Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Macie godzinę na prezentację gogli VR od Sony z GDC 2014?

8 postów w tym temacie

Jedno jest pewne, Sony wygra batalię w "góglowej" wojnie która trwa. Dobrze wykorzystuje moment. Facebook też wyczuł możliwość zarobienia sporej kasy i reklama dla tej zabawki gotowa. Ja jestem pewien, że kupię to cacuszko...prędzej Oculusowe niż od Sony, ale jak sprawy się potoczą to pierwsze oficjalne testy pokażą więc emocje na razie lepiej trzymać na wodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:10, Dared00 napisał:

Nie rozpętujcie wojny tam, gdzie jej nie ma. Morpheus jest exem na PS4, Rift jest exem
na PC.

Tego jeszcze nie wiemy. Mam nadzieje ze Sony da wsparcie dla win, bo nie mam zamiaru kupować dwóch par gogli vr. Współpraca z win na pewno wpłynie pozytywnie na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co mieliby by dawac teraz, skoro ich wczesniejszy sprzet dedykowany Playstation tego nie mial? Ktos, cos mowil o sterownikach do PC dla Dualshocka 4, a skonczylo sie na razie na nieoficjalnych z tego co wiem. Trzeba sie liczyc z tym, ze to sprzet majacy napedzic sprzedaz konsol, a nie PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 23:22, Piotrek_K napisał:

Pytanie tylko po co mieliby by dawac teraz, skoro ich wczesniejszy sprzet dedykowany
Playstation tego nie mial? Ktos, cos mowil o sterownikach do PC dla Dualshocka 4, a skonczylo
sie na razie na nieoficjalnych z tego co wiem. Trzeba sie liczyc z tym, ze to sprzet
majacy napedzic sprzedaz konsol, a nie PC...


Niestety masz rację. Z historycznego punktu widzenia to mało prawdopodobne, liczę jednak ze Sony pójdzie po rozum do głowy i zadba o współpracę z PC. Dlaczego? Bo to znacznie rozpowszechnianie sprzęt i może przyciągnąć nowy klientów na PS4, wystarczy że Sony wyprodukuje najlepsze pozycje VR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować