Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - nowe szczegóły

35 postów w tym temacie

Nie ma DLC z towarzyszem? Bardzo dobrze. Jeszcze ograniczyć liczbę DLC z itemkami do 3 i będzie super.

40 zakończeń? Paleta kolorów jest duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cieńko widzę tą grę w zestawiniu z Wiedzminem 3.


Wspaniały argument ;) Więc nie graj. Ja z przyjemnością łyknę obie produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dlaczego nie działa już www.dragon-age.com.pl? Jeśli mnie pamięć nie myli, była to strona wspierana przez gram?

Meh, cały czas nie mogę się zdecydować czy czekam na tę grę, czy może jednak nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mathius007, problemy techniczne. Spokojnie, wszystko na bieżąco tłumaczymy. Więc po powrocie będzie co czytać :)

Sorry, nikt tego nie chciał. Stało się. Trzeba czekać na wielki powrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W grze będzie możliwe dotarcie do 40 zakończeń, w oparciu o dokonane wybory i podejmowane akcje. Każde zakończenie ma różnić się od pozostałych w znaczącym stopniu, nie tylko szczegółami. "

Zieeeeew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w odrodzenie bioware w tej grze, chce tego dla dobra świata dragon age z którego książki sa naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:10, IC81 napisał:

Wierzę w odrodzenie bioware w tej grze, chce tego dla dobra świata dragon age z którego
książki sa naprawdę niezłe.


Tak, zwłaszcza ostatnia... Żadnego sexu i pedalstwa na siłę, normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wierzę w odrodzenie bioware w tej grze, chce tego dla dobra świata dragon age z którego
> książki sa naprawdę niezłe.

Zwłaszcza, że gra jeszcze nie wyszła, a stary schemat EA/Bioware to hit przed premierą i kit po premierze.

U nich wszystko wygląda pięknie i wspaniale przed premierą. Nie bądźcie idiotami kupującymi ten marketingowy bełkot. Ci ludzi zawiedli nas tyle razy, że teraz na grę się mogę skusić tylko po premierze jak zobaczę rzetelne recenzje niezależnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mathius007, problemy techniczne. Spokojnie, wszystko na bieżąco tłumaczymy. Więc po powrocie
> będzie co czytać :)
>
> Sorry, nikt tego nie chciał. Stało się. Trzeba czekać na wielki powrót ;)
>

Wielkie dzięki. Nie wiedziałem co się stało, a też nigdzie nie mogłem znaleźć info :O Chyba że starałem się za słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:30, Kijkowaty napisał:

U nich wszystko wygląda pięknie i wspaniale przed premierą. Nie bądźcie idiotami kupującymi
ten marketingowy bełkot. Ci ludzi zawiedli nas tyle razy, że teraz na grę się mogę skusić
tylko po premierze jak zobaczę rzetelne recenzje niezależnych osób.

To samo można powiedzieć o Wiedźminie 3. Starczy, że pokazali trochę screenów i krótkich filmików, a dla niektórych już jest to action RPG dekady (inna sprawa, że obie te gry są znacząco różne, więc nie da się ich bezpośrednio porównywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro nie będzie lekkiego chociaż skalowania wrogów, to czy gra nie zrobi się dość liniowa? Będę mógł wejść na dany obszar tylko w wypadku, kiedy odpowiednio podpakuję postać. Jedna ścieżka od początku do końca.

Ciekawy może być mag biegający w pełnej płytówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielkie dzięki. Nie wiedziałem co się stało, a też nigdzie nie mogłem znaleźć info :O
> Chyba że starałem się za słabo :(

Pisałem o tym na naszym facebooku - https://www.facebook.com/DragonAgeComPL

Ciężko to znaleźć. Bo co chwilę tam coś się pojawia.

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 00:05, maniekk napisał:

Hmm, skoro nie będzie lekkiego chociaż skalowania wrogów, to czy gra nie zrobi się dość
liniowa?


Wszystko zależy od tego, jak twórcy to zrobią.
W serii Gothic wyszło to przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować