Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Musicie to zobaczyć! Zwiastun Symulatora Kozy parodią słynnego trailera Dead Island

26 postów w tym temacie

Ten cały symulator kozy to dno i 6 metrów mułu, nie wiem co ludziska w tym widzą Oo
Symulator węża majtkoluba jeszcze bym strawił, ale to?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten cały symulator kozy to dno i 6 metrów mułu, nie wiem co ludziska w tym widzą Oo
> Symulator węża majtkoluba jeszcze bym strawił, ale to?..
Not sure if trolling or just stupid.
Raczej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 09:57, kodi24 napisał:

Ten cały symulator kozy to dno i 6 metrów mułu, nie wiem co ludziska w tym widzą Oo
Symulator węża majtkoluba jeszcze bym strawił, ale to?..

Nie wiem czy to była ironia, ale twórcy nie kryją się z tym że cała gra to jedna wielka parodia wszędobylskich "symulatorów" typu Farma, itp :)

Swoją drogą, wielkie mi co. W Skyrimie jest pełno modów (czy też raczej już samych kodów) za pomocą których można się wcielić w jakieś zwierzaki i latać po krainach.

A tak swoją drogą po obejrzeniu trailera... kurna, ja bym w to zagrał :D Swoją drogą dawno nie widziałem w grze tak ładnie zrobionego otoczenia... przedmieścia, pola, itp. Fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten cały symulator kozy to dno i 6 metrów mułu, nie wiem co ludziska w tym widzą Oo



^^ No wreszcie ktoś miał odwagę zakrzyknąć - "król jest nagi" . Pomijając odbiorców tego "tworu", to jednak deweloperom należy pogratulować - ukręcili z gówna bicz (a myślałem, że to niemozliwe !) i całkiem prawdopodobne, że na tym nieźle zarobią. Całość minimalnym nakładem własnym - bo kiepskie animacje, fatalną oprawę, szalejącą "fizykę" i tony bugów widać gołym okiem. Samego "pomysłu na grę" absolutnie w tym momencie nie skomentuje, bo nie ma za bardzo czego komentować ;-) Chylę czoła - kwintesencja tego jak "zrobić coś z niczego" nic się przy tym nie narobić, a zarobić. Manzoni z "merda d''artista" wysiada w przedbiegach (poza tym w puszcze i tak był "fejk" ;-)).

Też jestem absolutnie zszokowany AUTENTYCZNYM zachwytem newsmanów, branży i potencjalnych odbiorców "tego czegoś"... Chyba jesteś pierwszym, który zobaczył w shicie shit i nazwał to po imieniu ;-). Ja dołączam, a skoro plują na Ciebie, to niech plują i na mnie, ale napisze wprost - za darmo bym tego badziewia nie chciał, a sam pomysł, żeby coś takiego kupić... meh i bleh ;/

ps. Czekam jeszcze na analizę techniczną na Digital Foundry - to już byłaby absolutna kwintesencja tego, że w branży jakiekolwiek standardy przestały istnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:16, Muradin_07 napisał:

Poczekaj, jeszcze jest kickstarterowy symulator misia... :D


Jeśli będzie to miało jakieś dydaktyczne walory to misie są spoko ;)

@Merr123: To wszystko? Jak chcesz sobie nabijać komentarze, to w proponuję z kolegami w piaskownicy;

@Darkstar181: To nie jest parodia, tylko zwykłe gówno.

@Lordpilot: Widocznie ludzie ubzdurali sobie, że w dobie Watch Dogsów, GTA i innych Battlefieldów będą prawdziwymi mecenasami fajności, jeśli pochylą się nad tego typu dziadostwem. Ich sprawa, nie krytykuję tego, po prostu mnie to zadziwia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Not sure if "Hurr durr, wszyscy się zachwycają więc muszę skrytykować dla zasady, żeby wszyscy widzieli że jestem na wyższym poziomie od was, plebsie" or "Jestem nudnym, smutnym gościem który nie potrafi podejść z dystansem do czegokolwiek co dystansu wymaga"

Przykro mi, ale tak właśnie brzmicie panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:14, Moooras napisał:

Gra wygląda wybitnie xD


Wyglądać to wygląda średnio. Za to gamaplay wydaje się być jedną wielką beką i robieniem sobie jaj z całego biznesu growego.

Dnia 27.03.2014 o 10:14, Moooras napisał:

1 kwiecień to idealny dzień na premierę.


\grammar nazi mode on\
Z tego co wiem to w roku jest tylko jeden kwiecień :) Więc nie wiem kiedy jest pierwszy kwiecień a kiedy drugi kwiecień.
Chyba, że miałeś na myśli 1 kwietnia. :)
\grammar nazi mode off\


Jeśli o mnie chodzi to ja sobie na tę gierkę popatrzę z boku.
Do mnie średnio przemawia taka forma żartów.
No i teraz czekam a symulator spadającej bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, to "coś" zdecydowanie wymaga dystansu imo. Proponuję nie mniej niż 200 metrów. Widać nie skumałeś o czym była mowa, albo tak to po prostu "zabrzmiało" -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi, ale tak właśnie brzmicie panowie.

^^ No trudno, jakoś przeżyję tą"krytykę" ;-)

Parodię to też trzeba umieć zrobić, a tu jest zbiorowy zachwyt nad czymś co zalatuje ostrym crapiszonem. Wiesz ja mogę nawpieprzać się grochówki, a potem napierdzieć do pustej butelki po coli i opylić Ci to za 30 zeta jako parodię wielokrotnie przedrożonych perfum "Chanel" - mam nadzieję stary, że wtedy podejdziesz do tego z odpowiednim dystansem ;) ?

Bo dziwi mnie właśnie dokładnie to samo co kodiego - zachwyt branży nad tym lepkim shitem zrobionym po kosztach i nazywanie szamba perfumerią jak rzekłby klasyk.Nie sam fakt, że coś takiego wychodzi, tylko ten zachwyt właśnie.

Natomiast nie dziwię się deweloperom, o czym już pisałem - jest popyt, jest podaż. Stąd minimalnym nakładem pracy sklecili naprędce ten shit, absolutnie po mistrzowsku zareklamowali to jako "niezwykle śmieszną parodię" i (prawdopodobnie) zgarną grube hajsiwo. Majstersztyk. Absolutnie chylę czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy parodia to odpowiednie określenie? Mi toto bardziej wygląda bardziej na casualową gierkę którą zapuszcza się od czasu do czasu żeby przez parę minut się wyszaleć - wydaje mi się, że właśnie tym GS ma być, i trzeba przyznać, że w tej roli może być niezły*.
I dzięki bogom że ktoś takie gry robi, że między tonami napuszonych i śmiertelnie poważnych superprodukcji w rodzaju COD''ów czy Patrz_Psów i dziesiątkami pseudoartystycznych indyków wciąż można znaleźć ten element czystego, nieskrępowanego szaleństwa.

*) a jeżeli GS dostanie narzędzia do tworzenia własnych modyfikacji przez fanów... Garry''s Mod, anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 10:35, Lordpilot napisał:

ps. Czekam jeszcze na analizę techniczną na Digital Foundry - to już byłaby absolutna
kwintesencja tego, że w branży jakiekolwiek standardy przestały istnieć ;-)


Wszystko wszystkim, ale tu już przesadzasz - skoro to jest gra, DF zrobi analizę.
Choćby to był symulator kału.

A że jeszcze o tym mówią?
Tym bardziej analizę masz jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założe się że ten crap stworzony w 20 min w unity 3d sprzeda się lepiej od naszego Wiedzmina. W końcu szara masa tępych idiotów którzy myślą że są fajni bo " pewdiepie powiedział że musi to mieć, to ja też to kupie" wspomagają rynek nierobów korzystających z małej inteligencji przeciętnego zjadacza chleba żeby się dorobić milionów na żałosnej grze. -,-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 15:26, PEEPer napisał:

Założe się że ten crap stworzony w 20 min w unity 3d sprzeda się lepiej od naszego Wiedzmina.
W końcu szara masa tępych idiotów którzy myślą że są fajni bo " pewdiepie powiedział
że musi to mieć, to ja też to kupie" wspomagają rynek nierobów korzystających z małej
inteligencji przeciętnego zjadacza chleba żeby się dorobić milionów na żałosnej grze.
-,-"


Degrad -1 za chamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Założe się że ten crap stworzony w 20 min w unity 3d sprzeda się lepiej od naszego Wiedzmina.
> W końcu szara masa tępych idiotów którzy myślą że są fajni bo " pewdiepie powiedział
> że musi to mieć, to ja też to kupie" wspomagają rynek nierobów korzystających z małej
> inteligencji przeciętnego zjadacza chleba żeby się dorobić milionów na żałosnej grze.
> -,-"

Teraz do******* nieźle. Ta gra ma jedno proste zadanie - rozbawiać do łez (prawdopodobnie w multi :D). Ludzie tacy jak ty nigdy nie zrozumieją co "masa tępych idiotów" widzi w takim garry''s modzie i dlaczego potrafią się tam bawić, ze znajomymi, całymi dniami, bez znudzenia.

Pamiętajcie - tam gdzie jest gameplay tam będą ludzie skłonni w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować