Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve tłumaczy, jak CS:GO stał się drugą z najpopularniejszych gier na Steam

25 postów w tym temacie

A ja myślę że to dlatego że nie ma żadnych fajnych gier fps, wszyscy są nienasyceni po crapach typu bf4,cod ghosts. cs go jest po prostu dobrym fps i dlatego dużo osób (tak jak i ja) zdecydowało się na zakup tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam od dłuższego czasu się przymierzałem do zakupu od czasu ze względu na obawy czy to dalej ten dobry Counter Strike i jednak się nie pomyliłem. Gra warta zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę patrząc na wszystko to, co działo się przez ostatnie miesiące jeśli chodzi o wyprzedaże steamowe to zawsze było tak, że CS był przeceniany i rozdawany za grosze. Jeśli ktoś miał kasę z kart mógł go sobie sprawić za darmo, a jakby nie patrzeć CS:GO to dobry CS. Fakt - wielu będzie kręcić nosem, że 1.6 ciągle rulez... ale tak naprawdę spodobał mi się GO, mimo że wcześniej nie przypadł mi do gustu podczas darmowego tygodnia.

Mam tylko nadzieję, że z każdym kolejnym patchem nie będzie coraz gorzej. Bo często jest tak, że gra chodzi pięknie, a ostatnio praktycznie zawsze ją wywala. Ale to może jest też wina 32-bitowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde warto pany? Sam od jakiegos czasu sie przymierzam do kupna jakiegos sieciowego fpsa. Kiedys za podobna sume kupilem BFBC2 i bylo to jedne z najlepiej wydanych pieniedzy, jesli chodzi o gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie odpowiadał CS: GO od samego początku. Już na starcie Valve pożałowało większej ilości map niż 5 czy 6 a i modele broni są wstrętne. Same modele "postaci" są też nienajlepsze. Valve odeszło od tradycji czyli Terroryści vS Anty-Terroryści... i dodali zupełnie nowych gości. Tytuł jak by nie miał nic do rzeczy :) Do tego ten dziwny pomysł z nakierowaniem kamery na gościa, który nas zabił i stop klatka. Po co to ? Widzę, kto mnie zabił w górnym lewym rogu. Lepiej by zrobili Counter Strike 2.0 i było by jeszcze lepsze i więcej graczy by grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - kupiłem go za grosze i dla mnie warto, nawet jak nie do końca działa. Jeśli kupiłbym go za pełną cenę i miałbym takie same problemy to powiedziałbym, że nie warto w ogóle. Ale te błędy może zdarzają się tylko u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto chociazby dla systemu losowego dropu:)
Przy odrobinie szczescia po miesiacu zakup sie zwraca a rownowartosc wydanej nan kasy lezy sobie w steamowym portfelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu gra jest taka popularna? Kilka powodów :
1. Narzędzia modderskie
2. Brak durnych DLC ( nieobowiązkowe operacje, które ogarniętemu zwrócą się pierwszego dnia)
3. Dobry balans rozgrywki
4. Aktywne wspieranie esportu
5. Ciągłe aktualizacje.
Przepis na sukces ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także właśnie go za 2 ojro kupiłem ostatnio w promocji i także nie żałuję. Bardzo przyjemnie się gra, aż przypominają się czasy kafejek internetowych i cs''a 1.6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena dwóch Euro, którą można spotkać właściwie co trzy tygodnie, też ma coś do gadania.

Nieco przyjemniejsze to od tych 40-45 Euro dyktowanych przy reszcie tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś całą kolekcje kupiłem. Do tej pory nie odpaliłem, ale skoro wypadają skrzynki, to w wakacje sobie sprawdzę. Przy okazji pytania mam dwa:

1 - Można w to grać z botami, czy się nie da?
2 - Jak z tymi skrzynkami. Wypadają za zrobienie jakiś osiągnięć, za kille, czy po prostu grasz i nagle dostajesz do ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Heartbreaker

1 - można, ale jeśli odpalisz serwer lokalnie z botami dropa nie dostaniesz.
2 - Po skończonym meczu możesz dostać skrzynkę/skina, niezależnie od wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli wspomnieć (albo nie chcieli :P), że kilka dni przed finałem można było nabyć sc:go za 8zł (1,99€) i to był główny powód dla którego tyle osób kupiło tą grę:P
Dobrze mieć dobrą grę przecenioną o 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować