Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Tak to prawda, smoki to porażka na całej linii. Na początku gry wystarczy się przejść do Wąwozu Garroty i zwerbować smoka a następnie gra robi się taka łatwa że aż się odechciewa grać bo nie ma żadnej przyjemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:13, Probos napisał:

W jakiej cenie obecnie jest Armie of Exigo


Jakieś 40-50 zł, choć wydaje mi się, że w jakimś markecie z elektroniką (MediaMark?) widziałem za 29,90. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 14:38, Probos napisał:

Wielkie dzięki. Nie wiem czy to prawda ale ponoć kiedyś Armie of Exigo było konkurencją dla
Bitwy o Śródziemie. Czy to prawda?


Ostatnia wypowiedź o tej grze, bo się topic rozmywa. Z grami nie miałem do czynienia, nie grałem w dema itd. powtórzę zatem tylko opinie, z którymi się spotkałem. BoŚ miała tytuł, "plecy" i duży potencjał, ale ostatecznie niewiele z tego wyszło. Taka średnia gra. AoE to zaś taki cichy hicior, o którym mało kto dziś pamięta, a który już w fazie produkcji był bardzo entuzjastycznie opisywany ("pogromca Starcrafta", "tak miał wyglądać Warcraft III" i takie tam) i rzeczywiście okazał się świetny. Tyle ode mnie. Jak napisałem, to nie moja opinia. Zapytaj bardziej zorientowanych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 14:38, Probos napisał:

Wielkie dzięki. Nie wiem czy to prawda ale ponoć kiedyś Armie of Exigo było konkurencją dla
Bitwy o Śródziemie. Czy to prawda?



gra jest genialna... przepiękna grafa... straszne trudna kampania (na wysokim poziomie trudności nie dałem rady przejść całej :P ) no i doskonały MP (nie wiem czy dużo ludu gra bo sam już od pół roku nie grałem na necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nacie dobrego kompa to pograjcie sobie w Joint Operations (to jest gra wojenna). Trudna jak djabli i stworzona tylko do gry w sieci. Jak zaczynałem grać to była katastrofa, ale gra mi się bardzo podobała i się już troche podszkoliłem. Teraz zazwyczaj kończe mape pierwszy na 64 osoby a jak nie to w pierwszej 5 (o ile gram od początq mapy).Wiele osób zraża sie do tej gry bo przez godzine nie zatłuka nikogo a zginą 30 razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jestem szczery , dla mnie natrudniejsze sa Diabla i inne tego typu gry.
I Hirołsi troche tej gry nie rozumiem cóż moźe nie chciałem zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:09, Probos napisał:

A czy odpali na moim kompie
Procesor AMD Athlon 2000
512 Ram
Radeon 9000 64 MB
Bardzo proszę o odpowiedż..



no nie wiem... :/ mi chodzi na średnich detalach
Athlon 1800 +
521 ram
Radeon 9250 128 MB
ale tobie może nie chodzić... mój kumpel ma radka 9200 i mu nie poszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:33, Pyton01 napisał:

tetris;p nie żartuje najtrudniejszy dla mnie był manhunt bo jeszcze go do końca nie przeszłem:D


Manhunt?? Najtrudniejszy?? Przeszedłem go na maxa, 100 gwiazdek. To nie jest aż tak trudna gra, choc moze jednak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 14:23, Matteos napisał:

W Neverwinter Nights jest jeszcze gorzej,
bo tam walczymy z kilkoma smokami na raz, a wroga ostatecznego zmiatamy pojedynczym bohaterem.
Chyba powoli cRPG zbliża się do hack''n''slashy...


Samo NWN dla mnie było bardzo przyjemne, gry RPG mają kilka typów, BG czy ŚPZ to tytuły "drużynowe", NWN czy Morrowind RPG "pojedynczy", zaś Deus Ex to jeszcze inny typ. Mnie osobiście "bohaterstwo" w NWN wogóle nie przeszkadzało, zabawa pojedynczą postacią była świetna. I dzięki temu przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz - jedna z najtrudniejszych gier to właśnie NWN, gdy próbujesz ją przejść solo mnichem, ja nigdy nie miałem dość cierpliwości, żeby chociaż parę etapów przejść (nie mówiąc już o ustawieniu statysyk, oni muszą mieć każdy atrybut na wysokim poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znacie Ninja Gaiden na Xboksa. Na poziomie Master Ninja najtrudniejsza gra z jaką miałem kontakt. DMC3 to przy typ pikuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ho,

W wielu grach spotkalem sie z opcja "czlowiek z zelaza" np w Jagged Alliance 2, jest to opcja w ktorej przez cala gre nie mozna zginac ani razu, powodzenia jezeli zaznaczycie ta opcje i wybierzecie gre na poziomie Ekspert, ciekawe kto z was poradzi sobie wtedy bez save`ow, hehe, albo na BN w D2, na Hardcore grac, tez ciekawe wyzwanie,

Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować