piszą na FB ma być nowy. Więc czekam i chętnie zobaczę co nam studio CIG przedstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak miło, że w końcu coś powiedzieli i to jeszcze takie przyjemne dla ucha:) Zgadzam się, że już dawno nie było dobrej strzelanki o II WŚ. Z drugiej strony to dobrze bo zdarzyliśmy zatęsknić;) wrrr do czerwca już nie daleko. Słuchajcie jak ktoś nie widział jeszcze to przyjemnego oglądania:) http://www.gametrailers.com/videos/lyqewk/enemy-front-exclusive-gameplay-reveal-trailer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i nawet na FB nie musiałem wchodzić żeby dostać link do trailera lub go obejrzeć:D @Truskawa34 - podziękować :) Gry bez błędów, ostatnio trudno o taką...ale miejmy nadzieję że jeśli będą się pojawiały to w jak najmniejszym stopniu i mało widoczne. Kurde sam nie sądziłem, że pojawi się trailer po informacji dotyczącej konkretnej daty premiery. Bardzo mile mnie zaskoczyli z CI Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować