Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - nowe szczegóły

35 postów w tym temacie

Nie znoszę skalowania więc cieszę się, że go nie będzie. Wszystko inne to tylko anielskie pienia przedpremierowe, standard. Podobnie jak w przypadku Wiedźmina, wszelkie szczere zapewnienia o pierdylionie zakończeń i tym podobne, należy brać z przymrużeniem oka. lub jak w przypadku liczb biblijnych - odejmować zawsze dwa zera z końca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze, zobaczymy jak gra będzie wyglądała w akcji. Jak dla mnie gra obowiązkowa do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W DLC nie pojawią się nowi towarzysze, ponieważ są oni tak wpleceni w system, że nie da się ich dodawać „w locie”."

A co to za różnica? I tak wszyscy wiedzą, że połowa DLC jest z gry wycinana, więc to nie powinno sprawiać problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 09:29, Cygi napisał:

Wszystko zależy od tego, jak twórcy to zrobią.
W serii Gothic wyszło to przyzwoicie.


No właśnie w tym leży problem, żeby nie przesadzili i nie byłoby potrzeby mozolnego grindowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:44, Sanders-sama napisał:

Tak, zwłaszcza ostatnia... Żadnego sexu i pedalstwa na siłę, normalnie szok.

Normalnie szok to jest jak ja dzisiaj wchodzę i widzę że jakiś "sekretarz" pisze do mnie w odpowiedzi takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:30, Kijkowaty napisał:

U nich wszystko wygląda pięknie i wspaniale przed premierą. Nie bądźcie idiotami kupującymi
ten marketingowy bełkot. Ci ludzi zawiedli nas tyle razy, że teraz na grę się mogę skusić
tylko po premierze jak zobaczę rzetelne recenzje niezależnych osób.

Masz prawo do swojej opinii i bycia malkontentem. Pamiętaj jednak że bioware ma na koncie inne gry niż dragon age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 16:20, Antek100100 napisał:

A co to za różnica? I tak wszyscy wiedzą, że połowa DLC jest z gry wycinana, więc to
nie powinno sprawiać problemu :)

Może będzie tak, jak to był w Mass Effect 3. Tam wycięto jednego towarzysza z gry, ale poza nim nie było już następnych (zapewne ze względu na większą integrację z fabułą i dialogami). Tutaj mogą zrobić identycznie i po prostu na dzień premiery jedna postać będzie do dokupienia (odblokowania) za kasę (i też może, identycznie jak w przypadku ME3, wrzucą tę postać do kolekcjonerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 18:51, IC81 napisał:

Normalnie szok to jest jak ja dzisiaj wchodzę i widzę że jakiś "sekretarz" pisze do mnie
w odpowiedzi takie bzdury.


Normalnie szok że jakiś "Delegat" dziwi się że mam prawo do własnego komentarza i własnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:47, Sanders-sama napisał:

Normalnie szok że jakiś "Delegat" dziwi się że mam prawo do własnego komentarza i własnej
opinii.

To nie jest opinia, to coś nie zawiera jasnej tezy by móc uważać to za opinię, to jest wulgarny słowotok wyrwany pewnie z niejednego kontekstu myślowego. Do tego twoja odpowiedź ewidentnie świadczy że nie masz nic do powiedzenia a jedynie prowokujesz innych. Uprawiaj trolling gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 20:46, Sanders-sama napisał:

@UP
Chcesz to zgłoś ten post skoro tak cię uraził milordzie. Ja nic złego w nim nie widzę.
Idź być fanbojem BW gdzie indziej.

Widzę, że próbujemy mieć ostatnie zdanie w tej płodnej konwersacji tyle że tym razem mniej odważnie, bez jawnej odpowiedzi na forum. Wracając do tematu i bzdur w twoich postach: dla fanboya BW jego kochana firma nie potrzebuje odrodzenia jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:00, Cygi napisał:

Stawiam, że zabolało go to, że akty homoseksualistów nazwałeś pedalstwem.

Nie, chciałem sie dowiedzieć gdzie w "Rozłamie" jest to pedalstwo i seks na siłę(bo serio nie pamietam) i od trzech postów do tego nie dotarlem. Nie pamietam calej tej ksiazki obecnie, czytalem ja zaraz po premierze na rynku i liczyłem na konkretną odpowiedz od uzytkownika z rangą dwa razy wyższa ode mnie na tym forum.

Widze jednak że Ty wolisz napędzać trolling na forum. Dobra rada na przyszłość: nie graj w gry losowe , słabo obstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Jak pojawiają się na gramie newsy tzw "niebezpieczne" ( homoseksualizm, brzozy, polityka) to wszyscy nagle doznają świętego oburzenia, że to skok na "kliknięcia". Tutaj tymczasem news podaje głównie jakieś pierdółki na temat nowego DA nie poruszając żadnego "niebezpiecznego" tematu, a kółeczko wzajemnego oburzenia toczy się dalej, bez właściwie żadnego większego związku z tematem. Cóż, najwyraźniej popyt na określone tematy jednak jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to obok Wiedźmina najbardziej interesująca pozycja RPG i czekam na nią z dużym zainteresowaniem. Jednak nie tak wielkim, żeby nie zauważyć przesady w zamieszczaniu takich pierdułkowatych newsów. Trochę to taki skok na kliknięcia, jak to było z newsem o Flappy Bird i Smoleńskiem. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować