• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Devvra

Martwy kolektyw

Pytanie

Szanowne gram.pl,

od pewnego czasu - my, użytkownicy for działających wewnątrz kolektywu - prosimy o informacje dotyczące jego stanu, choćby "nie wiemy". Wielu z nas próbowało się dodzwonić, pisano maile z tego co wiem (sama wysłałam jeden), odzywano się na fanpage, gdzie byliśmy konsekwentnie ignorowani, nie wiem z jakiej przyczyny. Czy możemy się dowiedzieć, co jest na rzeczy?

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Podpisuję się pod tym postem. Ponad tydzień bez żadnej informacji to już dośc sporo, a leży większość Kolektywów(wymienione te przekierowywujące na listę Kolektywów):
- Akademia Titan Quest
- Baldur''s Gate 2
- Company of Heroes
- Fable
- Gildia Guild Wars 2
- Grand Theft Auto V
- Guild Wars
- Hitman HIDEOUT
- Indie: Gry niezależne
- Kane & Lynch Diary
- Lineage 2
- MafiaTown
- Metal Gear Solid
- MotoGames
- Need For Speed Planet
- Neverwinter Nights 2
- Paradise Lost
- Prince of Persia Center
- Project Eternity
- PWN3D- o grach inaczej
- Resident Evil
- Risen Island
- Spellforce
- Starcraft 2
- Test Drive Unlimited
- Tomb Raider Center
- Uprising 44
- World in Conflict

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba będzie trzeba się wyprowadzić z Kolektywu... Laid chyba wiedział, co się święci i opuścił Gram.pl. No cóż drodzy Administratorzy stron zrzeszonych w Kolektywie, trzeba chyba szukać niezależnych serwerów, by dalej strony mogły żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2014 o 04:19, Thermalcake napisał:

Da się zalogować do panelu z bazą. Tak samo działa połączenie z ftp.


A mógłbyś mi na maila podesłać gdzie się ta baza znajduje? kul(at)poczta(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na adres redakcja@gram.pl ciągle docierają maile. Ja dostałam odpowiedź, że trwają prace techniczne nad kolektywem, i że będziemy informowani gdy coś się zmieni (strasznie długo to trwa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2014 o 19:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

W temacie "Konsulat - dział IT" wreszcie się pojawiła jakaś odpowiedź. Lakoniczna, bo
lakoniczna, ale przynajmniej jest szansa na zmartwychwstanie Kolektywu. :D


Trochę dziwne zachowanie z ich strony. Jak stwierdzili, że coś tam jest w starej wersji, to trzeba było najpierw powiadomić, że trzeba uaktualnić. Nawet jak coś było krytycznego to trzbea było zaraz po wyłączeniu powiadomić.
Mocno to nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> Cześć
> Część stron musieliśmy wyłączyć w związku z przeterminowanymi wersjami oprogramowania
> open source, z jakich korzystacie.
> Proszę o kontakt przez ekipa@gram.pl, wyjaśnimy co i jak z tym zrobić.
>
> Pozdrawiam

Czyli bez interwencji byśmy mieli **** mieli. Po co kogo informować. Taka sytuacja odkąd jestem w kolektywie zdarza się już z trzeci raz. Szkoda że Piotr Szyfter nie zajmuje się już kolektywem bo on chociaż na maile rozsądnie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy na forum moge znalezc informacje odnosnie przywrocenia strony w kolektywie do zycia? Czy musze skontaktowac sie z adminem?
Chciałbym zaktualizowac skrypt ktorego uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie z kolektywu - może jakieś małe wyjaśnienie co się dzieje i dlaczego tak ciężko jest się czegoś dowiedzieć? Nad czym tak pracujecie i kiedy spodziewać się możemy odzewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm... chyba naprawdę nikogo nie interesuje co się dzieje z Kolektywem. Jakiś czas temu napisałem w dziale IT, że nadal nie działa połowa stron i spytałem co się dzieje. Odpowiedzi nie dostałem po dziś dzień, a Kolektyw jak nie działał, tak nie działa. Proszę, zainteresujcie się tym, bo z tej funkcji korzystało naprawdę wiele osób i nie tylko ja domagam się wyjaśnień w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2014 o 20:35, Prince_Miki napisał:

Hmm... chyba naprawdę nikogo nie interesuje co się dzieje z Kolektywem. Jakiś czas temu
napisałem w dziale IT, że nadal nie działa połowa stron i spytałem co się dzieje. Odpowiedzi
nie dostałem po dziś dzień, a Kolektyw jak nie działał, tak nie działa. Proszę, zainteresujcie
się tym, bo z tej funkcji korzystało naprawdę wiele osób i nie tylko ja domagam się wyjaśnień
w tej sprawie.


Przecież wyjaśnienia pojawiły się już dawno temu - opiekunowie stron mają zaktualizować skrypty na swoich stronach i skontaktować się z gramem w sprawie ponownego uruchomienia ich stron. Jeśli jakaś strona nie działa, to prawdopodobnie twórcy olali temat albo przenieśli się na jakiś cywilizowany hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żeby strony nie działały przez jakiś miesiąc to można by było jakoś to zrozumieć, ale skoro mija już pół roku, odkąd nie ma połowy stron, to nic nie jest w stanie tego usprawiedliwić. Aha, i jeśli strony zostały przeniesione gdzie indziej, to powinna pojawić się o tym odpowiednia informacja. Poza tym już dawno powinny pojawić się przeprosiny za taki stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2014 o 15:05, Prince_Miki napisał:

Żeby strony nie działały przez jakiś miesiąc to można by było jakoś to zrozumieć, ale
skoro mija już pół roku, odkąd nie ma połowy stron, to nic nie jest w stanie tego usprawiedliwić.
Aha, i jeśli strony zostały przeniesione gdzie indziej, to powinna pojawić się o tym
odpowiednia informacja. Poza tym już dawno powinny pojawić się przeprosiny za taki stan
rzeczy.


A do kogo pijesz w tym momencie? I kto kogo powinien przepraszać? Masz pretensje do opiekunów poszczególnych stron, że porzucili swoje projekty, czy do Gram, że nie poprawia z własnej inicjatywy tych porzuconych stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować