Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order z edycją kolekcjonerską bez... Wolfenstein: The New Order

65 postów w tym temacie

Ja najbardziej bym się ucieszył gdyby regularna wersja zawierała pudełko z płytą, na której jest instalka i nic więcej, za cenę gdzieś około 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie chcieli wydawać 3 różnych wersji kolekcjonerki na konsole i PC''ty, więc wydadzą jedną bez gry. Każdy dokupi sobie grę sam, a wszyscy mogą wyposażyć się w fajne gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze lepszy pomysł. Niech zrobią edycję kolekcjonerską tej gry, która zawierać będzie samą grę, bez żadnych dodatków. Cena - 100 dolarów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać kto jest pazerny na kasę beznadziejny pomysł żeby nie dawać do kolekcjonerki najważniejszego elementu GRY ta edycja powinna kosztować jakieś 250zł na PC z grą a nie tyle Bethesda chyba upadła na głowe może przesadziam ale 300zł z grą powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować