Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order z edycją kolekcjonerską bez... Wolfenstein: The New Order

65 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2014 o 19:46, SOS_PL napisał:

Moim zdaniem zainicjowali pomysł DLC ( Zbroja dla konia ) Oby tym razem nie zainicjowali
czegoś równie, lub bardziej wyszukanego.

W sumie ten pakiet to jest DLC, takie fizyczne Day One DLC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 19:48, zadymek napisał:

> Moim zdaniem zainicjowali pomysł DLC ( Zbroja dla konia ) Oby tym razem nie zainicjowali

> czegoś równie, lub bardziej wyszukanego.
W sumie ten pakiet to jest DLC, takie fizyczne Day One DLC;)


Doing Large Cash Kit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 19:46, SOS_PL napisał:

Moim zdaniem zainicjowali pomysł DLC


DLC nie urodziło się wraz ze zbroją dla konia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest wyjątkowo głupie... W produkcji gier nie liczy się koszt pojedynczej kopii, lecz to, ile osób kupi grę- świetna kolekcjonerka była by dobrym powodem dla niektórych, cena często i tak jest znacząco wyższa niż cena zwykłej gry, nawet wliczając produkcję gadżetów (dlatego kolekcjonerki zarabiają). Wydanie pudełka... badziewi bez gry to zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio popatrzyłem na kolekcjonerkę Tytanfalla i dałem sobie w końcu spokój ze zbieraniem pudełek. Przechodzę na cyfrówkę. Po 1-2 latach gra jest za 10-20% pierwotnej ceny, spatchowana, ze wszystkimi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego było już z Dead Space 3, aczkolwiek była również możliwość zakupu kolekcjonerki z grą. Nie wydaje mi się by to był początek mody na kolekcjonerki bez gier...
Już zamawiam, tylko 5k egzemplarzy, jeszcze mi wykupią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry moim skromnym zdaniem pomysł. Daje konsumentowi większy wybór- może sobie dokupić zestaw gadżetów do już posiadanej kopii gry, może kupić same gadżety albo caly pakiet (wątpię, żeby był problem z dostępnością samej gry).
Kilka już razy myślalem o dokupieniu edycji kolekcjonerskiej do już posiadanej gry, ale za każdym razem stwierdzalem, że po co mam płacić za grę po raz drugi. Tutaj bym takiego problemu nie miał.
Inną sprawą jest cena, ale przecież nikt nikogo do zakupu edycji kolekcjonerskiej nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 20:07, Cygi napisał:

> Moim zdaniem zainicjowali pomysł DLC

DLC nie urodziło się wraz ze zbroją dla konia. :)


Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Sprawdziłem na wikipedi ( zna ktoś lepsze źródło ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do redakcji.
Czy możecie Państwo wysłać maila do machine games / bethesdy z pytaniem odnośnie obecności swastyk w polskiej i europejskiej wersji gry (pc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze, nie widzę tu żadnego wizjonerstwa, bo podobny myk mieliśmy już w przypadku
> Borderlands 2, gdzie sprzedawano plastikową skrzynię, wypełnioną kodami na przedmioty,
> ale bez gry. Po drugie, nie wiem, czemu jest to coś tak strasznie dziwnego. Ok, jeśli
> ktoś upiera się nazywać to edycją kolekcjonerską GRY, to owszem, ale czemu nie potraktować
> tego jako zestawu gadżetów?
>
> Jak dla mnie, całość (a już szczególnie czarnowidztwo w rodzaju "oby to nie był niebezpieczny
> precedens) jest dla mnie robieniem wideł z igły i szukaniem na siłę sensacji. Zupełnie
> niepotrzebnie.
Borderlands 2 loot chest edition zawierała grę w normalnym pudełku oraz drugie, metalowe już bez gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko w niemieckiej wersji nie będzie swastyki. Europejska i Polska powinny ją dostać.

Zresztą, flagi te był już choćby w poprzedniczce (RTCW), to nie widzę problemu, żeby i w tej grze były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Borderlands 2 loot chest edition zawierała grę w normalnym pudełku oraz drugie,
> metalowe
> > już bez gry.
>
> Umm... nie. Mówimy o dwóch różnych edycjach: http://www.thinkgeek.com/product/f497/#tabs
>
> Does not include a copy of Borderlands 2
>
Ta edycja została zapowiedziana długo po premierze, na PAX 2013... -.-
To bardziej zestaw gadżetów nic kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 21:22, SteamerPL napisał:

Ta edycja została zapowiedziana długo po premierze, na PAX 2013... -.-
To bardziej zestaw gadżetów nic kolekcjonerka.


No i? Czas wydania ma niby jakiś wpływ na to, czy coś jest kolekcjonerką, czy zestawem gadżetów? W którym miejscu niby kolekcjonerka Wolfa twierdzi, że jest edycją kolekcjonerską GRY? Jest to po prostu, uwaga, zestaw gadżetów związanych z grą, dokładnie tak samo, jak zestaw gadżetów z Borderlands 2. Nawet cena jest właściwie identyczna (różnica jednego dolca). Dlatego napisałem, że nie jest to żaden precedens, nie jest to żaden nowy wynalazek, tylko powielenie pomysłu, na który już ktoś kiedyś wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 21:04, Ring5 napisał:

Umm... nie. Mówimy o dwóch różnych edycjach: http://www.thinkgeek.com/product/f497/#tabs

W sumie tego nawet nie nazwano edycją gry zwanej Borderlands 2 (B2 robi za nadtytuł) tylko loot chest''em o ograniczonym nakładzie.

Dnia 26.03.2014 o 21:04, Ring5 napisał:

Does not include a copy of Borderlands 2

Yup, w końcu to zestaw gadżetów a nie Borderlands 2 cośtamcośtam edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 21:33, zadymek napisał:

Yup, w końcu to zestaw gadżetów a nie Borderlands 2 cośtamcośtam edition.


No niezupełnie: Borderlands 2 Swag-filled Limited Edition Diamond Plate Loot Chest. Czyli, jeśli już mamy się czepiać słówek, jednak pada. A że odnosi się do Loot chest, to już inna sprawa. Dokładnie na takiej samej zasadzie mamy "kolekcjonerkę" Wolfensteina (tu też można uznać, że W2 robi za, jak to ująłeś, "nadtytuł").

Serio, nie rozumiem za bardzo, o co tu kruszyć kopie - w obu przypadkach mamy do czynienia z dodatkami do gry, gadżetami dla kolekcjonerów, ale bez samej gry. Rozumiałbym wzburzenie, gdyby ktoś w którymś momencie stwierdził, że jest to edycja kolekcjonerska gry. Ale taki zwrot nigdzie, w żadnym miejscu nie pada, więc w czym jest problem? Że wydano coś, co może robić za dodatek? Co może służyć za "upgrade" z edycji zwykłej do kolekcjonerskiej? To naprawdę taka tragedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 21:58, Ring5 napisał:

No niezupełnie: Borderlands 2 Swag-filled Limited Edition Diamond Plate
Loot Chest. Czyli, jeśli już mamy się czepiać słówek, jednak pada. A że odnosi
się do Loot chest, to już inna sprawa. Dokładnie na takiej samej zasadzie mamy "kolekcjonerkę"
Wolfensteina (tu też można uznać, że W2 robi za, jak to ująłeś, "nadtytuł").

"Pakiet" nazywa się Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition, nie ma loga, więc trudno ocenić czy to to Wolfenstein: The New Order[''s] Panzerhund Edition [Collectors Set] czy specjalna edycja tytułu o nazwie "Wolfenstein: The New Order"... choć odniesienie do "collector''s edition" w opisie oraz "wytrademarkowany" tytuł nieco ułatwiają ;)

Dnia 26.03.2014 o 21:58, Ring5 napisał:

Rozumiałbym wzburzenie, gdyby ktoś w którymś momencie stwierdził, że jest to edycja kolekcjonerska
gry. Ale taki zwrot nigdzie, w żadnym miejscu nie pada, więc w czym jest problem?

Ja się nie oburzam tylko dziwię. A zwrot pada tylko nie wskazuje jednoznacznie na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba pierwszy raz ktoś wydaje kolekcjonerkę bez gry ;) może dlatego że gra nie jest warta tego kolekcjonerskiego wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować