Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oszuści w Titanfallu wrzuceni na jeden serwer

25 postów w tym temacie

Chyba już w kilku grach tak jest ? Również popieram taki pomysł - normalni grają z normalnymi, debile z debilami.

Komunikat od dewów niszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheater do cheatera będzie się darł przez voice chat ty cheaterze... Dobre to to będzie, czekam na pierwsze wrzutki filmików z tych pięknych pojedynków na hacki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 09:18, Dadziol20 napisał:

Wilk syty i owca cała.

Wilk syty, ale owca bardziej zagrożona - Teraz Wilki, które normalnie po ponownym kupieniu gry (a tacy na pewno istnieją) Ryzykowaliby włączenia jakiegoś nowego hacka ułatwiającego grę, mają teraz możliwość przetestowania swojego nowego nabytku z googla na serwerze pełnym oszustów, żeby sprawdzić, czy w ogóle ten hack jeszcze działa. Może tym sposobem nie sprawdzą, czy dany hack jest wykrywalny przez zabezpieczenia samego serwera/punkbustera, ale zawsze jest to jakaś pomocna dłoń w stronę oszustów, którzy powinni być tępieni permanentnym banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:12, F23 napisał:

> Wilk syty i owca cała.
Wilk syty, ale owca bardziej zagrożona - Teraz Wilki, które normalnie po ponownym kupieniu
gry (a tacy na pewno istnieją) Ryzykowaliby włączenia jakiegoś nowego hacka ułatwiającego
grę, mają teraz możliwość przetestowania swojego nowego nabytku z googla na serwerze
pełnym oszustów, żeby sprawdzić, czy w ogóle ten hack jeszcze działa. Może tym sposobem
nie sprawdzą, czy dany hack jest wykrywalny przez zabezpieczenia samego serwera/punkbustera,
ale zawsze jest to jakaś pomocna dłoń w stronę oszustów, którzy powinni być tępieni permanentnym
banem.

Obawiam się że popadasz w lekką paranoję. Wątpię by znalazło się wielu idiotów którzy kupowali by nową grę tylko po to by znowu w niej oszukiwać. Gra może horrendalnie droga nie jest, ale nikt raczej nie jest tak głupi by raz za razem wyrzucać kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:18, Hubi_Koshi napisał:

Obawiam się że popadasz w lekką paranoję. Wątpię by znalazło się wielu idiotów którzy
kupowali by nową grę tylko po to by znowu w niej oszukiwać. Gra może horrendalnie droga
nie jest, ale nikt raczej nie jest tak głupi by raz za razem wyrzucać kasę w błoto.

Nie dla każdego wyrzucanie kasy w błoto stanowi problem, na pewno znalazło by się wielu dzieciaków z bogatych rodzin, którzy później chwalili by się swoimi hackami ze swoimi kumplami rozpowszechniając tą zarazę.
Zresztą, nie tylko dla nich jest to pomoc, dla osób tworzących hacki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:41, F23 napisał:

Nie dla każdego wyrzucanie kasy w błoto stanowi problem, na pewno znalazło by się wielu
dzieciaków z bogatych rodzin, którzy później chwalili by się swoimi hackami ze swoimi
kumplami rozpowszechniając tą zarazę.
Zresztą, nie tylko dla nich jest to pomoc, dla osób tworzących hacki również.

... Naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć że ludzie by na takie głupoty czas tracili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:45, Hubi_Koshi napisał:

... Naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć że ludzie by na takie głupoty czas tracili...

W sumie, to mogłem troszkę przesadzić, ale ja tam zawsze byłem za permanentnym banem i takie rozwiązanie mało mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się że popadasz w lekką paranoję. Wątpię by znalazło się wielu idiotów którzy
> kupowali by nową grę tylko po to by znowu w niej oszukiwać. Gra może horrendalnie droga
> nie jest, ale nikt raczej nie jest tak głupi by raz za razem wyrzucać kasę w błoto.

Obawiam się ze jesteś w wielkim błędzie, miałem w pewnym mmo kilku znajomych (grubo po 30 wiec nie bogata gimbaza) którzy grali w Team Wolf czy coś takiego, wpakowali w tą grę od kilku do kilkunastu tys. Grali na haxch dostawali bana zakładali nowe konta i pakowali dalej kasę wiec dla nich w tym przypadku 100+ za grę i 5-15$ za abonament na haxy to drobne, a takich ludzi jest naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:51, Giret napisał:

Obawiam się ze jesteś w wielkim błędzie, miałem w pewnym mmo kilku znajomych (grubo po
30 wiec nie bogata gimbaza) którzy grali w Team Wolf czy coś takiego, wpakowali w tą
grę od kilku do kilkunastu tys. Grali na haxch dostawali bana zakładali nowe konta i
pakowali dalej kasę wiec dla nich w tym przypadku 100+ za grę i 5-15$ za abonament na
haxy to drobne, a takich ludzi jest naprawdę sporo.

Faith in Humanity: Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawiło zawsze jedno. Czy zgodnie z prawem firmy mogą uniemożliwiać dostęp do gry osobom, które za niego zapłaciły mimo, ze używają wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować