Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: Witamy w Chicago

44 postów w tym temacie

Co prawda uważam, że Ubi jest ostatnio na fali wznoszącej (znakomite Far Cry 3, Blood Dragon, Blacklist, czy też CoJ: Gunslinger i Future Soldier), ale mimo wszystko nie jestem w pełni przekonany do tego projektu. Niby nic nie zwiastuje porażki, ale i tak poczekam na pierwsze opinie. W końcu do FC3 też podchodziłem bardzo ostrożnie, a to jeden z lepszych tytułów, z jakimi miałem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda uważam, że Ubi jest ostatnio na fali wznoszącej (znakomite Far Cry 3, Blood

Dnia 27.03.2014 o 20:06, LESZ3u napisał:

Dragon, Blacklist, czy też CoJ: Gunslinger i Future Soldier), ale mimo wszystko nie jestem
w pełni przekonany do tego projektu.


ale mimo wszystko nie jestem

Dnia 27.03.2014 o 20:06, LESZ3u napisał:

w pełni przekonany do tego projektu


^^ Nie Ty jeden :/ Serio - bez żadnego hejtu, biorąc już na spokojnie tą całą aferę z grafiką, jakoś nie potrafię wykrzesać z siebie entuzjazmu do gier ze znaczkiem UBI ;/

Ostatnią grą z logo tego wydawcy, przy której się dobrze bawiłem było... HoMM V. Przy czym deweloperem był Nival, a UBI tylko wydawcą. To było lata temu...

Potem spróbowałem (gruuubooo po premierze) AC i AC 2 kupione na steamowej premierze ("dwójkę" mam też za friko z games with gold) - w przypadku pierwszej części odpadłem zaraz po samouczku, w przypadku dwójki przed "wyścigiem" Ezio z bratem :/ . Nie do końca potrafię powiedzieć co jest z tymi grami nie tak, wielu ludziom się podobają, Boże broń nie są to jakieś crapiszony. To na pewno. A jednak coś mi w nich nie pasuje. Brak tej "iskry bożej" ? Nuda ? Nie wiem do końca, ale odpadam w przedbiegach... i nie mam ochoty dawać "drugiej szansy" ;/

Co do WD to zwyczajnie czuję, że po GTA V produkt Ubisoftu nie jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom ;/. Oglądam gameplaye... i wciąż drażnią mnie rzeczy, które u konkurencji są doszlifowane (choćby otwieranie drzwi - w grze UBI Aiden robi to "z baśki" - litości to ma być "next gen" ?). Cóż, na premierę nie ma co kupować...

ps. Ten trailer akurat całkiem, calkiem jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry, to napaliłem się na nią od samego początku jak tylko ją zobaczyłem na pokazie na E3 2012, byłem zachwycony głównie grafiką. Potem mój szał na tą grę opadł po tym jak przełożyli premierę i troszkę mnie zniesmaczyli z tą aferą związaną z grafiką w grze. Co do samego Ubisoft bardzo lubię ich gry. Far Cry 3, Blacklist czy też świetny Assassin''s Creed: Black Flag. Po dzisiejszej prezentacji Chicago znowu nakręciłem się z powrotem na tą gierkę :D Mam nadzieję, że Ubi nie zepsuje tej gry i naprawdę będzie to świetny tytuł ;) Pozostaje czekać do 27 maja i wtedy się przekonamy co tak naprawdę z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2014 o 20:26, Lordpilot napisał:


Potem spróbowałem (gruuubooo po premierze) AC i AC 2 kupione na steamowej premierze ("dwójkę"
mam też za friko z games with gold) - w przypadku pierwszej części odpadłem zaraz po
samouczku, w przypadku dwójki przed "wyścigiem" Ezio z bratem :/ . Nie do końca potrafię
powiedzieć co jest z tymi grami nie tak, wielu ludziom się podobają, Boże broń nie są
to jakieś crapiszony. To na pewno. A jednak coś mi w nich nie pasuje. Brak tej "iskry
bożej" ? Nuda ? Nie wiem do końca, ale odpadam w przedbiegach... i nie mam ochoty dawać
"drugiej szansy" ;/

Nie wiem, jak można ocenić AC po tak krótkiej rozgrywce? .... nie, tego się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny zwiastun, automat z Blood Dragon, grafika z najwyższej półki, innowacyjność, od początku do końca nie brak mi entuzjazmu wobec tej gry, kupuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 20:56, lis_23 napisał:

Nie wiem, jak można ocenić AC po tak krótkiej rozgrywce? .... nie, tego się nie da zrobić.


Jak najbardziej się da - od serii odbiłem się po tutorialu AC1.
Więcej szans nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wersja PS4, to co widzimy na trailerze, to lepiej wyglądało GTA V na 8-letnim Xboxie 360. Grafika jest żenująca jak na nowe konsole. Jakaś kpina co oni pokazują, ale tak to jest jak się robi na tyle konsol naraz. Musieliby dwie zupełnie inne gry zrobić aby jedna działała na 8-letnich sprzetach a druga na nowych maszynach. Może Watch Dogs 2 za ileś tam lat będzie wyglądało tak jak na pierwszych pokazach na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak zobaczyłem WD na pierwszym zwiastunie, to naprawdę oniemiałem, a teraz... Jest jakoś dziwnie, bo niektóre momenty wyglądają bardzo dobrze, a niektóre jak wyciągnięte żywcem z GTA IV. Mimo wszystko nie powoduje już takiego opadu szczęki jak na początku... Miejmy nadzieję że wersja PC pokaże pazurki, bo z tego co pamiętam, to pierwsza prezentacja była właśnie na "PC o specyfikacji zbliżonej do PS4"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ^^ Nie Ty jeden :/ Serio - bez żadnego hejtu, biorąc już na spokojnie tą całą aferę z
> grafiką, jakoś nie potrafię wykrzesać z siebie entuzjazmu do gier ze znaczkiem UBI ;/
>
> Ostatnią grą z logo tego wydawcy, przy której się dobrze bawiłem było... HoMM V. Przy
> czym deweloperem był Nival, a UBI tylko wydawcą. To było lata temu...
>
> Potem spróbowałem (gruuubooo po premierze) AC i AC 2 kupione na steamowej premierze ("dwójkę"
> mam też za friko z games with gold) - w przypadku pierwszej części odpadłem zaraz po
> samouczku, w przypadku dwójki przed "wyścigiem" Ezio z bratem :/ . Nie do końca potrafię
> powiedzieć co jest z tymi grami nie tak, wielu ludziom się podobają, Boże broń nie są
> to jakieś crapiszony. To na pewno. A jednak coś mi w nich nie pasuje. Brak tej "iskry
> bożej" ? Nuda ? Nie wiem do końca, ale odpadam w przedbiegach... i nie mam ochoty dawać
> "drugiej szansy" ;/
>
> Co do WD to zwyczajnie czuję, że po GTA V produkt Ubisoftu nie jest w stanie sprostać
> moim oczekiwaniom ;/. Oglądam gameplaye... i wciąż drażnią mnie rzeczy, które u konkurencji
> są doszlifowane (choćby otwieranie drzwi - w grze UBI Aiden robi to "z baśki" - litości
> to ma być "next gen" ?). Cóż, na premierę nie ma co kupować...
>
> ps. Ten trailer akurat całkiem, calkiem jest....

Nie ma się co dziwić. AC pewnie Ci nie podszedł z tego samego powodu co mi. Jest generyczny. Ogranicza się do powtarzania w kółko tych samych czynności. Black Flag akurat kupiłem bo bardzo kolega chwalił i muszę przyznać - był bardziej różnorodny ale o dziwo - udało mu się obrzydzić bitwy morskie. Nie licząc 4 statków na mapie, resztę wykańczasz bez potu i kłopotu. Od takie pływanie i naciskanie przycisku od strzału.

Ubi lubi wydawać tasiemce. A jak robi coś unikalnego to i tak da radę to schrzanić (ta gra gdzie niby miałeś być bogiem - zabugowany shit z DRM). I tak mi się ta firma kojarzy niestety.

FarCry 3 nie był wyjątkiem zresztą. Oprócz jednej interesującej postaci (której cutscenki oglądnąłem na youtube) to dalej generyczny shooter gdzie powtarzasz to samo w kółko i kółko.

O dziwo np takie Bettletoads było podobne (stara gra na NES-a) bo idziesz do przodu i cała mechanika jest Ci znana ale w przeciwieństwie do gier Ubi, Bettletoads to była GRA. Gdzie trzeba było stawać się lepszym by wygrać i gdzie by wygrać trzeba było się spocić.
Dzisiejsze gry to takie interaktywne historie w których może "przegrasz" jak nic nie robisz. A "przegrana" oznacza przejście... może ostatnich 20 metrów ponownie? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda bardziej plastikowo niż wcześniej... Jedyna zaleta, że chyba tego nie poprawiali po przedniej wpadce.

Edit. Filmiku nie poprawili w postprocesingu, nie że gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi wzorowało się na trailerze GTA V, tworząc ten trailer (serio miałem takie wrażenie)?
Wygląda, ok. Czy kupie? Jak już napisali inni powyżej, po GTA V może być ciężko wybić się tej grze, poczekam na recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda uważam, że Ubi jest ostatnio na fali wznoszącej (znakomite Far Cry 3, Blood
> Dragon, Blacklist, czy też CoJ: Gunslinger i Future Soldier), ale mimo wszystko nie jestem
> w pełni przekonany do tego projektu. Niby nic nie zwiastuje porażki, ale i tak poczekam
> na pierwsze opinie. W końcu do FC3 też podchodziłem bardzo ostrożnie, a to jeden z lepszych
> tytułów, z jakimi miałem do czynienia.
Ale przecież Gunslingera zrobił Techland, Ubi tylko wydało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 10:16, DeithWX napisał:

Ale przecież Gunslingera zrobił Techland, Ubi tylko wydało :P

Ale Ubi jest tak dumne z Call of Juarez, że traktuje jak swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować