Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka - co nowego dla abonentów PlayStation Plus w kwietniu?

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Serwis Game Points Now znów przedwcześnie ujawnia informacje na temat nadchodzącej aktualizacji oferty PlayStation Plus, dzięki czemu dowiadujemy się, jakie tytuły pojawią się wkrótce w Kolekcji Gier od Zaraz.

Przeczytaj cały tekst "Plotka - co nowego dla abonentów PlayStation Plus w kwietniu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już mnie zaczyna irytować ta posucha dla PS4.

A pamięta kolega jakie były początki PS+ na PS3 ? trzeba też pamiętać, że PS3 było już na rynku około 3 lat zanim wprowadzili tę usługę i można było od razu sypnąć "hiciorkami" a tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, Mercenary Kings nawet nie ściągnę. Nie po to mam 2014 r. i nowy sprzęt, by grać w grę, która przypomina początek lat 90tych. I jeszcze udawać, że się świetnie przy tym bawię, bo nie ma nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O nie, Mercenary Kings nawet nie ściągnę. Nie po to mam 2014 r. i nowy sprzęt, by grać
> w grę, która przypomina początek lat 90tych. I jeszcze udawać, że się świetnie przy tym
> bawię, bo nie ma nic innego.

Zgadzam się. Wygląda żałośnie, jak na next-gen.

Dostałem PS4 kilka dni temu i jestem rozczarowany posuchą wśród gier. Killzone dołączone w pakiecie łyknąłem w trzech sesjach, i nie pozostało mi nic... W Instant Collection z PS Store jest jedna (sic!) gra. Z interesujących tytułów tylko Infamous (zaporowa cena) i NFS Rivals (nie jestem napalony na tę część, ale z braku laku...). A tak chciałbym spędzać więcej czasu z czarnulką, jest wypasiona, a pad boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 15:11, rabsonek napisał:

> Już mnie zaczyna irytować ta posucha dla PS4.

A pamięta kolega jakie były początki PS+ na PS3 ? trzeba też pamiętać, że PS3 było już
na rynku około 3 lat zanim wprowadzili tę usługę i można było od razu sypnąć "hiciorkami"
a tak nie było.

Pamiętam i myślałem, że już Sony wyciągnęło wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam i myślałem, że już Sony wyciągnęło wnioski.
No bo wyciągnęło bo tera gry na PS 3 z Plusa są zacne a co do PS 4 to po prostu nie mają czego wydawać, bo konsola jest nowa i jest na nią zaledwie kilka gier. Chociaż musze przyznać że to Mercenary Kings to lekka przesada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już mnie zaczyna irytować ta posucha dla PS4.

Wymien tytul, ktory by Cie satysfakcjonowal. Oczywiscie tytul ten nie moze byc jakis bardzo nowy, powiedzmy pol roku to minimum czasu od premiery.

Czas start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 22:20, Kamiloos napisał:

Wymien tytul, ktory by Cie satysfakcjonowal. Oczywiscie tytul ten nie moze byc jakis
bardzo nowy, powiedzmy pol roku to minimum czasu od premiery.

Czas start.


Jesteś trollem czy nie zauważasz różnicy między grą indie na czasie (które często są naprawdę fajne), a gniotem wyglądającym jak gra na pegazusa? Wszystko można było obronić, ale nie tytuł kwietniowy na PS4. Sony śmieje się graczom w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 22:35, Essau napisał:

Jesteś trollem czy nie zauważasz różnicy między grą indie na czasie (które często są
naprawdę fajne), a gniotem wyglądającym jak gra na pegazusa? Wszystko można było obronić,
ale nie tytuł kwietniowy na PS4. Sony śmieje się graczom w twarz.


Mnie ta gra kojarzy sie z Metal Slugiem i Rickiem Dangerousem. Czyli megapozytywne wrazenie.

Co do grafiki a''la pegazus mam dla Ciebie jedno slowo - Minecraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 22:20, Kamiloos napisał:

> Już mnie zaczyna irytować ta posucha dla PS4.

Wymien tytul, ktory by Cie satysfakcjonowal. Oczywiscie tytul ten nie moze byc jakis
bardzo nowy, powiedzmy pol roku to minimum czasu od premiery.

Czas start.

Czemu pół roku minimum? Taki DriveClub miał być NA PREMIERĘ w PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 00:56, Witka1995 napisał:

Czemu pół roku minimum? Taki DriveClub miał być NA PREMIERĘ w PS+.

Po pierwsze - w obciętej wersji.

Po drugie - łatwo mówić, że coś będzie NA PREMIERĘ, wiedząc o tym, że premiera znacznie się opóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 22:35, Essau napisał:

> Wymien tytul, ktory by Cie satysfakcjonowal. Oczywiscie tytul ten nie moze byc jakis

> bardzo nowy, powiedzmy pol roku to minimum czasu od premiery.
>
> Czas start.

Jesteś trollem czy nie zauważasz różnicy między grą indie na czasie (które często są
naprawdę fajne), a gniotem wyglądającym jak gra na pegazusa? Wszystko można było obronić,
ale nie tytuł kwietniowy na PS4. Sony śmieje się graczom w twarz.


Gra jest bardzo ładna z grafiką w stylu pixel art. Jak dla mnie najlepsza gra w plusie na PS4, którego niestety na razie nie posiadam. I odpal sobie pegaza, to zobaczysz różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować