Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve tłumaczy, jak CS:GO stał się drugą z najpopularniejszych gier na Steam

25 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2014 o 18:38, TigerXP napisał:

Naprawde warto pany? Sam od jakiegos czasu sie przymierzam do kupna jakiegos sieciowego
fpsa. Kiedys za podobna sume kupilem BFBC2 i bylo to jedne z najlepiej wydanych pieniedzy,
jesli chodzi o gry.


Warto, mam od samej premiery (notabene też nie był w wygórowanej cenie bo za ~50zł) i jest to po prostu najlepszy i najpopularniejszy sieciowy fps.

@vegost

Nie pożałowali tylko była to jedna z najlepszych decyzji - dali tylko te mapy na których i tak było grane większość gier. Prawda taka że na publicach w poprzednich wersjach i tak co chwilę leciał votemap de_dust2. Po co dziesiątki map z których po latach nie pamiętasz ŻADNEJ nazwy jak można dać kilka które jest kultowych i kojarzą je ludzie którzy nawet nie grają w CSa. Są dwie gry e-sportowe które miały kultowe mapy i jest to CS oraz CoD4.

Więcej graczy by nie było, bo skończyłoby się jak z CS:S, społeczność by się podzieliła na długie lata. Tutaj dzięki konsekwentnej polityce, częstym promocjom i doskonałej jakości gry CS:GO powoli odbiera playerbase poprzednim odsłonom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na samym IEMie był w sumie gościnnie i był tak naprawdę finałem rozgrywek EMS One. Ogólnie do samego IEM należą LoL i SC II. Nawet sam Carmac powiedział, że nie będzie się pojawiał na poszczególnych przystankach IEM głównie ze względu na rynek azjatycki.

Nie oznacza to, że na finałach nie będzie CS:GO, bo pewnie w następnym roku podczas World Championship się pojawi (ciekawe gdzie będzie... :>), ale na poszczególnych przystankach go nie będzie. Chociaż kto jest sprytny to szybko na Twitchu znajdzie kanał ESLa związany z CSem i będzie mógł oglądać rozgrywki zawsze jak będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS:GO ma w sobie to "coś", przyciągające nawet laika do obejrzenia jakiegoś meczyku. Opieram to na swoich doświadczeniach, bo mimo, że gry nie posiadam, to zdarza mi się gdzieś zalukać jakiś stream, jak mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować